GÜVEN HOKNA HABERLERİ

Güven Hokna haber, Güven Hokna son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güven Hokna

Güven Hokna

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 24.1.1946 - ...

Güven Hokna Kimdir ?

24 Ocak 1946 tarihinde Ankara’da doğmuştur. 1967 yılında Ankara Devlet Konservatuvarından mezun oldu. 35 yıl Devlet Tiyatroları'nda görev yaptı. Televizyonda 1993 yılından 1998 yılına kadar yayınlanan “Ferhunde Hanımlar” dizisiyle tanındı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Güven Hokna - 18.11.2017
Survivor Kızları Ortadoğu Sinema Okulunu Seçti
Survivor yarışmacıları Burçak Tuncer ve Tuğçe Melisdemir oyunculuk için Ortadoğu Sinema okulunu seçti. Öğrencilerine 'Yaşatarak Öğretiyoruz' diyen okul kadrosunda bulundurduğu ünlü isimlerle de fark yaratıyor. Kurumun eğitmen kadrosunda, İlhan Şeşen, Ömür Gedik, Orhan Ölmez, Yaşar Karakulak, Beste Yelken, Cemile Kırmızı Karadaş, Burak Kanbir, Feriha Eyüboğlu, Gülhan Tekin, Güven Hokna ve Hakan Hatipoğlu gibi ünlü isimler bulunuyor.
Güven Hokna - 16.11.2017
Seyirci Olma Oyuncu Ol
SURVİVOR KIZLARI ORTADOĞU SİNEMA OKULUNU SEÇTİ Survivor yarışmacıları Burçak Tuncer ve Tuğçe Melisdemir oyunculuk için Ortadoğu Sinema okulunu seçti. Öğrencilerine 'Yaşatarak Öğretiyoruz' diyen okul kadrosunda bulundurduğu ünlü isimlerle de fark yaratıyor. Kurumun eğitmen kadrosunda, İlhan Şeşen, Ömür Gedik, Orhan Ölmez, Yaşar Karakulak, Beste Yelken, Cemile Kırmızı Karadaş, Burak Kanbir, Feriha Eyüboğlu, Gülhan Tekin, Güven Hokna ve Hakan Hatipoğlu gibi ünlü isimler bulunuyor.
Güven Hokna - 24.3.2017
O.F.S Sinema Okulu Kapılarını Açtı
Florya'da açılan sinema okulu teorik bilgi yanında öğrencilerine setlerde pratik bilgide vermeyi hedefliyor. "Yaşatarak Öğretiyoruz" sloganıyla yola çıkan eğitim kurumunun öğretici kadrosunda Cihan Ünal, Kudret Sabancı, Güven Hokna, Kubilay Kasap, Kemal Başbuğ gibi önemli isimlerde bulunduran O.
Güven Hokna - 2.3.2016
"Kaçma Birader" Galasına Ünlü Akını
Emrah-Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyan filmin galasında ünlü akını yaşandı. Yozgatlı bir ailenin Taksim macerasını anlatan "Kaçma Birader", gala davetlilerini gülme krizine soktu. Cem Yılmaz, Ozan Güven, H.Hakan Eren, İpek-Ömer Faruk Sorak, Tuba Ünsal, Rıza Kocaoğlu, Bergüzar Korel, İrem Sak, Tolga Tekin, Funda Arar, Şahin Irmak, Ayhan Taş, Murat Cemcir, Bülent Emrah Parlak, Burak Tozkoparan, Murat Eken, Ahmet Yılmaz Gruda, Serenay Aktaş, Ali İhsan Varol, Şevket Süha Tezel, Ceren Benderlioğlu, Önder Açıkbaş, Metin Keçeci, Emin Olcay, Ertuğrul Postoğlu, Gülhan Tekin, Güven Hokna, İzzet Öz, Leyla Tanlar, Menderes Samancılar, Umut Kurt, Nevra Serezli, Suna Keskin, Nurseli İdiz, Sahrap Soysal, Selda Alkor, Taner Rumeli, Yasemin Öztürk gibi ünlü isimlerin katıldığı galada film, davetliler tarafından ayakta alkışlandı.
Güven Hokna - 12.4.2013
"Huzur Sokağı" Ekranda Büyük Bir Boşluğu Doldurdu
Benim alışkın olduğum dizi sektörü; vahşi bir sektör ama burada hiç öyle bir şey yok. Yapımcı, yönetmen, oyuncular ve set ekibi çok iyi; herkes güleryüzlü... Ekip yapıcı ve çok olumlu. Ekipte Güven Hokna'yı daha önceden de tanıyordum.
Güven Hokna - 23.3.2013
Huzur Sokağı'nda Heyecan Dorukta!
Başrollerini Selin Demiratar, Kutsi, Yeşim Salkım, Hakan Eratik, Güven Hokna, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu'nun paylaştığı dizinin 22 Mart Cuma akşamı yayınlanan 27.
Güven Hokna - 16.3.2013
Bilal'in Hali Perişan
Başrollerini Selin Demiratar, Kutsi, Yeşim Salkım, Hakan Eratik, Güven Hokna, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu'nun paylaştığı dizinin 15 Mart Cuma akşamı yayınlanan 26.
Güven Hokna - 23.2.2013
Huzur Sokağı Cuma Akşamını Zirvede Bitirdi
Başrollerini Selin Demiratar, Kutsi, Yeşim Salkım, Hakan Eratik, Güven Hokna, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu'nun paylaştığı dizinin 22 Şubat Cuma akşamı yayınlanan 23.
Güven Hokna - 16.2.2013
Huzur Sokağı'nda Büyük Şüphe!
Başrollerini Selin Demiratar, Kutsi, Yeşim Salkım, Hakan Eratik, Güven Hokna, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu'nun paylaştığı dizinin 15 Şubat Cuma akşamı yayınlanan 22.
Güven Hokna - 11.9.2012
Dizide Tepki Çeken Cami Sahnesi
Kutsi, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik gibi oyuncu kadrosuyla dikkat çeken, yönetmenliğini Şenol Sönmez`in üstlendiği dizide zengin kız ile fakir erkeğin imkansız aşkı işleniyor.
Güven Hokna - 4.9.2012
Yeni Sezonda Bu Diziler Dikkat Çekecek
Atv Merakla beklediğimiz yeni dizi sezonunda Atv'nin 'Alemin Kralı', Hayat Devam Ediyor' ve 'Uçurum' dizileri kaldıkları yerlerden ekranlara devam ediyor. Huzur Sokağı Kanalın yepyeni beş dizisinden 'Huzur Sokağı', ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilmiş. Aynı mahallede yaşayan birbirine zıt iki karakterin yaşadığı aşk hikayesi anlatılıyor. Başrollerde Kutsi ve Selin Demiratar var. Dizinin diğer oyuncuları ise; Güven Hokna, Sinem öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Suavi Eren, Yeşim Salkım, Hakan Eratik, Fatma Karanfil, Toygun Ateş, Fevza çıpa, Belgin Erdoğan, Fatoş Sılan, Halef Tiken, ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu.
Güven Hokna - 9.8.2012
Huzur Sokağı Ekibi İftarda Buluştu
Selin Demiratar, Kutsi, Yeşim Salkım, Hakan Eratik, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu gibi isimleri bir araya getiren dizinin Sarıyer'in eski sokaklarından birinde kurulan setinde önceki gün tüm oyuncular iftar yemeği sahnesinin çekimi için bir araya geldi.
Güven Hokna - 6.8.2012
Ekranların İlk Tesettürlü Dizisi
Büyük televizyon kanallarının dizi ve yapımlarında rastlanmayan bir uygulamayı, Atv gerçekleştirecek. Şule Yüksel Şenler'in, yıllardır çok satan "Huzur Sokağı" romanından uyarlanan dizi, tesettüre girmeye karar veren bir genç kızın hikâyesini ilk kez beyaz cama taşımasıyla dikkat çekiyor. Şule Yüksel Şenler'in "Huzur Sokağı" adlı romanından Funda Çetin'in yazacağı ve Şenol Sönmez'in yöneteceği dizide zengin ve seküler bir ailenin kızıyken ailesini karşısına alıp tesettüre girmeye ve dindar bir hayat yaşamaya karar veren Feyza karakterini canlandıracak. Feyza'nın gönlünü kaptırdığı ve kendisinin dini bir hayata yönelmesine vesile olan Bilal karakterini ise ünlü şarkıcı Kutsi canlandıracak. Dizide ayrıca Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş ve Fatma Karanfil de rol alacak.
Güven Hokna - 4.8.2012
Atv'den İbret Verici Bir Aşk Öyküsü
Selin Demiratar, Kutsi, Güven Hokna ve Sinem Öztürk'ün rol aldığı, atv'nin dizisi 'Huzur Sokağı'nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.
Güven Hokna - 16.12.2011
'halo Dayı' Son Yolculuğuna Gözyaşları ve Alkışlarla Uğurlandı
İLK TÖREN TİYATRO SALONUNDA Sönmez Atasoy için ilk tören Büyük Tiyatro'da düzenlendi. Buradaki törene Atasoy'un kızı Fadik Sevin Atasoy, eski eşi Emel Göksu, ailesi, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Lemi Bilgin, eski bakanlardan Fikri Sağlar, yapımcı ve yönetmen Osman Sınav, sanatçı Yavuz Bingöl, tiyatro oyuncusu Erdal Beşikçioğlu ve Güven Hokna ile tiyatro sanatçıları ve sevenleri katıldı.
Güven Hokna - 16.12.2011
Halo Dayı Toprağa Verildi
Geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayata gözlerini yuman usta oyuncu Sönmez Atasoy için Büyük Tiyatro'da tören düzenlendi. Törene Atasoy'un kızı Fadik Sevin Atasoy, ailesi, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Bakanlık yetkilileri, eski bakanlardan Fikri Sağlar, yapımcı ve yönetmen Osman Sınav, sanatçı Yavuz Bingöl, tiyatro oyuncusu Erdal Beşikçioğlu ve Güven Hokna ile tiyatro sanatçıları ve sevenleri katıldı.
Güven Hokna - 12.11.2011
İstemi Betil İçin Üsküdar Tekel Sahnesi'nde Tören
Törene Betil'in eski eşi Asuman, kızları İrem ve Senem Betil, aile yakınlarının yanı sıra dizi, sinema ve tiyatro oyuncularından, Ömer Olcay, Levent Öktem, Işıl Yücesoy, Güven Hokna, Gürkan Uygun, Can Gürzap, Nur Subaşı, Zafer Ergin, Atilla Olgaç ile çok sayıda sanatçı katıldı.
Güven Hokna - 25.4.2011
Fatmagül Vergi Rekortmeni Yaptı
HALİL ERGÜN SIRA ATLADI Listede Yaprak Dökümü'nden 3 kişi yer aldı. Geçen yıl 17'nci sırada olan Halil Ergün 11'inci, Güven Hokna 36'ncı sıraya yerleşti.
Güven Hokna - 30.12.2010
Gözüyaşlı Final Galası
Yaprak Dökümü dizisinin oyuncuları, son bölümü Pera Palas'da verilen özel davette izledi. Final bölümü gözyaşları içerisinde izleyen dizi oyuncuları ve davetliler duygu dolu anlar yaşadı. Yönetmenliğini Mesude Erarslan Tekin'in, başrollerini ise Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen ve Tolga Karel'in paylaştığı "Yaprak Dökümü" dizisi yayınlanan son bölümüyle ekrana veda etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Güven Hokna Haberleri | Güven Hokna Kimdir - Haberler - Güven Hokna haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Güven Hokna kimdir, hayatı ve biyografisi. Yaprak Dökümü'nün Ayşe'si Şebnem Ceceli'nin yeni halini görenler tanıyamadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 23:26:50. #1.15#
title