Haberler

Sons of the Forest hileleri neler? Sınırsız eşya hilesi

Güncelleme:

Endnight Games'in açık dünya hayatta kalma korku oyunu Sons of the Forest'ın piyasaya sürülmesinin ardından oyuncular, "Sons of the Forest hileleri neler?" şeklinde araştırmalar yapıyor. Peki, Sons of the Forest hileleri neler? Sons of the Forest sınırsız eşya hilesi nasıl yapılır? Detayları haberimizde…

23 Şubat'ta Erken Erişim ile piyasaya sürülen Sons Of The Forest'ta güçlü bir başlangıç yapmak isteyen oyuncular için aşağıda yer alan adımları uygulamasının ardından sınırsız eşya hilelerini yapabilecekler. Peki, Sons of the Forest hileleri neler? Sınırsız eşya hilesi nasıl yapılır? İşte detaylar…

SONS OF THE FOREST HİLELERİ

Oyunun piyasaya sürülmesinin ardından henüz komut ve konsol hilesi bulunmamaktadır, ancak hile yapmak isteyen oyuncular, popüler hile programı WeMod'u indirerek Sons of Forest'ta sınırsız sağlık, hasar almama gibi hileleri yapabilirler.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Sons of the Forest hileleri neler? Sınırsız eşya hilesi

Tüm oyunlarda geçerli olan WeMod hile uygulamasını indirdikten sonra arama kısmında Sons of the Forest'ı aratıp tıklayın. Ardından açılan sekmede "Play"e basarak hileyi aktifleştirin. Sons of the Forest'ta aşağıdaki hileler bulunmaktadır:

  • Infinite Health : Hasar almazsınız
  • Infinite Stamina : Sınırsız dayanıklılık, koştukça yorulmazsınız
  • Infinite Hydration : Susamazsınız
  • Infinite Fullness : Acıkmazsınız
  • Infinite Temperature : Vücut sıcaklığınız sabit kalır
  • Infinite Strength : Gücünüz düşmez
  • Fully Rested : Uykunuz gelmez, sürekli dinlenmiş hissedersiniz
  • No Fall Damage : Yüksekten atladığınızda hasar almazsınız
  • Game Speed : Oyun hızını ayarlar
  • Set Running Speed Multiplayer : Çok oyunculu sunucuda koşma hızınızı ayarlar

OYUNUN BAŞINDA YENİLENEN EŞYALAR

Oyunda henüz hile bulunmamaktadır, ancak oyuna güçlü bir başlangıç yapabilmeniz için birkaç yöntem bulunmaktadır:

Şüpheli bir helikopter kazasından kıl payı kurtulduktan sonra arkadaşınız Kelvin ile helikopter enkazının yanında uyanmış olacaksınız. Helikopterin etrafında ise açılmamış kutu ve kaplar bulunmaktadır.

Sons of the Forest hileleri neler? Sınırsız eşya hilesi

Fişek, koli bandı, ilaç ve daha fazlası gibi paha biçilemez hayatta kalma eşyalarıyla dolu bu kutulardan sınırsızca yararlanabileceğiniz bir yöntem bulunmaktadır.

Sons of the Forest hileleri neler? Sınırsız eşya hilesi

Bu oyunun erken erişim hilesinden yararlanmak için helikopter enkazının yakınında, bir muşamba ve bir çubuk kullanarak derme çatma bir çadır kurmanız gerekmektedir. Çadır kurduktan sonra çadırda oyununuzu kaydedin ve oyundan çıkarak ana menüye dönün. Ardından tekrardan kaydınızı yükleyin.

Sons of the Forest hileleri neler? Sınırsız eşya hilesi

Oyuna tekrardan girdiğinizde, helikopter etrafındaki açtığınız kutular ve kapların açılmamış olduğunu ve içinde eşyaların bulunduğunu göreceksiniz.

Bu adımı aynı şekilde sürekli tekrarlayarak sınırsız eşyaya sahip olmanızı sağlar ve Sons of the Forest'ın açık dünyasına daha sağlam bir şekilde başlangıç yapabilirsiniz.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Sons of the Forest Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Erzurum adayı kim? 2024 İYİ Parti Erzurum Belediye Başkan adayı Canan Uçar kimdir? İYİ Parti Elazığ adayı kim? 2024 İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Veda Bingö kimdir? İYİ Parti Elazığ adayı kim? 2024 İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Saadet Partisi Çorum belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çorum adayı Faruk Cıdık kimdir? Saadet Partisi Çankırı belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çankırı adayı Mustafa Ünver kimdir? Saadet Partisi Çanakkale belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çanakkale adayı Şaban Sarı kimdir? Saadet Partisi Bursa belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bursa adayı İkram Akkaya kimdir? Saadet Partisi Bolu belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bolu adayı İsa Sayın kimdir? Saadet Partisi Bitlis belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bitlis adayı Emrah Yurci kimdir? 24 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Saadet Partisi Bingöl belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bingöl adayı Mehmet Eser kimdir? Saadet Partisi Bilecik belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bilecik adayı Ethem Ersöz kimdir? Saadet Partisi Aydın belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Aydın adayı Fatih Karahan kimdir? HSK atama kararnamesi 24 Şubat Cumartesi yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title