Haberler

Antalya Danimarkalı Ünlü Dansçı Silas Holst Alanya'ya Geldi

Danimarkalı ünlü dansçı Silas Holst Alanya'ya geldiDanimarka'nın tanınmış dansçılarından Silas Holst, Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yapacağı etkinlikle ilgili Açık Hava Tiyatrosu'nda inceleme yaptı.

Danimarkalı ünlü dansçı Silas Holst Alanya'ya geldi

Danimarka'nın tanınmış dansçılarından Silas Holst, Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yapacağı etkinlikle ilgili Açık Hava Tiyatrosu'nda inceleme yaptı.

John Travolta'nın şöhreti yakaladığı ve ünlü müzik grubu The Beetles'ın şarkılarının meşhur olduğu 'Saturday Night Fever' filminin müzikalinin yapımcısı Silas Holst, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Çintaş ve işadamı Tamer Yalçın, müzikalin 'dirty dancing' programının yapılması planlanan Açık Hava Tiyatrosu'nu gezdi.

ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Çintaş, Silas Holst'un Danimarka'nın en önemli süper starlarından biri olduğunu belirterek, "Çok önemli bir şov programını Alanya'da ağırlayacağız. ALTSO yönetimi olarak elimizden gelen desteği veriyoruz. Bu Alanya tanıtımı için çok önemli. Alanya'ya önemli katkıları olacak" dedi.

İşadamı Tamer Yalçın da Alanya'nın tanıtımı konusunda ALTSO'nun ilgisinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, etkinliğin Alanya için faydalı olmasını beklediklerini kaydetti.

'ALANYA BENİM İKİNCİ EVİM'

Alanya'nın gerek hava koşullarını gerekse kültürünü çok beğendiğini aktaran Holst ise "Danimarka'da yaptığımız programımız büyük ilgi gördü. 30 kişilik ekibimizle Alanya'da 3 haftalık bir program düşünüyoruz. Birkaç program yapmayı planlıyoruz. Bu programımızı gelecek yıl Alanya'ya getireceğiz. Ama öncelikle bu yıl 'dirty dancing' programımızı Alanya'da gerçekleştireceğiz. Benim de burada evim var, sık sık geliyorum. Artık ikinci ülkem burası oldu" diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

John Travolta Danimarka Antalya Alanya Politika Güncel Haberler

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP'ye ithamlar ayağımızın altındadır, zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak

Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP'ye ithamlar ayağımızın altındadır, zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak

Belediyenin harabe fırınında sağlıksız ekmek üretimi! Kapısına kilit vuruldu

Belediyenin harabe fırınında sağlıksız ekmek üretimi! Kapısına kilit vuruldu

Bakmadan Geçme

Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu, açık mı 2024? Pril boykot mu? Pril İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Pril Türk malı mı, sahibi kim? Aras Kargo Cumartesi çalışıyor mu? Aras Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, kargo kabul ediyor mu 2024? Elazığspor - Orduspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Elazığspor - Orduspor maçı nereden izlenir? Bingo boykot mu? Bingo İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Bingo Türk malı mı, sahibi kim? Osman Beşel olayı ne? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel neden darp edildi? Osman Beşel kimdir? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel hangi partiden seçildi? KURBAN BAYRAMINA KAÇ GÜN KALDI 25 MAYIS 2024: Kurban bayramı ne zaman, hangi tarihe denk geliyor? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 25 Mayıs Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? 25 Mayıs hangi burç? 25 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 25 Mayıs tarihi hangi burç olur? 25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var?
Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title