Haberler

Başkan Akaydın İfade Verdi

bir firmaya yönelik soruşturma kapsamında Cumhuriyet Savcısı Osman Şanal'a dört saat 20 dakika ifade verdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın,

bir firmaya yönelik soruşturma kapsamında Cumhuriyet Savcısı Osman Şanal'a dört saat 20 dakika ifade verdi.Sorulan sorulara gereken cevapları verdiğini belirten Akaydın, "Belediyemiz, Danıştay incelemesiyle bu ihaleden aklanmış bir belediyedir. Gözaltına alınma korkum olmadı. Bende mangal gibi yürek var" dedi.

Partililerin alkışları eşliğinde Antalya Adliyesi'nden çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Başkan Akaydın, öncelikle parti örgütü ve Antalyalı hemşehrilerine destekleri için teşekkür ederek şöyle konuştu: "Olay bir ifade biçiminde gerçekleşti. Daha önce karakolda ifade veren arkadaşlar var. A Kent ihalesinde sürece yönelik bir gelişme oldu. Belediyemiz Danıştay incelemesiyle bu ihaleden aklanmış bir belediyedir. Bu konuda uzun uzun sorulan sorulara cevap verilmiştir. Olayda yargı hukuk vardır. Yargı henüz yok ama hukuk vardır. Hukuki süreçte konuşmak etik değildir. Hukuku yargıyı yıpratmaya hiçbirimizin hakkı yoktur. Hukuk bize ve bu işe yol açanlara lazım olacaktır. 6-7 sene öncesinden yapılan bir ihaleyle ilgili bir inşaat süreci ile ilgili

YÖK denetleme kurulu üyesine ifade vermek üzere üniversiteye gidiyorum. Tesadüf ikisi çakıştı birbiriyle. Zannediyorum 6-7 sene öncesiyle ilgili 3 yıldır karıştırıyorlardı herhalde bir şey bulmuşlar. Buldukları konu benim iftihar edeceğim bir konu. Antalya ve Türkiye'ye çok güzel bir eser kazandırdım. Burası hastane arkasındaki Ar-Ge binasıdır. Ben bıraktığım andan itibaren bu bina bitirilememiştir.Niye böyle bir inşaata kalkıştığımın ifadesini vereceğim"

Savcı öyle istediği için ifadesinin uzun sürdüğünü söyleyen Başkan Akaydın, şunları söyledi: "İhaleye fesat karıştırmak suçu falan filan. Sorulan sorulara cevapları verdim. Hazırlıklıyız, bildiğimiz şeyler."

Bir gazetecinin "Korkunuz oldu mu sorusuna" Başkan Akaydın, "Hiç umurumda değil. Bende mangal gibi yürek var" diye karşılık verdi.

KILIÇDAROĞLU TELEFONLA ARADI

Başkan Akaydın,

makam aracına binerken CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'dan telefon geldi. Başkan Akaydın telefonda şunları söyledi: "Genel başkanım hürmetler diliyorum efendim. İyiyim efendim size daha önce işaret etmiş olduğum bir toplu ulaşım ihalesinin çeşitli yönleriyle sorgulanmasıyla ilgili ifade verdim savcıya. Şimdi üniversiteye gidiyorum. Yaptığım güzel bir inşaatın ifadesini vereceğim. Moralimiz yüksek. Bütün parti teşkilatı burada. Hiçbir zaman ayıplanacağımız bir yanımız yok. Bunu biliyorsunuz. Desteğinize teşekkür ediyoruz. Gayet moralliyiz. Hürmetler diyorum." - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Mustafa Akaydın Osman Şanal Danıştay Antalya Politika Güncel Haberler

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kürtçe trafik uyarıları yazmaya başladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kürtçe trafik uyarıları yazmaya başladı

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Bakmadan Geçme

16 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 16 Temmuz burç yorumları nedir? 13-14 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13-14 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13-14 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 13-14 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 13-14 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13-14 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 13-14 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Temmuz AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Temmuz Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? TRT 1 canlı maç izle! İSPANYA-İNGİLTERE CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! 13 Temmuz 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 15 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 15 Temmuz burç yorumları nedir? 13 Temmuz 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Temmuz Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! EURO 2024 şampiyonu kaç para alıyor? EURO 2024 şampiyonu İngiltere-İspanya ne kazandı, para ödülü ne kadar?
Sağanaktan kaçarken elektrik akımına kapıldılar! 2 genç feci şekilde can verdi

Sağanaktan kaçarken elektrik akımına kapıldılar! 2 genç feci şekilde can verdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title