Haberi Paylaş

Sokak köpekleri Kartalkaya'da kayak yapan turistlere saldırdı! Önce bariyere sonra araca çarptılar

Güncel Haberler

Türkiye sokak köpeği saldırısı nedeniyle yaşamını yitiren küçük çocuğa ağlarken korkutan başka bir olay ise Kartalkaya'da yaşandı. Ondan fazla sokak köpeği pistte kayan turistlere saldırdı. Korku dolu anlarda dikkatleri dağılan turistler önce bariyerlere sonra da pistten çıkarak park halindeki bir araca çarptı. Şahısların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Son aylarla sık sık gündeme gelen başıboş sokak köpekleri sorunu, bu kez de gözde tatil lokasyonlarımızdan Kartalkaya'da ortaya çıktı.

KAYAN TURİSTLERE SALDIRDILAR

Bolu'nun Kartalkaya bölgesinde kayak tatili yapmak için gelen turistlere, alanda bulunan sokak köpekleri saldırdı. Ondan fazla köpek, pistte kayan turistlerin üzerine koşunca kayak yapan şahıslar önce kontrolden çıkıp bariyere çarptı. Turistler hemen ardından ise pistten çıkarak park halinde olan bir araca çarparak durabildi. Çevredekilerin müdahalesi sonrasında köpekler alandan uzaklaşırken turistlerin olayı yaralanmadan atlattıkları öğrenildi.

Sokak köpekleri Kartalkaya'da kayak yapan turistlere saldırdı! Önce bariyere sonra araca çarptılar

"ÖNCE BARİYERE SONRA ARACA ÇARPTILAR"

Korku dolu anlara şahit olan bir vatandaş, yaşananları Bolusonhaber'e şu şekilde anlattı: "Kartalkaya'ya ailemle birlikte kaymak için gitmiştim. Bölgede çok sayıda sahipsiz olduğu anlaşılan ondan fazla köpek vardı ve sürü halinde geziyorlardı. Bir süre sonra çok sayıda köpek pist başına gelerek vatandaşların tedirgin olmasına neden oldu. Başta zarar vermeyen köpekler turistleri kaymaya başlaması ile birlikte arkalarından kovalamaya başladı. Dikkatleri dağılan turistler kayarken kontrolü kaybederek önce bariyere sonra da pist dışına çıkarak park halindeki araca çarptı. Biz de çok korktuk ve kaymaya son verdik."

Sokak köpekleri Kartalkaya'da kayak yapan turistlere saldırdı! Önce bariyere sonra araca çarptılar

Haberler.com - Güncel

Kartalkaya Bolu Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Halit:

paintball toplarıyla canlarını yakarsanız insanlardan kaçarlar en zararsız çözüm budur

Cevap Yaz01Yayından Kaldır
Can Yorumcu:

Millet anasına babasına bakmaz gider hayvan sever olur, birde hayvana tasma takar gezdirir.

Cevap Yaz12Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title