İSMAİL FARUK AKSU HABERLERİ

İsmail Faruk Aksu haber, İsmail Faruk Aksu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmail Faruk Aksu

İsmail Faruk Aksu

İsmail Faruk Aksu Kimdir ?

Uludağ üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Gazi üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde yüksek lisansını tamamladı. çeşitli kamu görevlerinin ardından en son çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda müşavir olarak görev yaptı. çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyesi ve yönetim kurulu başkanı olarak bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
İsmail Faruk Aksu - 02.06.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz, bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin kanun teklifinin, Meclisten geçmesi halinde hem mükellefler hem kamu için faydalı sonuçlar doğurmasını beklediklerini söyledi.
İsmail Faruk Aksu - 21.04.2021
AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe...
AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
İsmail Faruk Aksu - 14.04.2021
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmaz, Genel Kurul'da "128 milyar dolar nerede?" sorusuna yanıt verdi Açıklaması
Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin, dünyanın yüzde 3,5-4 küçüldüğü bir ortamda, yılda yüzde 1,8'lik büyüyen bir ekonomiye sahip olduğunu belirterek "G20'de Çin ile birlikte büyüyen iki ekonomiden biriyiz.
İsmail Faruk Aksu - 26.03.2021
MHP Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girdi
MHP'de en yetkili kurul olan ve 15 kişiden oluşan Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girerken, 8 genel başkan yardımcısı yerini korudu, 2 ismin de yeri değişti.
İsmail Faruk Aksu - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
MHP'nin 13. Olağan Kurultayı'nda, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ile Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri belirlendi.
İsmail Faruk Aksu - 22.02.2021
"Türk Dünyası Ödülleri" sahiplerini buldu
İstanbul Ülkü Ocakları tarafından bu yıl 7'ncisi düzenlenen "Türk Dünyası Ödülleri" sahiplerini buldu.
İsmail Faruk Aksu - 18.12.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı: "Geçmişte talep ettiğimiz silahları ve füze savunma sistemlerini satmayan ABD'nin yaptırım kararı alması...
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "Geçmişte talep ettiğimiz silahları ve füze savunma sistemlerini satmayan ABD'nin 'S-400'ü niye aldınız' diye yaptırım kararı alması hukuksuzluktur, saygısızlıktır.
İsmail Faruk Aksu - 18.12.2020
Son dakika: 2021 yılı bütçe görüşmelerinde son gün
Son dakika politika haberi... MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, "Tüm dünyayı sarsan krizler yokmuş gibi davranmak, ekonomik güvenliğimizi tehdit eden gelişmelere kör ve sağır olmak samimiyetsizlik, Türkiye'nin verdiği terör mücadelesini görmezden gelmek ise vicdansızlık olacaktır.
İsmail Faruk Aksu - 08.12.2020
Meclis ile Kültür ve Turizm Bakanlığının 2021 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda
MHP İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, terör örgütü PKK'nın arzuladığı şekilde bir anayasa taslağı ya da yol haritasını gizleyenlerin, bunu gizlemelerine gerek olmadığını belirterek "Beğenirler, beğenmezler; hazırlasınlar, Türk toplumumuzla paylaşsınlar, herkes de kimin ne olduğunu görsün." dedi.
İsmail Faruk Aksu - 27.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti olarak 18 yıldır istikrarın zeminini oluşturduklarını, Türkiye'nin terörle mücadelede en başarılı dönemini yaşadığını belirtti.
İsmail Faruk Aksu - 26.11.2020
2020 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, "Kürt sorun diye bir sorun yok, Kürt kardeşlerimizin sorunu vardır.
İsmail Faruk Aksu - 24.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, "Osmanlı İmparatorluğunu parçalama projesinin hala bitmediğini yaşadığımız coğrafyadaki gelişmelerle görebiliyoruz.
İsmail Faruk Aksu - 23.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, "İnanıyorum ki yeni uygulayacağımız paketlerle birlikte esnafımızı bu süreçte de desteklemeye devam edeceğiz.
İsmail Faruk Aksu - 20.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanvekili, MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, "Türkiye'nin tamamını kapsayacak bir çalışmayla fay hatları, dere yatakları, kıyı şeritleri, tarım alanları ve doğal yapılar gibi imara uygun olmayan alanların tespit edilerek yerleşime kapatılması, üst...
İsmail Faruk Aksu - 18.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, "Salgın sürecinde 82 milyon vatandaşımıza ve misafirlerimize sosyal güvencesi olup olmadığına bakılmaksızın ücretsiz ve daha kaliteli sağlık hizmeti verilmesi, sağlıkta nereden nereye geldiğimizi görmek açısından çok önemli bir testtir.
İsmail Faruk Aksu - 17.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Kovid-19 salgını sürecinde hükümetin açıkladığı paketlerin toplam değerinin, 500 milyar lirayı bulduğunu bildirdi.
İsmail Faruk Aksu - 16.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, "Gelinen noktada üretim çarkları salgın öncesi döneme göre daha hızlı dönüyor.
İsmail Faruk Aksu - 12.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, "Karadeniz ve Akdeniz'de hidrokarbon kaynaklarını aramayı, Suriye, Libya, Azerbaycan'da hakkın ve haklının yanında durmayı sürdüreceğiz.
İsmail Faruk Aksu - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, tarımda kullanılan mazot ve elektrik maliyetinin düşürülmesi, şoför esnafının yakıt maliyetlerinin desteklenmesi, kayıp kaçak bedellerinin vatandaşa yansıtılmasından vazgeçilmesi, sanayi, tarım, turizm...
İsmail Faruk Aksu - 05.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanvekili, MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Kovid-19 salgınının, kısa dönem etkilerinin yanı sıra orta dönem etkilerinin olabileceğine dikkati çekerek, "2021 ile birlikte 2022 ve sonraki yıllar için de üretim planları yapılmalıdır.
İsmail Faruk Aksu - 04.11.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin Birinci Bölümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
İsmail Faruk Aksu - 03.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, "Eğitimin üzerinde ciddi bir vesayetçi anlayış söz konusuydu AK Parti öncesi ve 2002'den bu yana bu vesayetçi anlayış ortadan kalktı.
İsmail Faruk Aksu - 27.10.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanvekili, MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, "Milli birlik ve dayanışma ruhuyla, ekonomide yerli ve milli diriliş sayesinde Türkiye'nin, bölgesinde süper güç, küresel düzeyde de sözü dinlenen lider ülke seviyesine mutlaka çıkacağına inanıyoruz.
İsmail Faruk Aksu - 14.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda, Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
İsmail Faruk Aksu - 06.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifine ilişkin, "Ekonomi berbat vaziyetteyken, bu kadar işsiz varken bu düzenlemenin gündeme gelmesini çözemiyorum.
İsmail Faruk Aksu - 23.07.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, "Çalışma hayatında olan vatandaşların pandemi sürecinden en az etkilenmesi için pek çok tedbir aldık.
İsmail Faruk Aksu - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Türkiye Büyük Millet Meclisi komisyonlarında görev dağılımları belli oldu.
İsmail Faruk Aksu - 17.06.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Ayasofya bu milletin yüreğini ifade ediyor.
İsmail Faruk Aksu - 05.02.2020
MHP'den CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu için suç duyurusu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, 'CHP-HDP İlişkilerinin Araştırılması, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Suç Teşkil Eden Davranışlarının İncelenmesi Komisyonu'nun raporu doğrultusunda Kılıçdaroğlu hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.
İsmail Faruk Aksu - 05.02.2020
MHP, Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında "suçu ve suçluyu övmek" ve "kamu görevlisinin suçu bildirmemesi" başlıklarında suç duyurusunda bulunduklarını bildirdi.
İsmail Faruk Aksu - 11.01.2020
MHP MYK, MDK, Milletvekilleri ve İl Başkanları Ortak Toplantısı başladı
İç ve dış politikadaki gelişmelerin ele alınacağı "MHP Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, Milletvekilleri ve İl Başkanları Ortak Toplantısı" başladı.
İsmail Faruk Aksu - 20.12.2019
2020 Merkezi Yönetim Bütçe görüşmeleri (1)
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, "2020 Bütçesi Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 18'inci bütçesi. Bu, aynı zamanda, on yedi yıl kesintisiz ve tek başına bir AK Parti Hükümeti var demek.
İsmail Faruk Aksu - 20.12.2019
2020 Yılı Bütçesi görüşmelerinde son gün
MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, kalkınma hedeflerine ulaşabilmek için Türkiye'nin yatırıma daha fazla kaynak ayırması gerektiğini belirterek, "Milli beka söz konusu olduğunda, ülkemizin ekonomik gücü, kaynak ve imkanları da elbette yakın mercek altında tutulmalıdır.
İsmail Faruk Aksu - 10.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda TBMM, Anayasa Mahkemesi, Sayıştay, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile bağlı ve ilgili kurumların 2020 Yılı Bütçeleri'nin görüşmeleri sürüyor.
İsmail Faruk Aksu - 04.12.2019
AK Parti'li Günnar: "Endonezya'daki okulların FETÖ'den arındırılması için iş birliğine hazırız"
Türkiye-Endonezya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, FETÖ'nün, Endonezya'da okullarının bulunduğunu belirterek, bu okulların FETÖ'den arındırılması için Türkiye Maarif Vakfı aracılığıyla iş birliği yapmaya hazır olduklarını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İsmail Faruk Aksu Haberleri | İsmail Faruk Aksu Kimdir - Haberler - İsmail Faruk Aksu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmail Faruk Aksu kimdir, hayatı ve biyografisi. Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Ku
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 13:39:56. #1.14#

title