HASAN TOGAR HABERLERİ

Hasan Togar haber, Hasan Togar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Togar

Hasan Togar

Doğum Yeri Samsun / Türkiye
Doğum Tarihi 1.11.1969 - ...

Hasan Togar Kimdir ?

Hasan Togar, 1 Kasım 1969'da Tekkeköy’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Tekkeköy’de tamamladı. Karadeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi 3. sınıfta okurken 19 Mayıs Üniversitesi Spor Akademisi bölümünü kazandı ve bu bölümü okudu. Emekli bir anne babanın 2 oğlundan birisidir. Togar, evli ve 4 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Togar - 15.09.2020
Samsun Büyükşehir meclis toplantısı
"1 milyon 350 bin nüfuslu Samsun halkına karşı sorumluyuz" Toplu taşımada çıkan haberler hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Demir, şunları söyledi: "Biz, 1 milyon 350 bin nüfuslu Samsun halkına karşı sorumluyuz. Gece-gündüz, hiç tatil yapmadan büyük bir gayretin içerisindeyiz. Zabıta birimlerimiz, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanımız, ilçe belediyelerimiz, başkanlarımız hep birlikte iktidar ve muhalefetle çalışıyoruz. Bu konunun böyle istismar edilip, kendi niyetleri doğrultusunda algı oluşturmaya çalışan insanlarımızı da tamamen kendi halleriyle baş başa bırakıyoruz. Biz sorumluluğumuzu yerine getirme noktasında geri durmadan bütün gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz." Mecliste ayrıca Tekkeköy ilçe sınırları içerisinde Kaymakamlık Hizmet Binası konut + ticaret, trafo ve park alanlarının yeniden düzenlenmesi teklifi muhalefet tarafından kabul görmedi. Komisyonda ilgili kurum görüşü (Tekkeköy Kaymakamlığı) olmadığı için maddenin bekletilmesi kararı alınmıştı. Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, ilgili kurum görüşünün meclisten önce gönderildiğini belirterek, maddenin kurum görüşü ile birlikte geçmesini meclise sundu. Millet İttifakı'na bağlı meclis üyeleri Tekkeköy merkezinde bulunan kaymakamlık binasının başka bir yere taşınmasının ilçeye ekonomik açıdan zarar getireceğini ifade ederek, red oyu verdiler. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, konu hakkında açıklamalarda bulundular.
Hasan Togar - 14.05.2020
Tekkeköy'e "engelsiz park" yapılıyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, engellilere yönelik ilk engelsiz parkın yapımına başlandığını belirtti.
Hasan Togar - 27.03.2020
Samsun'da "Bir Komşuna da Sen Sahip Çık" kampanyası
Belediye Başkanı Hasan Togar, düzenlediği basın toplantısında, koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın sıkıntı bir süreçten geçtiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Togar Haberleri | Hasan Togar Kimdir - Haberler - Hasan Togar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Togar kimdir, hayatı ve biyografisi. Tekkeköy'de tarihi yol atağı devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 09:58:26. #1.16#
title