Haberler

Riot Games'te 46 çalışan işten çıkarıldı

Güncelleme:

Video oyun endüstrisinde devam eden dünya çapındaki işten çıkarma dalgasına Riot Games de ortak oldu. League of Legends ve VALORANT gibi popüler oyunların geliştiricisi Riot Games, 46 çalışanını işten çıkardı.

Dünyanın en popüler video oyunlarının arkasındaki şirket olan Riot Games, şirket içindeki değişen önceliklerin ortasında yürürlükte olan ilk halka açık indirimlerinden birinde 46 çalışanını işten çıkardı.

RIOT GAMES, 46 ÇALIŞANINI İŞTEN ÇIKARDI

İşten çıkarmalar, öncelikle yetenek kazanımı ve işe alım departmanlarının yanı sıra yayıncılık koluna da odaklanıyor, ancak aynı zamanda hem espor hem de destek birimlerinde birkaç pozisyon da çıkarılanlar arasında yer alıyor. Şirketin ilk indirimlerinden biri olsa da, dünya çapında 4.500'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Riot Games'te 46 çalışan işten çıkarıldı

Bir Riot kurumsal ilişkiler yöneticisi, yabancı basına yaptığı açıklamada, "Riot Games, bir dizi alanda odağımızı keskinleştirmek için birkaç ekip içinde stratejik değişiklikler uyguladı" dedi. "Bu değişimlerle birlikte, toplam 46 Riotçuyu etkileyen belirli roller ortadan kaldırıldı. Bu, işimizin normal seyrinin bir parçasıdır: Oyuncular için en iyi içeriği ve deneyimleri sunmamıza izin vereceğine inandığımız şeylere dayanarak yapımızda ve ekiplerimizde periyodik olarak değişiklikler yaparız."

"Bu kararları asla hafife almayız ve her zaman Riotçuları elde tutmak ve en yüksek önceliklerimize odaklanmalarını istemek istediğimiz bir yerden başlayacağız. Bu her zaman mümkün olmasa da, öncelikli hedefimiz bu."

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Riot Games, işe alım internet sitesinde yayınlanan 150'den fazla mevcut pozisyonla işe almaya devam ettiğini ve pozisyon elemelerinin iş gücünün büyüklüğünde kalıcı bir azalma yapmak olmadığını söyledi. League of Legends ve VALORANT'ın arkasındaki Kaliforniya merkezli geliştirici, bir oyun geliştirme devi olarak kalma gücünün bir kanıtı olan önemli pozisyon elemelerinden kaçındı.

Riot Games'te 46 çalışan işten çıkarıldıRiot Games'in Los Angeles'taki kampüsü

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

League Of Legends Riot Games Valorant Dünya Gamegar Haberler

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Doğum teşvik paketi geliyor! Doğum izninin uzatılması da kira ve kreş desteği de masada

Doğum teşvik paketi geliyor! Doğum izninin uzatılması da kira ve kreş desteği de masada

Bakmadan Geçme

Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? EURO 2024 Türkiye- Portekiz hangi kanalda? #9917 22 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 22 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 22 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 22 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 22 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Arda Güler Portekiz maçında oynayacak mı? Arda ilk 11'de mi? Avrupa Şampiyonası Finali ne zaman? EURO 2024 ne zaman bitiyor? Fransa sembolü neden horozdur? Hollanda forması neden turuncu? Hollanda neden portakal renginde? #129300 #9917 Hollanda Fransa maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hollanda Fransa maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Hollanda Fransa maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hollanda Fransa maçı ne oldu? Hollanda Fransa maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hollanda Fransa EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! HOLLANDA FRANSA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! EURO 2024 gruptan kaç takım çıkıyor, 3.'ler çıkıyor mu? #9917 Filenin Sultanları elendi mi? A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL elendi mi? #129300 #127952 Mbappe neden yok, sakat mı cezalı mı? Mbappe oynayacak mı EURO 2024 (Hollanda – Fransa)? #129300 #9917
Diyarbakır ve Mardin'deki anız yangınlarında hayatını kaybedenlerin sayısı 11'e yükseldi

Diyarbakır ve Mardin'deki anız yangınlarında hayatını kaybedenlerin sayısı 11'e yükseldi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title