Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun seçim kampanyasını beğenip geri çeken Mehmet Şimşek konuştu: 8 yaşındaki oğlum yanlışlıkla beğendi

Güncel Haberler

Eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim kampanyasını beğendi. Daha sonra beğenesini geri çektiği görülen Şimşek, beğeninin 8 yaşındaki oğlu tarafından yanlışlıkla yapıldığını belirterek, "Maalesef oluyor böyle şeyler. Kamuoyunu gereksiz yere meşgul etmişiz…Affola!" açıklamasını yaptı.

Bir süredir ekonominin başına geçeceği söylenen ancak geçen hafta Külliye'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'la baş başa görüştükten sonra aktif siyasete girmeyeceğini açıklayan Mehmet Şimşek, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim kampanyası paylaşımını beğendi. Şimşek'in daha sonra beğenisini geri aldığı görüldü.

Kılıçdaroğlu'nun seçim kampanyasını beğenip geri çeken Mehmet Şimşek konuştu

Kılıçdaroğlu'nun seçim kampanyasını beğenip geri çeken Mehmet Şimşek konuştu

"8 YAŞINDAKİ OĞLU YANLIŞLIKLA BEĞENİ KOYMUŞ"

Konuyla ilgili bir paylaşım yapan gazeteci Uğur Dündar, "Eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir tweetini beğendiği haberleri çıkınca, İngiltere'deki ortak arkadaşımızı aradım. Onun verdiği bilgiye göre 8 yaşındaki oğlu IPAD'ıyla oynarken yanlışlıkla beğeni koymuş. Mehmet Bey durumu fark edince beğeniyi geri almış." ifadelerini kullandı.

"MALESEF OLUYOR BÖYLE ŞEYLER"

Uğur Dündar'ın paylaşımını alıntılayan Mehmet Şimşek de "Maalesef oluyor böyle şeyler! Kamuoyunu gereksiz yere meşgul etmişiz…Affola!" açıklamasında bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu Mehmet Şimşek Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

ekrem celebi :

kedıdır o kedı

Cevap Yaz14Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title