Haberler

Karabalık Çiftinden Ziyaret

Güncel Haberler

Şükrü Karabalık ve eşi Nurten Karabalık, İstasyon Mahallesi'nde faaliyet gösteren Nurefşan Hanım ve Gençlik Gelişim Merkezi'ni ziyaret etti.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ve eşi Nurten Karabalık, İstasyon Mahallesi'nde faaliyet gösteren Nurefşan Hanım ve Gençlik Gelişim Merkezi'ni ziyaret etti. Merkezin çalışmaları hakkında bilgi alan Karabalık çiftinin ziyaretinden memnunluk duyduklarını belirten merkez idarecileri başkan ve eşine teşekkür çiçeği takdim ettiler.

İlçe genelinde eğitim, kültür ve sanat faaliyetlerinde bulunan kurumlara yönelik ziyaretlerini belirlediği program dahilinde sürdüren Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, önceki gün de eşi Nurten Karabalık ile Nurefşan Hanım ve Gençlik Gelişim Merkezi'ne konuk oldu. Ayla Varol sorumluluğundaki İstasyon Mahallesi'ndeki merkezi ziyaret eden Karabalık çifti, merkez üyeleri ile biraraya geldi.

Geleceğin teminatı olan çocukları çağın şartlarına hazırlamayı kendine misyon edinen, milli ve manevi değerlere sahip çıkarken geçmişin ve bugünün sentezini yaparak vasıflarla donatılmış insanlık haysiyetine yakışacak karakterlere sahip bireyler yetiştirme hedefinde olduklarını belirten merkez idarecileri başkan ve eşine çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Annelerin çocuklarını yetiştirirken ihtiyaç duyacağı bilgi ve becerilerle bezemek için tecrübelerini paylaştıklarını da kaydeden merkez idarecileri Karabalık çiftinin ziyaretinden memnunluk duyduklarını belirterek, "Eski bir eğitimci olan sizleri merkezimizde ağırlamaktan gurur duyduk. Bireyler olarak bizler de ilçe halkının ihtiyaç duyacağı alanlarda kendilerine destek olmak için faaliyette bulunmaktayız. Bu anlamlı görevi yürütürken ziyaretinizle bizlere manevi olarak destek vermeniz, yanımızda hissettirmeniz ayrı bir heyecan ve mutluluğu bizlere yaşatmıştır" dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Şükrü Karabalık Kartepe Güncel Haberler

title