SADAT'ın 19 Mayıs mesajında Atatürk'ün adı geçirilmedi! Tepkiler sonrası silip yenisini yayınladılar - Haberler
Haberi Paylaş

SADAT'ın 19 Mayıs mesajında Atatürk'ün adı geçirilmedi! Tepkiler sonrası silip yenisini yayınladılar

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kapısına gidip açıklama yaptığı SADAT, bu kez de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı paylaşımıyla gündeme geldi. SADAT'ın sosyal medya hesabından paylaşılan kutlama mesajında Atatürk'ün adının geçirilmemesi tepki çekti. Tepkiler sonrası söz konusu paylaşım silindi, Atatürk'ün adının geçirildiği yeni bir paylaşım yapıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz hafta SADAT binası önüne giderek açıklama yapması sornasında şirket ülke gündemine oturmuştu.

TEPKİ GELİNCE SİLDİLER

SADAT bugünse 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı ile konuşuldu. Şirketin sosyal medya hesabından paylaşılan kutlama mesajında Atatürk'ün adına yer verilmedi. Bu durumu fark eden sosyal medya kullanıcıları tepkilerini dile getirdi. Söz konusu mesaj kısa sürede silindi.

SADAT'ın 19 Mayıs mesajında Atatürk'ün adı geçirilmedi! Tepkiler sonrası silip yenisini yayınladılar

YENİDEN PAYLAŞTILAR

Bu gelişmenin ardından SADAT'ın sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım daha yapıldı. Bu kez tweet'te şu ifadeler yer aldı: " 19 Mayıs 1919'da Samsuna çıkarak işgal altındaki ülkeyi kurtarmak için milli mücadeleyi başlatan Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle anar, tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik ederiz. #19MayisAtaturkuAnmaGenclikVeSporBayrami"

SADAT'ın 19 Mayıs mesajında Atatürk'ün adı geçirilmedi! Tepkiler sonrası silip yenisini yayınladılar

Haberler.com - Güncel

19 Mayıs 1919 Atatürk SADAT Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (9)

Apex LegendsTR:

Yakıt almış başını gdiyor Hükümet duyarsız Yakıt ne kadar yükselir ise herşeyde o kadar yükselir herşeyi Ukrayna'ya bağlanmaktan vazgeçin artık Neyin ne olduğu Devletin kasasının boş olduğunu ve her geçen günde daha kötüye gidiyoruz açıksa söyleyin

diyar-ı bekir:

kasanın boş olması boş adamların iktidara gelmesinden iyidir kasa dolar ama kafa boşsa beyin boşsa o biraz zor dolar işte

diyar-ı bekir:

neo kasa boşsa bunu istanbul ve diğer belediyeleri iflas ettiren chp mi dolduracak al sana doğru

Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title