Haberler

Evin balkonunda unutulan bilgisayar kasası güvercinlere yuva oldu

Abone Ol

Aksaray'da 7. kattaki bir evin balkonunda unutulan bilgisayar kasasına güvercinler yuva yaptı. Bu durum karşısında büyük şaşkınlık yaşayan üniversite öğrencisi Adem Özkan, "Yavrular uçmaya hazır olduktan sonra yuva olarak kullandıkları kasayı temizleyip kullanmayı düşünüyorum" dedi.

Aksaray Üniversitesi Arkeoloji Bölümü (ASÜ) öğrencisi Adem Özkan, Taşpazar Mahallesi'ndeki apartmanın 7. katındaki evinin balkonunda unuttuğu bilgisayar kasasının içine bir çift güvercinin yuva yaptığını ve iki yavruları olduğunu gördü.

SU VE YEM VERİYOR

Davetsiz misafirlerini rahatsız etmemek için kasaya hiç dokunmayan Özkan, güvercin ve yavrularına su ve yem vererek büyümelerine destek oluyor. Adem Özkan, AA muhabirine, üniversite eğitimi için Aksaray'a geldiğini ve 2 yıl önce evi tuttuğunu söyledi.

YAVRULAR UÇUNCA KASAYI KULLANACAK

Evi temizlerken balkonda unuttuğu bilgisayar kasasına güvercinlerin yuva yaptığını gördüğünü ifade eden Özkan, şöyle konuştu: "Bilgisayar kasasını balkona bırakmıştım ve belli bir süre geçince unutmuşum. Aradan geçen zamanda aklıma geldi almak için balkona gittim. Güvercinlerin yuva yaptığını fark ettim. Ben de güvercinlerin yuvasını bozmamak için kasayı balkonda bıraktım. Şimdi yumurtadan yavrular çıktı. Ebeveynleri yavrularını gelip besliyor, ben de bazen yem ve su koyarak yavruların beslenmesine yardımcı oluyorum. Yavrular uçmaya hazır olduktan sonra yuva olarak kullandıkları kasayı temizleyip kullanmayı düşünüyorum."

İşte evin balkonundaki o görüntü;

Evin balkonunda unutulan bilgisayar kasası güvercinlere yuva oldu

Evin balkonunda unutulan bilgisayar kasası güvercinlere yuva oldu

Evin balkonunda unutulan bilgisayar kasası güvercinlere yuva oldu

Evin balkonunda unutulan bilgisayar kasası güvercinlere yuva oldu

Kaynak: AA / Güncel

Bilgisayar Adem Özkan Aksaray Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title