İşte Vatan Sevgisi - Haberler
Haberi Paylaş

İşte Vatan Sevgisi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yaşam
İşte Vatan Sevgisi

Eskişehir’in Seyitgazi ilçesi Cevizli Mahallesi’nde askere gidecek olan İsmail Ünlü için kına merasimi düzenlenirken, teyze ile yeğenin objektiflere yansıyan sevinç içindeki fotoğrafı, âdete ’İşte vatan sevgisi bu’ dedirtti.

Eskişehir'in Seyitgazi ilçesi Cevizli Mahallesi'nde askere gidecek olan İsmail Ünlü için kına merasimi düzenlenirken, teyze ile yeğenin objektiflere yansıyan sevinç içindeki fotoğrafı, adete 'İşte vatan sevgisi bu' dedirtti.

Ünlü'nün asker eğlencesine çok sayıda vatandaş katılırken, kına merasiminde duygusal anlar yaşandı. Seyitgazi ilçesinin Cevizli Mahallesinden vatani görevini yapmak üzere askere gidecek olan İsmail Ünlü'nün asker kınasına mahallenin askere gidecek gençleri de katıldı. Düzenlenen gecede gönüllerince eğlenen gençler hep bir ağızdan "Vatan sana canım feda" diye bağırdılar.

Asker Anası Döndü Ünlü; "Bugün burada evladımıza kına yakacağız Rabbim inşallah hayırlısıyla gidip gelmesini göstersin. Allah'ım bütün giden askerlerimize sağlıkla gidip gelmeyi nasip etsin" diye belirtti.

Askere gidecek olan İsmail Ünlü ise; "Vatan borcu namus borcu, bizler anamızı, babamızı, bacımızı, vatanımızı ve milletimizi korumak için Peygamber ocağı olan askere gidiyoruz. Hayırlısı ile gidip gelmek nasip olsun" diye belirtti.

Askerin kınasını yakan teyzesi Zeynep Uçar ise; "İsmail'imize kınamızı yaktık, onu askere gönderiyoruz Rabbim hayırlısı ile gidip gelmesini göstersin inşallah"diye belirtti. - ESKİŞEHİR

İşte Vatan Sevgisi

İşte Vatan Sevgisi

İşte Vatan Sevgisi

İşte Vatan Sevgisi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title