Günün en ilginç haberi! 61 kişi kar fırtınası nedeniyle 3 gündür barda mahsur - Haberler
Haberi Paylaş
BBC

Günün en ilginç haberi! 61 kişi kar fırtınası nedeniyle 3 gündür barda mahsur

BBC - Haberler | Dünya

Cuma günü İngiltere'nin en yüksek rakımlı bölgelerinden birinde yer alan bara giden müşteriler, kar fırtınası nedeniyle 3 gün boyunca burada mahsur kaldı. Çeşitli etkinlikler ve yarışmalar düzenleyerek vakit geçiren 61 kişinin durumdan memnun olduğu öğrenildi.

Yorkshire Dales'te yer alan ve deniz seviyesinden 528 metre yukarıda yer alan Tan Hill Inn isimli bara giden 61 müşteri, kar fırtınası nedeniyle mekanda mahsur kaldı.

İngiltere'de kar fırtınası nedeniyle 61 kişi, üç gündür bir pubda mahsur

Cumartesi sabahı bölgede kar seviyesinin 1 metreye yaklaştığı ve yatak odaları pencerelerine kadar çıktığı belirtiliyor. İşletmeci Nicola Townsend, herkesin moralinin yüksek olduğunu ve hatta bazılarının mekandan ayrılmak istemediğini söyledi.

İngiltere'de kar fırtınası nedeniyle 61 kişi, üç gündür bir pubda mahsur

Kar yağışının yanında kopan elektrik kablolarının da yolları kısmen kullanıma kapattığı bildiriliyor. Hafta sonu boyunca barda kalan topluluğun, ön kapıdan çıkış için bir kar tüneli kazdığı belirtiliyor. Aralarında müzisyenlerin de olduğu 61 kişiden bazıları barın salon kısmına kamp kurdu.

İngiltere'de kar fırtınası nedeniyle 61 kişi, üç gündür bir pubda mahsur

Barda mahsur kalan topluluğun bilgi yarışmaları ve karaoke etkinlikleri ile zamanlarını geçirdikleri belirtildi. Barda kalan kişilerden Martin Overton, içerideki havanın çok iyi olduğunu ve bolca alkol stoklarının bulunduğu bilgisini paylaştı.

İngiltere'de kar fırtınası nedeniyle 61 kişi, üç gündür bir pubda mahsur

Öte yandan Arwen fırtınası nedeniyle yaşanan şiddetli kar yağışları, York ve İskoçya arasında hayatı olumsuz etkiledi. Birçok yerde elektrik kesintileri yaşanırken, bazı hatlarda tren seferleri de iptal edildi.

BBC

Cumartesi, England, Cuma, kar, Dünya, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (2)
bay07:yeyip içip yatın yapacak bişey yokk Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
Bahattin bakkal :Bundan da ilginç girişme,mirişme haberi içeriği de yakın zamanda servis edilir az bekleyelim Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title