Haberi Paylaş
Antalya Danimarkalı Ünlü Dansçı Silas Holst Alanya'ya Geldi

Antalya Danimarkalı Ünlü Dansçı Silas Holst Alanya'ya Geldi

Güncel Haberler

Danimarkalı ünlü dansçı Silas Holst Alanya'ya geldiDanimarka'nın tanınmış dansçılarından Silas Holst, Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yapacağı etkinlikle ilgili Açık Hava Tiyatrosu'nda inceleme yaptı.

Danimarkalı ünlü dansçı Silas Holst Alanya'ya geldi

Danimarka'nın tanınmış dansçılarından Silas Holst, Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yapacağı etkinlikle ilgili Açık Hava Tiyatrosu'nda inceleme yaptı.

John Travolta'nın şöhreti yakaladığı ve ünlü müzik grubu The Beetles'ın şarkılarının meşhur olduğu 'Saturday Night Fever' filminin müzikalinin yapımcısı Silas Holst, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Çintaş ve işadamı Tamer Yalçın, müzikalin 'dirty dancing' programının yapılması planlanan Açık Hava Tiyatrosu'nu gezdi.

ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Çintaş, Silas Holst'un Danimarka'nın en önemli süper starlarından biri olduğunu belirterek, "Çok önemli bir şov programını Alanya'da ağırlayacağız. ALTSO yönetimi olarak elimizden gelen desteği veriyoruz. Bu Alanya tanıtımı için çok önemli. Alanya'ya önemli katkıları olacak" dedi.

İşadamı Tamer Yalçın da Alanya'nın tanıtımı konusunda ALTSO'nun ilgisinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, etkinliğin Alanya için faydalı olmasını beklediklerini kaydetti.

'ALANYA BENİM İKİNCİ EVİM'

Alanya'nın gerek hava koşullarını gerekse kültürünü çok beğendiğini aktaran Holst ise "Danimarka'da yaptığımız programımız büyük ilgi gördü. 30 kişilik ekibimizle Alanya'da 3 haftalık bir program düşünüyoruz. Birkaç program yapmayı planlıyoruz. Bu programımızı gelecek yıl Alanya'ya getireceğiz. Ama öncelikle bu yıl 'dirty dancing' programımızı Alanya'da gerçekleştireceğiz. Benim de burada evim var, sık sık geliyorum. Artık ikinci ülkem burası oldu" diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

John Travolta Danimarka Antalya Alanya Politika Güncel Haberler

title