HAKAN YILDIRIM HABERLERİ

Hakan Yıldırım haber, Hakan Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

Doğum Yeri Tunceli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970

Hakan Yıldırım Kimdir ?

1970 yılında Çemişkezek'te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Giresun ve İstanbul'da tamamladı. 1989 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekor Kostüm Bölümü'nden ayrıldı. İKTİP'in düzenlediği yarışmada birinci oldu. Moda dünyasında adını Anadolu Medeniyetleri Müzesi'nde yapılan ve ünlü manken Linda Evangelista'nın da yer aldığı Osmanlı defilesiyle duyurdu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hakan Yıldırım - 13.05.2021
Tarsus'ta Engelliler Haftası dolayısıyla tören düzenlendi
Törene Kaymakam Kadir Sertel Otcu, Jandarma Komutanı Binbaşı İnanç Marım, Emniyet Müdürü Ercan Elbir, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Yıldırım ile vatandaşlar katıldı.
Hakan Yıldırım - 27.02.2021
Eskrim Federasyonu Başkanı Atalı, Ukrayna'da kamp yapan millileri ziyaret etti
Sporcular, Milli Takım Başantrenörü Valery Shturbabin, Antrenör Emre Çokal ve Hakan Yıldırım gözetiminde günde ikişer saatlik iki antrenman ve bireysel derslerin yanı sıra her akşam analiz toplantıları da yapıyor.
Hakan Yıldırım - 16.12.2020
Enerjide 2020 böyle geçti (2)
Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi (TÜREK) Başkanı Hakan Yıldırım, ekim sonu itibarıyla Türkiye'nin rüzgar enerjisi kurulu gücünün 8 bin 288 megavata ulaştığını bildirdi.
Hakan Yıldırım - 25.11.2020
9. Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi
Proje kapsamında Bakanlık tarafından tanımlanan süreçlerin tamamlanmasının ardından ön lisans başvurusu aşamasına geçileceğini bildiren Yılmaz, şunları kaydetti: "2021 ve sonrasında özellikle yerli ürün kullanımının artarak devamını da sağlayacak teşvik yöntemi uygulanması için gerekli çalışmalarımızı yaparak Bakanlığımıza sunduk. Bundan sonraki süreçte söz yatırımcımızda olacak. Mevcut ön lisanslı veya lisanslı proje stokumuzun en kısa zamanda işletmeye geçmesi için elimizden gelen gayreti de göstermeliyiz ki ülkemizin kaynakları boşa gitmesin, rüzgarımızın hızı hiç kesilmesin. Yenilenebilir Enerji Kaynak Garanti (YEK-G) Sistemi inşallah haziran ayında devreye girecek ve EPİAŞ tarafından işletilecek. Bu piyasada, hem tüketicilerin kullandığı elektriğin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretildiği garanti edilecek hem de yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üreten yatırımcılar için yeni bir ürün ve gelir kalemi oluşturulacak. Yeşil Sertifika Piyasası'nın devreye girmesiyle rüzgar sektörümüzde yeni bir ivme yakalayacağımıza inanıyorum." "15 bin kişilik iş gücünü aktif tutacak projeler oluşturulmalı" Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi (TÜREK) Başkanı Hakan Yıldırım da 100'den fazla yerli ve yabancı yatırımcı, yaklaşık 250 santralde bulunan 3 bin 700 rüzgar türbiniyle Türkiye'de rüzgar enerjisinin elektrik ihtiyacının yaklaşık yüzde 17'sini karşılayabildiğini dile getirdi.
Hakan Yıldırım - 17.11.2020
Türkiye'nin "rüzgar veri tabanı" kullanıma açıldı
Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi (TÜREK) Başkanı Hakan Yıldırım, Türkiye'deki enerji sektörünün dijitalleşme alanında son 5 yılda önemli mesafe katettiğini belirterek, "Dijital ortamda hizmete sunduğumuz rüzgar veri tabanı, sektörün büyümesinin ve dayanıklılığının dinamosu olacak.
Hakan Yıldırım - 14.11.2020
"Şehir Şehir Eskrim" projesinin yeni durağı Ankara oldu
Olimpik Havuz Sporcuları Deniz Selin Ünlüdağ, Nisanur Erbil, Fatma Zehra Köse, Iryna Shchukla ve Enver Yıldırım eskrimle tanışma hikayeleri, elde ettikleri başarıları ve hedeflerini paylaşırken, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi antrenörleri Hakan Yıldırım ve Emre Çokal ise eskrim çalışmalarından bahsetti.
Hakan Yıldırım - 19.10.2020
Türkiye Masterlar Bisiklet Yol Şampiyonası sona erdi
Şampiyonada, Master 35 yaş kategorisinde Mustafa Şirin 1., Oğuzhan Özçelik 2., Hakan Yıldırım 3.
Hakan Yıldırım - 27.08.2020
IEA Başkanı Birol: Ekonomik toparlanma paketleri 20 trilyon dolara ulaşabilir
"Rüzgarda bu noktaya gelmek rüyaydı" TÜREB Başkanı Hakan Yıldırım da salgın döneminde diğer ülkelerin tecrübelerinden yararlanıldığını ve sektörün fayda sağlaması amacıyla ilgili mecralara taşındığını aktardı.
Hakan Yıldırım - 27.08.2020
Türkiye'de rüzgar enerjisinde kurulu güç 8 bin 300 megavata yaklaştı
Raporda görüşlerine yer verilen TÜREB Başkanı Hakan Yıldırım, rüzgar enerjisi sektöründe "salgın kaynaklı mücbir sebep ilan edilmesi" beklentisinin olduğunu belirterek, "Avrupa'da İspanya, Almanya, İrlanda, İngiltere gibi birçok ülke bu yönde kararlar alarak kendi rüzgar enerjisi sektörlerini destekledi.
Hakan Yıldırım - 22.06.2020
Son dakika haberi | Adım adım MİT kumpası
7 Şubat 2012: Cumhuriyet Savcısı Sadrettin Sarıkaya tarafından MİT Müsteşarı Hakan Fidan, eski Müsteşar Emre Taner ve eski Müsteşar Yardımcısı Afet Güneş ile istihbarat çalışanları Yaşar Hakan Yıldırım ve Hüseyin Emre Kuzuoğlu şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrıldı.
Hakan Yıldırım - 22.06.2020
FETÖ'nün "MİT kumpası" davası başladı
İddianamede, Bayraktar ve Sarıkaya'nın, sorus¸turma kapsamında birden fazla s¸u¨pheli ile beraber do¨nemin MI·T Mu¨stes¸arı MI·T Bas¸kanı Hakan Fidan, eski MİT Mu¨stes¸arı Emre Taner, eski MİT Mu¨stes¸ar Yardımcısı Fatma Afet Güneş, eski MİT personeli Hu¨seyin Emre Kuzuoğlu ve Yas¸ar Hakan Yıldırım ile Mustafa Özer hakkında "PKK/KCK'ya bilerek yardım etme ve sorus¸turmanın gizliligˆini ihlal" suc¸larından sorus¸turma bas¸lattıkları hatırlatıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Yıldırım Haberleri | Hakan Yıldırım Kimdir - Haberler - Hakan Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Denizlili bisikletçiler şampiyonadan zaferle döndü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.7.2021 15:30:37. #1.15#

title