Haberler

Starfield hileleri neler? Starfield ölümsüzlük, para, yetenek hilesi 2023!

Güncelleme:

Bethesda'nın geliştiriciliğini yaptığı yeni uzay aksiyon rol yapma oyunu Starfield, piyasaya sürüldü. Oyunun çıkış yapmasıyla beraber oyuncular, "Starfield hileleri" şeklinde araştırmalar yapmaya başladı. Peki, Starfield hileleri neler? Starfield, ölümsüzlük, para, yetenek hilesi ne? Starfield hile nasıl yapılır? Detayları haberimizde…

Starfield'da kullanmanız için 250'den fazla konsol komutu ve hile kodu bulunmaktadır, ancak hepsi düşündüğünüz kadar işlevli değildir. Starfield'da işinize yarayabilecek hileleri sizler için seçip 20'den fazlasını derledik. Peki, Starfield hileleri neler? Starfield, ölümsüzlük, para, yetenek hilesi ne? Starfield hile nasıl yapılır? İşte Starfield hileleri…

STARFIELD HİLE NASIL YAPILIR?

Starfield'da hile yapabilmek için konsolu açmanız gerekmektedir. Konsolu açmak için ise oyun içinde veya menüde Tilde Tuşu (~) veya ESC'nin altındak i (é) tuşuna basarak açabilirsiniz. Starfield hileleri şu anlık yalnızca PC sürümünde geçerlidir.

STARFIELD HİLE KODLARI

 • tgm : Tam yenilmezlik ve sınırsız cephane sağlar.
 • tim - Hasar almanızı sağlar, ancak asla 0 sağlığa ulaşamazsınız.
 • psb - Mevcut tüm güçlerin kilidini açar.
 • tdetect - NPC'ler artık sizi algılamayacak.
 • tcai - Combat AI artık sizi hedef almayacak. Bu, kodu yeniden girerek devre dışı bırakılabilir ve etkinleştirilebilir.
 • tcl - Karakter çarpışması devre dışı bırakılır ve duvarlar, zeminler ve diğer nesneler arasında uçmanıza izin verir. Bu, kodu yeniden girerek devre dışı bırakılabilir ve etkinleştirilebilir.
 • additem <Öğe Kimliği> <Değer> - Belirtilen öğeler karakterinize eklenecektir.
 • <Ref ID>.amod <OMOD ID> - Belirtilen silah modları referans silahınıza uygulanacaktır. Bir öğenin Referans Kimliği, Komut Konsolu'ndayken ve yere bırakılan herhangi bir öğeye tıklayarak Referans Kimliklerini ortaya çıkarmak için elde edilebilir.
 • <Ref Kimliği>.rmod <OMOD Kimliği> - Belirtilen silah modları referans silahınızdan kaldırılacaktır. Bir öğenin Referans Kimliği, Komut Konsolu'ndayken ve yere bırakılan herhangi bir öğeye tıklayarak Referans Kimliklerini ortaya çıkarmak için elde edilebilir.
 • killall - Bölgedeki tüm NPC'ler öldürülecek.
 • kah - Bölgedeki tüm düşman NPC'ler öldürülecek.
 • resurrect - Seçilen NPC yeniden diriltilecek. Bu komutun çalışması için, konsol komut menüsündeyken NPC'yi seçmeniz gerekir, böylece Referans Kimliği görünür ve ardından hile kodunu girin.
 • unlock - Mevcut hedef kapınızın veya kabınızın kilidini açın. Bunun başarılı olması için, komutu girmeden önce kilitli hedefi açmayı denemelisiniz.
 • showmenu sleepwaitmenu - Bekleme menüsüne hızlı bir şekilde erişin, böylece zamanı anında ayarlayabilirsiniz.
 • player.setlevel <Değer> - Karakteriniz belirtilen düzeye ayarlanır.
 • Envantere ürün ekleme - Belirtilen ürünler envanterinize eklenecektir. Starfield'daki en iyi ve en sık ihtiyaç duyulan öğelerin listesi için aşağıdaki En İyi Yıldız Alanı Öğe Kimlikleri bölümümüze bakın.
 • player.placeatme <Öğe Kimliği> <Değer> - Belirtilen öğe veya yaratık doğrudan karakterinizin önünde ortaya çıkacaktır.
 • player.paycrimegold 0 0 <Klik Kimliği> - Hapisten uzak durun, çalınan tüm eşyaları saklayın ve belirli bir klik için ödenmemiş Ödülleri ödeyin.
 • showlooksmenu player 1 - Karakter oluşturucu menüsünü açarak karakterinizin görünümünü, adını, arka planını ve özelliklerini ayarlamanıza olanak tanır.
 • player.removeperk <Perk ID> - Belirtilen beceri, özellik veya arka plan karakterinizden kaldırılır. Aşağıdaki Avantaj, Özellik ve Arka Plan Kimliklerimize bakın.
 • player.addperk <Yetenek Kimliği> - Belirtilen beceri, özellik veya arka plan karakterinize eklenecektir. Karakterinize bir yetenek eklemek için yedek bir yetenek, özellik veya arka plan yuvasına sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Bu nedenle, bu komutu denemeden önce bir avantajı kaldırdığınızdan emin olun.

Starfield'da Kredi, Digipicks, Silahlar, Efsanevi Uzay Giysileri ve çok daha fazlası olsun, öğe kimlikleriyle neredeyse her şeyi ortaya çıkarabilirsiniz.

 • 1.000.000 Kredi Ekle (değer ayarlanabilir) - player.additem 0000000F 1000000
 • İhlal Av Tüfeği Ekle - player.placeatme 000547A3 1
 • Bir Urban Eagle Tabancası Ekle - player.placeatme 0026D96D 1
 • Efsanevi bir uzay giysisi ekleyin - player.placeatme 0007B2B9 1
 • Efsanevi Kask Ekle - player.placeatme 0010A25E 1
 • Efsanevi Paket Ekle - player.placeatme 0010A25D 1

Starfield hileleri neler? Starfield ölümsüzlük, para, yetenek hilesi 2023!

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Starfield Bethesda Gamegar Teknoloji Haberler

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title