Haberi Paylaş

Ahmet Kural ve Murat Cemcir Espirileriyle Gülmekten Kırdı Geçirdi

Ahmet Kural ve Murat Cemcir Espirileriyle Gülmekten Kırdı Geçirdi

Del-Mare Restaurant'ta yapılan basın tanımında Ahmet Kural Murat Cemcir, Seda Bakan, Ali İhsan Varol ve tüm ekip, kendi karakterlerini anlattıkları sohbetlerde espiriler havada uçtu.

Güncel Haberleri

''KARDEŞ PAYI'' 60 DAKİKALIK HER BÖLÜMÜYLE HER PERŞEMBE STAR TV'DE...

MURAT CEMCİR ''SELÇUK ÇOK GÜZEL YAZDI BU DİZİDE OYNAMASAM ÇATLARDIM''DEDİ.

AHMET KURAL ''İZLEYENLERİN KENDİNDEN BİR ŞEYLER BULABİLECEĞİ ABİ-KARDEŞ İLİŞKİSİNİN ANLATILDIĞI SICACIK BİR AİLE DİZİSİ'' DEDİ.

Del-Mare Restaurant'ta yapılan basın tanımında Ahmet Kural Murat Cemcir, Seda Bakan, Ali İhsan Varol ve tüm ekip, kendi karakterlerini anlattıkları sohbetlerde espiriler havada uçtu.

Ekranların en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir Kardeş Payı dizi tanıtımı yapıldı. 13 Şubat Perşembe 22.45'de ilk bölümüyle Star'da seyircisiyle buluşacak…

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir'in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor.

Onlar sıradan tesisatçı değiller...

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.

Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali'nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.

Senaryosunu Selçuk Aydemir, Çağlar Yurt, Onay Durgun, Murat ve Emrah Kaman kardeşlerin kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;

Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur… Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi "Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun" gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama "Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek" diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

Yapımcı :NTC Medya
Yönetmen ve Proje Tasarım : Selçuk Aydemir
Senaryo :Selçuk Aydemir, Çağlar Yurt, Onay Durgun, Murat ve Emrah Kaman kardeşler
Müzik :Aytekin Ataş
Oyuncular :Ahmet Kural (Metin), Murat Cemcir (Ali), Seda Bakan (Feyyza), Rıza Akın (Tahsin), Ayşe Kökçü (Hamiyet), Şinasi Yurtsever (Hilmi), Ali İhsan Varol (Yiğit), İpek Yaylacıoğlu (Eda), Berfu Öngören (Şükrüye), Korhan Herduran (Oğuzhan), Nazlı Tosunoğlu (Şükriye anne), Sadık Gürbüz (Şerif), Fulden Akyürek (Derya),

Bültenler / Güncel

Murat Cemcir Ahmet Kural İhsan Varol Seda Bakan Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title