Kiza'da İkinci Etap, İkinci Fırsat - Haberler
Haberi Paylaş

Kiza'da İkinci Etap, İkinci Fırsat

Bültenler - Güncel
Kiza'da İkinci Etap, İkinci Fırsat

Ticarette güç kazanmak isteyen girişimcilere sınırsız avantajlar sunan Kiza Kurumsal İş Merkezi, birinci etap satışları tamamlandı. Beklenen ikinci etap satışları başlandı.

Doğu Akdeniz'de son yıllarda özel sektör olanaklarıyla yapılan en büyük iş yatırımlarından Kiza İş Merkezi'nin kaçırılmayacak ikinci etap satışlarının başlandığını duyuran Kurt İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt" 990 ofis, 287 iş yeri ile 120 odalı business otelden oluşan Kiza Kurumsal İş Merkezi, kentin gelişim rotasını batıya çeviriyor. Birinci etap satışlarımız tamamlandı. İkinci etap ikinci fırsat olarak gördüğümüz satışlarımız 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek." dedi.

FAİZSİZ OFİS SAHİBİ OLMA FIRSATI

Adana'nın saygın kuruluşlarından Balak Metal ve Gaziantep'in güçlü firması Kurt İnşaat'ın ortak projesi Kiza Kurumsal, şehrin cazibe merkezi olmaya aday. Kiza'nın bağlantı yolları ve yeni yapılacak çevre yolu kesişiminde yükseldiğine değinen Aydın Kurt," Adana'nın batısı, şehrin yeni cazibe merkezi oluyor. 180.000 m2 kapalı alana sahip proje hem yatırımcısına hem de kullanıcısına kazandıracak. İlk etap satışlarımızda birçok kurumsal firmayı bünyemize kazandırdık. İkinci etap satışlarımızda da fark yaratmak isteyen girişimcilere avantajlar sunuyoruz'' ifadelerini kullandı. Kurt, '' 139 bin TL'den başlayan fiyatlara bir de 24 ay sıfır faiz avantajını ekleyerek ikinci etap satışlarımıza başladık. 1 ay sürecek olan lansmana özel fiyatlarla aylık 2 bin 500 TL taksitle ofis sahibi olmak mümkün.'' dedi.

ŞEHRİN CAZİBE MERKEZİ

Projenin Adanalı iş adamlarının yıllardır beklediği, evlerden bozma ofis tarzından kurtarıp tamamen onların işlerine uygun kurumsal ofis imkanı sunduğunu belirten Aydın Kurt sözlerine şöyle devam etti;

"Kiza Kurumsal İş Merkezi, elektrik, elektronik ve teknoloji, bilişim, tekstil, mobilya, gıda, yiyecek ve içecek, plastik, ambalaj, kimya, metal sanayi, endüstriyel ürünler, otomotiv gibi, bölgesel ve ulusal marka zincirlerinin de yer aldığı kurum ve kuruluşlara lojistik avantajlarıyla, emsalsiz konumuyla gelişimin kapılarını aralıyor. 1200 adet aracın park edebileceği 50.000 m2 kapalı ve 900 araçlık açık otoparkı bulunan Kiza'nın çarşı bünyesinde 20 metre genişliğinde 221 metre uzunluğunda ve ortada refüj bulunan gidiş- geliş ana caddesi yer alıyor. Bu bulvara dik kesişen 15 metre genişliğinde, 100, 112 ve 126 metrelik 3 adet cadde proje dahilinde bulunuyor."

150 METRE UZUNLUĞUNDA SEYİR TERASI

Çağın teknoloji çağı olduğunu söyleyen Kurt," Günümüzde artık akıllı ofisler, daha fazla tercih ediliyor. Teknolojik ofisler hem maliyetleri düşürüyor hem de ofis çalışanlara kolaylıklar sağlıyor. Bu nedenle Kiza Kurumsal İş Merkezi'nde akıllı ofis teknolojisine yer verdik. Aynı zamanda iş yeri sahipleri ve çalışanlar iş merkezinden çıkmak zorunda kalmadan birçok ihtiyacını kolayca sağlayabilecek. Bunun dışında bölgenin sosyal yaşantısına hız kazandırmayı da hedefliyoruz. 150 Metre uzunluğundaki seyir terasında yer alacak olan birçok restoran ve kafeterya yerini almaya başladı.'' şeklinde konuştu.

Bültenler / Güncel

Doğu Akdeniz Aydın Kurt Gaziantep Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title