Haberler

Türkiye Motosiklet Platformu Kuruldu

Güncelleme:

Türkiye'nin birçok yerinden gelip Pendik'te buluşan kulüp başkanları, Türkiye Motosiklet Platformu'nu kurdu.

Türkiye'nin birçok yerinden gelip Pendik'te buluşan kulüp başkanları, tek bir çatı altında toplanmak için "Türkiye Motosiklet Platformu'nu kurdu. Yönetimin Türkiye Motosiklet Platformu Başkanı olarak seçtiği Zafer Fatih Özsoy, "Geçmiş yıllarda önemli projelere imza atan kulüpler artık tek bir çatı altında toplanabilecekler" dedi.

Pendik'te yapılan ve 23 motosiklet kulübünün katılımıyla gerçekleşen kurucular toplantısında, Türkiye Motosiklet Platformu çatısı altında birleşme kararı alındı. Yönetimin belirlendiği ve üyelerin kabul edildiği toplantıda Zafer Fatih Özsoy, oybirliği ile başkan olarak seçildi. Özsoy ilk açıklamasında şunları söyledi;

"Bugün motosiklet camiamız için önemli bir gündür. Bugüne kadar yanlış oluşumlarla ve sorumsuzca davranışlarla, bu camiaya en büyük zararları yine bizler verdik. Bugün silkelendiğimiz ve kabuk değiştirdiğimiz gündür. Şu anda devam eden, başlama aşamasında olan veya olgunlaştırmaya çalıştığımız projelerimiz var. Çeşitli eğitimler, bilinçlendirme ve farkındalık çalışmaları, köprü geçişlerindeki adaletsizlik, motosiklet dostu yollar projesi, sosyal sorumluluk aktiviteleri ve daha olgunlaşma aşamasında olan düşüncelerimiz var. Bunların hepsini bu çatı altında bize destek verenlerle gerçekleştireceğiz. Bizler bu camiadaki sıkıntıları, eksiklikleri kendimize dert edindik ve bunların tek tek üstüne gideceğiz. Türkiye Motosiklet Platformu, camiamız adına hayırlı olsun."

"23 BÜYÜK KULÜP DESTEKLİYOR"

Türkiye Motosiklet Platformu'na 23 büyük kulübün desteği var. Türkiye'nin birçok yerinden gelip Pendik'te buluşan kulüp başkanları destek sözü verdi. Katılımlar hala devam ederken; şu anda Türkiye'den 10 farklı ilden ve Almanya'nın Türk gruplarından destekler söz konusu. Üst Kurul'un, Yönetim Kurulu'nun, Başkan ve Başkan Yardımcısı'nın seçildiği toplantıda; ilerleyen dönemlerde çalışma gruplarının da oluşturulacağı fikri benimsendi.

Beş kişilik Üst Kurul'dan ve dokuz kişilik yönetim kurulundan oluşan Türkiye Motosiklet Platformu'nun yönetimi, deneyimli kişilerinden oluşmasıyla dikkat çekiyor. Celal Çakmakçı, Ersal Oğuzalp Karatay, Fevzi Nafiz Elifoğlu, İsmail Pınar ve Kemal Gürada gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı yönetim listesi şöyle:

"Üst Kurul: Celal Çakmakçı, Ersal Oğuzalp Karatay, Fevzi Nafiz Elifoğlu, İsmail Pınar, Kemal Gürada

Yönetim Kurulu: Zafer Fatih Özsoy (Başkan), Nizamettin Kelo (2. Başkan), Akın Zorlular (Başkan Yardımcısı), Hüseyin Özdiker (Mali İşler Sorumlusu), Faruk Yayla (Kurumsal İletişim Sorumlusu), Erol Kibrit (Sponsor, Tanıtım, Reklam Sorumlusu), Tolga Çakılcıoğlu (Basın Danışmanı), Göksel Er, Özgür Candar." - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Zafer Fatih Özsoy Karatay Türkiye Pendik Politika Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title