Tanju Bilgiç Haberleri

Tanju Bilgiç haber, Tanju Bilgiç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tanju Bilgiç - 21.07.2021
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç:  KKTC makamlarının Maraş konusunda aldığı kararlara desteğimiz tamdır
DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Avrupa Birliği (AB) Yüksek Temsilcisi Josep Borrell'in açıklamasına verdiği cevapta "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) makamlarının Maraş konusunda aldığı kararlara desteğimiz tamdır" dedi.
Tanju Bilgiç - 21.07.2021
Dışişleri Sözcüsü Bilgiç: "AB Komisyonu Başkan Yardımcısı'nın açıklaması AB'nin Kıbrıs konusunda gerçeklerden kopuk olduğunun yeni bir kanıtıdır"
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, "AB Komisyonu Başkan Yardımcısı'nın Cumhurbaşkanımızın KKTC ziyareti hakkındaki açıklaması AB'nin Kıbrıs konusunda gerçeklerden kopuk olduğunun yeni bir kanıtıdır" dedi.
Tanju Bilgiç - 21.07.2021
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç, AB'yi Kıbrıs konusunda gerçeklerden kopuk olmakla eleştirdi
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Josep Borrell'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın KKTC ziyareti ardından yaptığı açıklamayla ilgili, "Açıklama, AB'nin Kıbrıs...
Tanju Bilgiç - 20.07.2021
Dışişleri Bakanlığı'ndan Macron'a kınama
Dışişleri Bakanlığı'ndan Macron'a kınamaDIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, "Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde 'Suriye Demokratik Konseyi' mensupları ile görüşmesini kınıyoruz" dedi.
Tanju Bilgiç - 20.07.2021
Son dakika haber! Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç'ten Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a kınama
Gelen son dakika haberine göre ANKARA (İHA) – Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, "Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde "Suriye Demokratik Konseyi" mensupları ile görüşmesini kınıyoruz" ifadelerini kullandı.
Tanju Bilgiç - 20.07.2021
Dışişleri Bakanlığı'ndan Macron'a kınama
DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, "Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde 'Suriye Demokratik Konseyi' mensupları ile görüşmesini kınıyoruz" dedi.
Tanju Bilgiç - 20.07.2021
Son dakika haberleri | Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç: "Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki...
Gelen son dakika haberine göre Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç: "Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde "Suriye Demokratik Konseyi" mensupları ile görüşmesini kınıyoruz.
Tanju Bilgiç - 16.07.2021
Dışişleri Bakanlığı'ndan BM temsilcilerinin açıklamasına eleştiri
Dışişleri Bakanlığı'ndan BM temsilcilerinin açıklamasına eleştiriDIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Suriye'de yer alan Allouk Su İstasyonu hakkında yayımlanan ortak açıklamanın eksik ve yanıltıcı bilgiler içerdiğini belirterek, "Ortak açıklamanın imzacıları muhalefetin kontrolü...
Tanju Bilgiç - 12.07.2021
Son dakika politika: Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç'ten Yunanistan'a tepki
Son dakika politika haberi: DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Galatasaray futbol takımının Yunanistan'da karşılaştığı muameleye ilişkin, "Yunanistan'ın ülkemizin önde gelen takımlarından birini bu tür bir tavırla karşılaması, spor alanında dahi ülkemize yönelik tahammülsüzlüğünü göstermektedir" dedi.
Tanju Bilgiç - 10.07.2021
Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Dışişleri Bakanlığı Dış Politika Danışma Kurulu Üyeliğine Erkan Özoral ve Tanju Bilgiç atandı.
Tanju Bilgiç - 07.07.2021
Dışişleri Sözcüsü Bilgiç'ten Yunanistan Dışişleri Bakanı'na tepki: "Yunanistan, terör örgütleri için güvenli sığınaktır"
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın Türkiye'yi terör örgütü DEAŞ'la mücadeleye katkı sunmamakla itham eden sözlerine, Türkiye'nin DEAŞ'a karşı sahada mücadele veren tek NATO ülkesi olduğunu hatırlatarak, "Yunanistan, utanç verici geçmişiyle,...
Tanju Bilgiç - 06.07.2021
Son dakika! Dışişleri Bakanlığı, Libya'da Türk bayrağına yapılan saldırıyı kınadı
Gelen son dakika haberine göre Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, "Libya'nın Tobruk kentinde Temsilciler Meclisi geçici binası önünde bayrağımıza yönelik çirkin eylemi şiddetle kınıyoruz" dedi.
Tanju Bilgiç - 06.07.2021
Dışişleri Bakanlığı, Libya'nın Tobruk kentinde Türk bayrağına yönelik çirkin eylemi kınadı
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, Libya'nın Tobruk kentinde düzenlenen bütçe görüşmeleri sırasında Temsilciler Meclisi geçici binası önünde Türk bayrağını hedef alan çirkin eylemi şiddetle kınadı.
Tanju Bilgiç - 25.06.2021
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç: "Bölgenin istikrarı ve refahı için Türkiye-Mısır ilişkileri çok önemli"
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Türkiye'nin Libya konulu ikinci Berlin Konferansında sahadaki duruma ilişkin çekincelerini ortaya koyduğunu belirterek, "Libya'da bulunan eğitmen ve danışmanlarımızın bölgesel ve uluslararası platformlarda sorgulanmasına ve gayrimeşru paralı askerlerle...
Tanju Bilgiç - 25.06.2021
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç, basın bilgilendirme toplantısında konuştu Açıklaması
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Türkiye'nin Libya konulu ikinci Berlin Konferansında sahadaki duruma ilişkin çekincelerini ortaya koyduğunu belirterek, "Libya'da bulunan eğitmen ve danışmanlarımızın bölgesel ve uluslararası platformlarda sorgulanmasına ve gayrimeşru paralı askerlerle...
Tanju Bilgiç - 25.06.2021
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç: "(Suriyeli sığınmacılara yönelik yeni yardım paketi) Çok boyutlu bir konu olan göç konusu yalnızca maddi...
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç: "(Suriyeli sığınmacılara yönelik yeni yardım paketi) Çok boyutlu bir konu olan göç konusu yalnızca maddi boyuta indirgenemez. Bu sadece 'Biz size para verelim siz göçmenleri engelleyin' anlayışıyla yerine getirilecek bir husus değil."
Tanju Bilgiç - 15.06.2021
Dışişleri Bakanlığından, 7 AB üyesinin Atina'daki toplantı sonunda yayımladığı ortak bildiriye ilişkin açıklama Açıklaması
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, 7 Avrupa Birliği (AB) üyesinin Atina'da yaptıkları toplantının sonunda yayımladığı tek yanlı ortak bildiriye tepki gösterdi.
Tanju Bilgiç - 28.05.2021
Dışişleri Bakanlığı: Avusturya Entegrasyon Bakanı Raab'ın iddiaları kabul edilemez
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, Avusturya Entegrasyon Bakanı Susanne Raab'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki iddialarının gerçeklikten uzak ve kabul edilemez olduğunu belirtti.
Tanju Bilgiç - 19.05.2021
Dışişleri Sözcüsü Bilgiç'ten AP'ye 'Ülkücü Hareketi' tepkisi
DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Avrupa Parlamentosu (AP) 2019-2020 Türkiye Raporu'nda, AP'nin AB ve Üye Ülkelere 'Ülkücü Hareketi' AB Terör Örgütleri Listesine ekleme olasılığını araştırma, derneklerini yasaklama ve faaliyetlerini yakından izleme çağrısına tepki gösterdi.
Tanju Bilgiç - 19.05.2021
Dışişleri Sözcüsü Bilgiç'ten AP'ye 'Ülkücü Hareketi' tepkisi
DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Avrupa Parlamentosu (AP) 2019-2020 Türkiye Raporu'nda, AP'nin AB ve Üye Ülkelere 'Ülkücü Hareketi' AB Terör Örgütleri Listesine ekleme olasılığını araştırma, derneklerini yasaklama ve faaliyetlerini yakından izleme çağrısına tepki gösterdi.
Tanju Bilgiç - 18.05.2021
Dışişleri Sözcüsü Bilgiç: Kırım Tatar Türkleri ile Kafkas halklarının acılarını paylaşıyoruz
DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, "Kırım Tatar Türkleri ve kardeş Kafkas halklarının acılarını paylaşıyor, sürgünlerde hayatlarını kaybedenlere rahmet diliyor ve aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz" dedi.
Tanju Bilgiç - 18.05.2021
Dışişleri Bakanlığı, Katar Kızılayı Derneği Gazze Merkezi'nin İsrail tarafından bombalanmasını şiddetle kınadı
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, Katar Kızılayı Derneği Gazze Genel Merkezi'nin İsrail tarafından bombalanması ve Şeyh Hamad Bin Halife Al Sani Hastanesi'nin zarar görmesine yol açan İsrail saldırılarını şiddetle kınadıklarını bildirdi.
Tanju Bilgiç - 17.05.2021
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç: Gerçeklikten kopuk beyanları kınıyoruz
DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, "Avusturya İçişleri Bakanının, ülkemiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında yaptığı gerçeklikten kopuk beyanları külliyen reddediyor ve kınıyoruz" dedi.
Tanju Bilgiç - 14.05.2021
Sözcü Bilgiç: ABD'nin raporu objektiflikten uzak yaklaşımla kaleme alınmış
DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, ABD Dışişleri Bakanlığı'nın '2020 Uluslararası Dini Özgürlükler Raporu'nun Türkiye'ye ilişkin bölümünün objektiflikten uzak yaklaşımla kaleme alındığını belirtti.
Tanju Bilgiç - 25.05.2019
"Sancak bizim gönül şehrimiz"
Novi Pazar çarşısını gezerek esnafla sohbet eden Kasapoğlu, iftar programından sonra Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Tanju Bilgiç ile birlikte İstanbul Camisi'ni ziyaret ederek, orada kendisini karşılayan Sancak Müftüsü Senad Halitovic'le görüşüp teravih namazını kıldı.
Tanju Bilgiç - 16.05.2019
Türk Otobüsleri Belgrad Yollarında
Belgrad'daki törene Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Tanju Bilgiç, Belgrad Belediye Başkan Yardımcısı Goran Vesic ve BMC yetkilileri katıldı.
Tanju Bilgiç - 14.05.2019
Tdv'den Sırbistan'da İftar
Başkentteki tek cami olma özelliği taşıyan Bayraklı Camisi'nde düzenlenen iftara Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Tanju Bilgiç ve Kültür ve Sosyal İşler Müşaviri Fatih Yücel'in yanı sıra 500'den fazla kişi katıldı.
Tanju Bilgiç - 13.05.2019
Doğu-Batı Dostluk ve Barış Rallisi Sırbistan'a Ulaştı
Kafileyi kabul eden Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Tanju Bilgiç, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) sona erecek rallinin, KKTC'nin de Avrupa ve dünyada tanıtımı açısından faydalı olacağını belirterek, "KKTC'nin tanıtılması milli bir dava.
Tanju Bilgiç - 11.05.2019
Sırbistan'da "Dünya Döner Zirvesi" Başladı
Gastronomi sektöründen iş insanlarının katıldığı zirvede konuşan Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Tanju Bilgiç, Sırbistan'da iki yıldır görev yaptığını anımsatarak, bu süreç içerisinde Türkiye'nin Sırbistan ile olan ilişkilerinde bir fark yaratmaya çalıştığını vurguladı.
Tanju Bilgiç - 10.05.2019
Tika'dan Sırbistan'da Eğitime Destek
Sırbistan'ın güneybatısındaki Prijepolje şehrinde Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığınca (TİKA) onarılan Misa Cvijanovic - Nasa Radost Anaokulu ile Dusan Tomasevic Cirko İlköğretim Okulu düzenlenen etkinlikle hizmete açıldı. Onarım ve donanım projesinin tamamlanması dolayısıyla düzenlenen etkinliğe Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Tanju Bilgiç ve TİKA Belgrad Koordinatörü Çağla Gültekin Toşbat'ın yanı sıra öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Tanju Bilgiç - 23.04.2019
Sırbistan'da "Mutlu Çocuklar Şenliği" Düzenlendi
Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Tanju Bilgiç, burada yaptığı açıklamada, 23 Nisan'ın Türkiye için önemli bir tarih olduğunu vurgulayarak, Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) açıldığı bu tarihin çocuk bayramı olarak kutlandığını anlattı.
Tanju Bilgiç - 17.04.2019
Türkiye'den Sırbistan'a Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadeleye Destek
Sırbistan-Hırvatistan arasındaki Batrovci Sınır Kapısı'nda yapılan törene İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Sırbistan İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Dijana Hrkalovic ile Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Tanju Bilgiç de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tanju Bilgiç Haberleri | Tanju Bilgiç Kimdir - Haberler - Tanju Bilgiç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tanju Bilgiç kimdir, hayatı ve biyografisi. Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç:  KKTC makamlarının Maraş konusunda aldığı kararlara
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.07.2021 20:22:57. #1.13#

title