Hüseyin Korkmaz Haberleri

Hüseyin Korkmaz haber, Hüseyin Korkmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Korkmaz - 21.12.2020
Kuşak ve Yol girişiminin geleceği: Çin karakterli bir küreselleşme mi?
[Dr. Hüseyin Korkmaz ABD-Çin İlişkileri ve Çin'in dış politikası alanlarında bağımsız araştırmacı olarak çalışmaktadır] [1] China's Arctic Policy.
Hüseyin Korkmaz - 17.12.2020
17-25 Aralık: FETÖ'nün "yargısal darbe" girişimi
Firar eden isimlerden dikkat çeken bir diğeri ise eski komiser yardımcısı FETÖ üyesi Hüseyin Korkmaz'dı.
Hüseyin Korkmaz - 10.12.2020
Şanlıurfa'da otomobil yangını
Alınan bilgiye Tavşan Mahallesi'nde Hüseyin Korkmaz'a ait 64 AG 228 plakalı otomobilde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Hüseyin Korkmaz - 18.11.2020
Biden döneminde ABD'nin Çin stratejisi değişmeyecek
[Dr. Hüseyin Korkmaz ABD-Çin İlişkileri ve Çin'in dış politikası alanlarında bağımsız araştırmacı olarak çalışmaktadır] [1] https://www.
Hüseyin Korkmaz - 22.10.2020
Son dakika haberleri... Küresel organik kriz ve ABD-Çin rekabetinin trajedisi
[Dr. Hüseyin Korkmaz ABD-Çin İlişkileri ve Çin'in dış politikası alanlarında bağımsız araştırmacı olarak çalışmaktadır] [1] http://www.
Hüseyin Korkmaz - 27.09.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı: "Cumhur İttifakı yoluna inançla ve imanla devam etmektedir"
Kalaycı konuşmasına şöyle devam etti: "HDP, CHP, İP, Karamollaoğlu, Davutoğlu, Babacan alayı birbirine ulanmış hepsi aynı yolun yolcularıdır. Partilerinin adı ayrı ama söylemleri aynıdır. Sürekli felaket tellallığı yapıyorlar, krizi, karmaşayı, kaosu tahrik ve teşvik ediyorlar. Karanlık bir kampanya yürütüyorlar. Güçlendirilmiş bir parlamenter sistem diyorlar, boş konuşuyorlar. Türkiye geriye dönmeyecektir. Bunların dillerinde hep Demirtaş var. Tahliyesini istiyorlar, kahvaltı muhabbeti yapıyorlar, utanmadan şeref madalyasına layık görüyorlar. Demirtaş kim? Terör örgütü yöneticiliği, terör örgütü propagandası yapmak, halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik, halkı kanunlara uymamaya tahrik, suçu ve suçluyu övme gibi suçlardan tutuklu. Bebek katili terörist başı heykelini dikeceğini söyleyen 54 vatandaşımızın hayatını kaybettiği 6-7 Ekim kalkışmasının azmettiricisi, teröristleri kazdıkları çukurlara gömdüğümüz ama 793 kahramanımızı şehit verdiğimiz hendek terörünün azmettiricisi. Ne kahvaltısı? ne madalyası ya! Bari Allah'tan korkun şehitlerimizden utanın yazıklar olsun size. Yine bunlar terörle mücadelede her operasyona karşı çıkan savaş diye, halk sağlığı sorunu diye bir kez olsun şehitlerimizi ağzına almayan teröriste ödül veren Türk Tabipler Birliği yönetiminin yanında saf tuttular. Hiç kuşkusuz aziz milletimiz her şeyin farkındadır. Cumhur İttifakı yoluna ve Türkiye'ye hizmetine azimle, inançla, imanla devam etmektedir. Cumhur İttifakı Türkiye'nin milli birliğini, tarihsel haklarını, ekonomik menfaatlerini, toplumsal huzurunu, iç barışını ve bekasını refah ve zenginliğini temine kararlı ve yeminlidir." Yapılan konuşmaların tek listenin yer aldığı kongrede mevcut il başkanı Mahmut Ünüvar yeniden il başkanlığına seçildi. Kongreye; MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ali Güler, MHP MYK Üyesi Hüseyin Korkmaz, MHP Konya Milletvekili Esin Kara, Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ile ilçe ve belde belediye başkanları ve partililer katıldı.
Hüseyin Korkmaz - 28.08.2020
Seydişehir MHP İlçe Başkanı Eyyüp Gül güven tazeledi
Belediye Düğün Salonunda düzenlenen kongrede divan başkanlığına MHP MYK Üyesi Hüseyin Korkmaz seçildi.
Hüseyin Korkmaz - 13.08.2020
MHP Karapınar İlçe Teşkilatı'nda Ercan Alp yeniden başkan seçildi
Genel Kurula MHP MYK Üyesi Hüseyin Korkmaz, MHP İl Başkanı Remzi Karaaslan, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.
Hüseyin Korkmaz - 28.07.2020
Soğuk Savaş sarmalına giren ABD-Çin ilişkileri uçurumun kenarında
Kasım ayında ABD'de yapılacak başkanlık seçimleri yaklaşırken Donald Trump yönetimi Çin'e yönelik ticari, jeopolitik ve diplomatik baskıyı artırmayı tercih ediyor.
Hüseyin Korkmaz - 24.06.2020
Çin-Hindistan sınır kavgası ve ABD'nin Hint-Pasifik Stratejisi
Çin ile Hindistan arasında yaşanan sınır kavgası nükleer silahlara sahip iki gücü karşı karşıya getirirken bölgedeki tansiyonu da iyice artırmış durumda.
Hüseyin Korkmaz - 11.06.2020
İstinaf, "17 Aralık kumpas" davasında sanıklara veriler cezaları uygun buldu
Eski emniyet müdürü 15 sanık ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almıştı İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi takipsizlikle sonuçlanan "17 Aralık soruşturması"nda kumpas kurup usulsüzlükler yaptıkları iddiasıyla Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı firari Fetullah Gülen ile eski emniyet müdürleri ve ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan eski komiser Hüseyin Korkmaz'ın da aralarında bulunduğu 10'u tutuklu, 6'sı firari 67 sanığın yargılandığı davaya ilişkin kararını 18 Mart 2019'da açıklamıştı.
Hüseyin Korkmaz - 24.05.2020
Mudurnu'da ev yangını
Alınan bilgiye göre, Pelitözü köyü Gedikler Mahallesi'nde yaşayan Hüseyin Korkmaz'a ait iki katlı kagir evde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Hüseyin Korkmaz - 19.05.2020
Virüs çıktı, bayram şekerleri tezgahta kaldı
Virüs çıktı, bayram şekerleri tezgahta kaldı Korona virüs bayram şekerlerini de vurdu Sokağa çıkma kısıtlaması şekere ilgiyi azalttı ŞANLIURFA - Şanlıurfa'da toplum düzeninde köklü değişikliklere neden olan korona virüs salgını, Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala vitrindeki yerini alan bayram şekerlerine ilgiyi azalttı. Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala Şanlıurfa'da bayram şekerleri ve çikolatalar tezgahlardaki yerini aldı. Korona virüs salgını nedeniyle bayram şekerlerine rağbet azalırken, bayramda sokağa çıkması kısıtlaması nedeniyle satışları önemli oranda düşürdü. Yaşanan gelişmelerin ardından bayrama sayılı günler kala esnaf kara kara düşünürken, vatandaş ise virüs ve yasak ihtimali nedeniyle alışveriş yapmaktan geri duruyor. "Korona virüs bayram şekerini etkiledi" Korona virüs salgını nedeniyle bu yıl vitrine şeker ve çikolata koymadıklarını belirten esnaf Esnaf Recep Çelik, "Korona virüs çıktığından beri bizi etkiledi. Virüs bayramı, bayram şekerini etkiledi. Ramazan Bayramı'nda kısıtlamada olduğu için bu yıl şeker alımı düştü. Biz her bayramda bir ton şeker satıyorduk, ama bul yıl korona dan dolayı hiç şekerimiz yok. Korona virüs salgını olduğu için şeker almadık. Müşteriler bu yıl şekere rağbet göstermedi" dedi. "Sokağa çıkma kısıtlaması şekere ilgiyi azalttı" Korona virüs nedeniyle bayram şekerine rağbet olmadığını aktaran esnaf Hüseyin Korkmaz, "Biz yıllardan beridir kuru yemiş ve şekerleme işinin içindeyiz.
Hüseyin Korkmaz - 14.05.2020
Asya Pasifik'te jeopolitik rekabet derinleşiyor
Küresel yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla iyice yalpalamaya başlayan ABD-Çin ilişkileri Asya-Pasifik üzerinden jeopolitik bir rekabete doğru keskinleşirken, iki ülkenin bölge çapındaki askeri faaliyetleri her geçen gün biraz daha yoğunlaşıyor.
Hüseyin Korkmaz - 24.03.2020
Kovid-19 salgını: ABD-Çin rekabeti propaganda savaşına dönüşüyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle dünya genelinde binlerce insan yaşamını yitirirken, ABD ve Çin'in küresel salgın üzerinden gelişen polemiği giderek derinleşiyor.
Hüseyin Korkmaz - 19.12.2019
İstinaf Mahkemesi 25 Aralık Kumpas Davası kararlarını onadı
GÜLEN'İN DE ARALARINDA BULUNDUĞU FİRARİ SANIKLARIN DOSYASI AYRILMIŞTI Mahkeme, FETÖ/PDY'nin lideri Fetullah Gülen, ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan Hüseyin Korkmaz, eski Emniyet Müdürü Hamza Tosun ile Sinan Dursun, Engin Filiz ve Sinan Sağyalavaç'ın dosyalarını bu davanın dosyasından ayırmıştı.
Hüseyin Korkmaz - 19.12.2019
İSTİNAF MAHKEMESİ 25 ARALIK KUMPAS DAVASI KARARLARINI ONADI
GÜLEN'İN DE ARALARINDA BULUNDUĞU FİRARİ SANIKLARIN DOSYASI AYRILMIŞTI Mahkeme, FETÖ/PDY'nin lideri Fetullah Gülen, ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan Hüseyin Korkmaz, eski Emniyet Müdürü Hamza Tosun ile Sinan Dursun, Engin Filiz ve Sinan Sağyalavaç'ın dosyalarını bu davanın dosyasından ayırmıştı.
Hüseyin Korkmaz - 19.12.2019
İstinaf, "25 Aralık darbeye teşebbüs" davasında cezaları uygun buldu
Davanın Geçmişi İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, FETÖ/PDY'nin takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptığı ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettiği iddiasıyla terör örgütü elebaşı firari Fetullah Gülen, ABD'deki Hakan Atilla davasında tanıklık yapan Hüseyin Korkmaz ile eski Emniyet Müdürü Yakub Saygılı'nın da aralarında bulunduğu 13'ü tutuklu 71 sanıklı "25 Aralık darbeye teşebbüs" davasına ilişkin kararını 24 Aralık 2018'de vermişti.
Hüseyin Korkmaz - 12.12.2019
Çin ve Rusya'nın kapsamlı stratejik ortaklığı ABD'yi endişelendiriyor
ABD'nin bir zamanlar korkulu rüyası olan Çin ve Rusya'nın yakınlaşması hem bölgesel hem de küresel ölçekte ciddi etkilere sahip olabilir.
Hüseyin Korkmaz - 14.11.2019
Çayın yanında şeker yerine kayısı
Çayın yanında şeker yerine kayısı Malatya'da çayın yanında şeker yerine kayısı ikram ediliyor MALATYA - Malatya'da bir çay ocağında, müşterilere çayın yanında şeker yerine kayısı ikram ediliyor. Müşteriler bu uygulamadan sağlıkları açısından memnun olduklarını söylüyor. Malatya'nın en önemli geçim kaynaklarından biri olan kayısı, şimdi de çayın yanında şeker niyetine tüketiliyor. Bu uygulamayı kentte ilk başlatan çay ocağı sahibi Hüseyin Korkmaz, insanların ağzını kayısı ile tatlandırdıklarını söyledi.
Hüseyin Korkmaz - 25.10.2019
Stratejik pragmatizmin gölgesinde Çin-Hindistan ilişkilerinin geleceği
Asya Yüzyılı'na girildiğine dair yorumların sıklaştığı günümüzde bu yaklaşımın üzerinde önemle durduğu ülkelerin başında Çin ve Hindistan geliyor.
Hüseyin Korkmaz - 05.09.2019
ABD-Çin gerilimi: Soğuk savaşa doğru
ABD ve Çin arasında devam eden gerilimli mücadele hegemonik bir savaştan ziyade, iki tarafın da birbirini yıpratmasına dönük, uzatılmış gayrinizami bir savaşa doğru gidiyor.
Hüseyin Korkmaz - 22.08.2019
Şanlıurfa'da AB fonuyla desteklenen firmalar tanıtıldı
AB standartlarında üretim yaptıklarını belirten Süt İşleme Tesisi Kurucusu ve Genel Müdürü Hüseyin Korkmaz, söz konusu desteğin kendilerine çok büyük fayda sağladığını belirterek, kendi markalarını oluşturmalarında fonun büyük katkı sağladığını belirtti.
Hüseyin Korkmaz - 15.08.2019
Çin'in Hong Kong açmazı
Çin'in İngiltere'yle 1984 yılında imzalanan ortak deklarasyon uyarınca 1997 yılında devraldığı ve "bir ülke iki sistem" modeline göre yönettiği Hong Kong'da suçluların iadesi yasasına yönelik sürdürülüp üçüncü ayına giren protestolar bölgeyi kaotik bir hale dönüştürmüş durumda.
Hüseyin Korkmaz - 03.08.2019
Şölenin ikinci gününde vatandaşlar unutulmaz bir gece yaşadı
Programa Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, MHP MYK Üyesi Hüseyin Korkmaz, protokol heyeti ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Korkmaz Haberleri | Hüseyin Korkmaz Kimdir - Haberler - Hüseyin Korkmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Korkmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Kuşak ve Yol girişiminin geleceği: Çin karakterli bir küreselleşme mi?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 09:57:05. #1.15#
title