Haberler

"Habersiz çektim" notuyla paylaşıldı! Bakanlık sözcüsünün Türkiye ve Sırbistan bayraklarını yerden alması takdir topladı

Güncel Haberler

Bir dönem Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi olarak görev yapan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç'in, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Sırbistan ziyareti sırasında yere düşen Türkiye ve Sırbistan bayraklarını kaldırdığı görüntüler beğeni topladı. DEİK Türkiye-Sırbistan İş Konseyi Başkanı Bayram Akgül, söz konusu videoyu Twitter hesabından, "Habersiz çektim" notuyla paylaştı.

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye- Sırbistan İş Konseyi Başkanı Bayram Akgül, Twitter hesabından, Çavuşoğlu'nun 31 Ağustos - 1 Eylül tarihlerinde gerçekleştirdiği Sırbistan ziyaretine ilişkin görüntü paylaştı.

TAKDİR TOPLADI

Doğuş Grubu tarafından yenilenen Yeni Pazar Spor Akademisinin açılış törenine gelen Bakan Çavuşoğlu'na eşlik eden Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç'in etkinliğe katılan çocukların yere attıkları bayrakları kaldırdığı görüntü, sosyal medyada büyük beğeni topladı.

"TARİHE NOT OLARAK BIRAKIYORUM"

Akgül, paylaşımında, "Değerli dostum Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç'i Yeni Pazar ziyareti sırasında yerdeki Türkiye ve Sırbistan bayraklarını toplarken buldum. Bu güzel davranışı kendisinden habersiz videoya çektim ve tarihe not olarak bırakıyorum." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: AA / Güncel

Dışişleri Bakanlığı Tanju Bilgiç Sırbistan Türkiye Güncel Haberler

title