Haberler

Hayalimdeki Düğün filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hayalimdeki Düğün filmi ne zaman, nerede çekildi?

Güncelleme:

Sinemaseverlerin beğenisini toplayan Hayalimdeki Düğün filmi televizyon ekranlarında da izleyicilerin beğenisini topluyor. İzleyicilerin merak ettiği Hayalimdeki Düğün konusu, özeti ve Hayalimdeki Düğün oyuncaları gibi konuları mercek altına alıyoruz. Hayalimdeki Düğün filminin detayları…

İzleyenleri ekrana bağlayan Hayalimdeki Düğün filmi, beyaz perdeden sonra televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Hayalimdeki Düğün filmini izleyecek olanların merak ettiği Hayalimdeki Düğün konusu nedir, Hayalimdeki Düğün oyuncuları kimler ve Hayalimdeki Düğün özeti gibi konuları inceliyoruz.

HAYALİMDEKİ DÜĞÜN FİLMİ KONUSU NEDİR?

Tom, Darcy ve aileleri, Filipinler'deki özel bir adada muhteşem bir düğün için bir araya gelir. Çift, düğünü tartışırken, misafirleri rehin alınır. Korsanlar, Darcy'nin zengin babası Robert'tan 45 milyon dolar talep ediyor. Darcy'nin hayatta olduğundan emin olana kadar ödemeyi reddediyor.

Darcy ve Tom, düğün partisi dışında yakalanırlar, ancak onları kaçıranlardan kaçmayı başararak korsanlardan birini öldürürler. Tekrar yakalanmaktan kurtulmaya çalışan Darcy ve Tom, düğünle ilgili şüphelerini dile getirir. Müdürün ofisinin altındaki bir kasada köşeye sıkışan Tom, Darcy'nin saklanabilmesi için onlara teslim olur.

Düğün partisinin geri kalanına yeniden katıldığında Tom, Darcy'nin eski nişanlısı Sean'ın korsanları kiraladığını açıklar. Planı açığa çıkan Sean, Darcy'nin peşine düşer ve Robert'ın kız arkadaşı Harriet'i rehin alır. Bu sırada Darcy, havuzda Tom ve diğerlerine katılır ve burada kendisi ve Tom, hâlâ evlenmek istediklerini itiraf ederler.

Düğün partisi üyeleri, Harriet'in Sean'la birlikte komploya dahil olduğunu anlar. Tom, nöbet tutan iki korsandan düğün törenini tamamlamalarına izin vermelerini ister ve Robert, evlenmelerine izin verirlerse parayı serbest bırakacağını söyler. Konuklar " Ben Olacağım " şarkısını söylerken Tom ve Darcy korsanlara hücum eder ve Darcy bir el bombasını çıkarır. Bir korsan teslim olur; diğeri koşuyor ve ardından mekana ateş etmeye başlıyor. Tom'un annesi Carol yerden bir silah alır ve ateşe karşılık verir. Darcy, Tom'un patlamada öldürülen korsana vurabilmesi için el bombasını havaya fırlatır (bu aynı zamanda düğün kutlaması için sahnelenen havai fişekleri de ateşler).

Düğün güvenli bir yere giderken Darcy ve Tom yardım almak için yarışır, ancak iskelede Sean ile karşılaşırlar. Tom onunla savaşır, ardından Tom ve Darcy bir tekneyle kaçarlar. Harriett onları helikopterde durdurmaya çalışır. Tekneyle birlikte bir iple sürüklenen Sean, gemiye tırmanır ve Darcy tekneyi sürerken Tom ile tekrar savaşır. Tom ve Sean'ı havaya kaldıran bir parasail serbest bırakılır. Tom tekne güvertesine giden ipi hızla çekiyor. Tom ve Darcy ipi keserek parasail'i helikopterin rotorlarına göndererek hem Sean'ı hem de Harriet'i öldürür. Sahile döndüğümüzde yetkililer kalan korsanları gözaltına alırken Tom ve Darcy evlenir.


HAYALİMDEKİ DÜĞÜN FİLMİ OYUNCULARI VE KADROSU

İlk gösterim tarihi: 28 Aralık 2022

Yönetmeni: Jason Moore

Jennifer Lopez, Tom'un nişanlısı Darcy Rivera rolünde

Josh Duhamel , Darcy'nin nişanlısı Tom Fowler rolünde

Jennifer Coolidge , Tom'un annesi Carol Fowler rolünde

Sônia Braga Renata Ortiz rolünde (Sonia Braga rolünde)

Cheech Marin Robert Rivera rolünde

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Gündem Yaşam Kültür Sanat Haberler

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

DEM Partililerin basın açıklamasında TSK'ya çirkin sözler! Emniyet amirinden jet hızında müdahale

DEM Partililerin basın açıklamasında TSK'ya çirkin sözler! Emniyet amirinden jet hızında müdahale

Bakmadan Geçme

Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Rüyada deniz görmek! (ANLAMI) Rüyada deniz görmek, deniz kenarında olmak ne anlama gelir? Rüyada denize düştüğünü görmek anlamı nedir? Masterchef yedekler ne olacak? Masterchef kaç kişi ile başlıyor, kaç yedek alınacak? Rüyada yılan öldürmek, yılana taş atmak ne anlama gelir? Rüyada yılana basmak, yeşil ve mavi renkli yılan öldürmek ne demek, neye işarettir? Rüyada yaptığın işin beğenilmemesi ve beğenilmesi ne anlama gelir? Rüyada yaptığın işi görmek, iş yaptığın kişiyi görmek ne demek? Rüyada yangın görmek, yangın söndürmek ne anlama gelir? Rüyada yangın çıkması, yangın dumanı ve yangın tüpü görmek ne demek? Rüyada kırmızı elbise giymek, kırmızı elbise görmek ne anlama gelir? Rüyada kırmızı elbise giyen kadın görmek, kırmızı elbiseli kadın görmek ne demek? Rüyada büyük abdest yapmak görmek anlamı nedir? Rüyada büyük abdest yapmak ve temizlemek ne demektir? Rüyada büyük abdest yapmak anlamı ne? Rüyada kurban kesmek ne anlama gelir? Rüyada kurban kesildiğini görmek, kurban kestirmek ve rüyada kurban kesmeye niyetlenmek ne demek?
Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title