Haberler

  League of Legends: Wild Rift 2.3c yama notları paylaşıldı!

  Güncelleme:

  Wild Rift yeni yama ile gelecek olan yenilikleri, şampiyon değişiklikleri, oynanış değişiklikleri ve ücretsiz şampiyon rotasyonunu paylaştı!

  League of Legends: Wild Rift 2.3c yama notları paylaşıldı, bu yama 2.3 Yama döngüsünün son dengeleme yaması olacak ve diğer yamalar 2.4 döngüsüne dahil edilecek!

  Yeni yama ile birlikte gelecek olan güncellemeler dört ana başlığa ayrıldı. Bunlar; Yenilikler, şampiyon değişiklikleri, oynanış değişiklikleri ve son olarak ücretsiz şampiyon rotasyonu.

  League of Legends Yenilikleri

  22 Temmuz saat 03.01'de çıkacak kostümler:

  • Savaş Akademisi Ezreal
  • Savaş Akademisi Katarina
  • Savaş Akademisi Lux
  • Savaş Profesörü Graves

  İfadeler: Zafer Kesin!, Hırk!, Pardon?, Plan Böyle Değildi!, Benim Hatam!, Neden Ben?

  Süsler: İçim Şişti

  Dönüşler: Çalışma Grubu

  Şampiyon Değişiklikleri
  AMUMU

  Kendisi üzgün olsa da Amumu'nun erken safhalardaki performansı fazla neşelendirici. Hayatta kalma potansiyelini birazcık azaltıyoruz.

  Taban Nitelikler

  Zırh: 35 › 30

  BRAUM

  Braum'un ön saflardaki benzersiz kabiliyeti, onu destek rolündeki en popüler şampiyonlardan biri haline getiriyor. Bu değişiklikler onun hasarını azaltmaya ve çatışma boyunca onu biraz daha dayanıksız kılmaya yönelik.

  (P) Meydan Dayağı

  • [GİDERİLEN HATA] Azami Seviyedeki Sersemletme Süresi: 1,56 sn. › 1,5 sn.

  (1) Buz Yanığı

  • Yüzdelik Can Hasarı: %5 › %3

  (3) Kapı Gibi

  • Süre: 5 sn. › 4 sn.

  EVELYNN

  Evelynn, Vadi'ye hükmetmeye devam ediyor. Pasifinin sağladığı can yenilemesi ve yüksek anlık hasarı, onun rakiplerine nefes aldırmayan sürekli bir tehdide dönüşmesine yol açıyor.

  (P) İblis Gölge

  • İyileştirme: Saniyede %10 YG › Saniyede %7,5 YG

  (Ulti) Dul Bırakan

  • Düşük Canlı Şampiyonlara Karşı YG Hasar Oranı: %250 › %230

  EZREAL

  Ezreal erken safhalarda rakiplerine yakalanmamakta usta. Dolayısıyla ana kaçış aracının bekleme süresini biraz arttırıyoruz.

  (3) Sihir Geçişi

  • Bekleme Süresi: 25/22/19/16 sn. › 28/24/20/16 sn.

  FIORA

  Fiora'nın performansı biraz fazla iyi. Bu yüzden taban canını bir miktar azaltıyoruz. Böylece erken safhalardaki düellolarda daha az hata yapması gerekecek.

  Taban nitelikler

  • Can: 610 › 570

  JANNA

  Janna'ya getirdiğimiz son zayıflatmalar onu gökyüzündeki tahtından indirmeyi başardı ama hareket hızının biraz daha azaltılması gerek. Hala (2) Meltem yeteneğiyle rakiplerini dürtebilecek fakat bunu yaparken oradan oraya hızla uçamayacak.

  (2) Meltem

  • Bekleme Süresindeyken Sağladığı İlave Hareket Hızı: %6/9/12/15 › %6/8/10/12

  LEONA

  Leona'ya güzel sabahlar diliyoruz. Hala güçlendirme dağını tırmanıyor ve bu sefer dayanıklılığını ve pasifini hedef alıyoruz.

  (P) Güneş Işığı

  • Taban Hasar: 33 ila 145 › 34 ila 160

  (2) Tutulma

  • Zırh: 25/35/45/55 + %20 İlave Zırh › 35/50/65/80 + %20 İlave Zırh
  • Büyü Direnci: 25/35/45/55 + %20 İlave Büyü Direnci › 35/50/65/80 + %20 İlave Büyü Direnci

  RAKAN

  Rakan'ın kısa dürtme menzili, koridor aşamasında geri kaldığında zorlanmasına sebep oluyor. Ana dürtme ve iyileştirme yeteneğine ufak bir güçlendirme getiriyoruz.

  (1) Göz Alıcı Tüy

  • Menzil: 6/7/8/9 › 7/8/9/10

  SONA

  Sona, tutarlı baskı kurma potansiyeli ve işlevselliği sayesinde sık sık tercih ediliyor. Sona'nın yeteneğinin hasar verme ve önleme kabiliyetine dokunmak istemiyoruz; ancak savaş başlatma ve dağıtma araçlarını dizginlemek istiyoruz. Sona'yı koridorda (3) Sürat Şarkısı'nı kullanmaya zorlayabilirseniz, onu daha dezavantajlı duruma düşürebilirsiniz.

  (3) Sürat Şarkısı

  • Mana: 65 ›80
  • [GİDERİLEN HATA] İpucundaki YG oranı %3 olarak düzeltildi.

  Wild Rift 2.3c Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu

  15 Temmuz - 21 Temmuz: Alistar, Aurelion Sol, Graves, Jax, Miss Fortune, Nami, Shyvana, Tristana, Twisted Fate, Wukong

  Kaynak: Playerbros / Gamegar

  Wild Rift İçim Haberler

  Sırbistan, EURO 2024'ten çekilme tehdidinde bulundu

  Sırbistan, EURO 2024'ten çekilme tehdidinde bulundu

  Görüntü Mardin'den! 'Beni siz delirttiniz' diyerek sokakta üstsüz halde yürüdü

  Görüntü Mardin'den! "Beni siz delirttiniz" diyerek sokakta üstsüz halde yürüdü

  Kızıldeniz'in ortasında dehşet! Husiler, dev Yunan gemisini saniyeler içerisinde batırdı

  Kızıldeniz'in ortasında dehşet! Husiler, dev Yunan gemisini saniyeler içerisinde batırdı

  Bakmadan Geçme

  Danimarka İngiltere maçı CANLI izle! (EURO 2024) Danimarka İngiltere EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Slovenya Sırbistan maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Slovenya Sırbistan maçı özeti! EURO 2024 Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Slovenya Sırbistan maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Slovenya Sırbistan maçı ne oldu? Slovenya Sırbistan maçı CANLI izle! (EURO 2024) Slovenya Sırbistan EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! SLOVENYA SIRBİSTAN CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! MİLLİ MAÇ NE ZAMAN? EURO 2024 Türkiye - Portekiz maçı hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda? MasterChef CANLI izle! 2024 TV8 MasterChef 7. bölüm HD Canlı izleme linki var mı? Recep İvedik 1 ne zaman çıktı? Recep İvedik hangi otelde çekildi? Recep İvedik 1 ne zaman, nerede çekildi, hangi yıl çıktı? Recep İvedik konusu nedir, oyuncuları kimler? Recep İvedik hangi şehirde çekilmiştir? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar 2024? Yurt dışı çıkış harcı kaç gün geçerli? Recep İvedik 1 konusu nedir? Recep İvedik 1 oyuncuları kimler? Recep İvedik kadrosu! Recep İvedik kim? Recep İvedik rolünü kim, hangi oyuncu oynuyor? Recep İvedik'in gerçek adı ne? Vatandaşlar kavruluyor! Şanlıurfa'da sıcaklık kaç derece? Bana Masal Anlatma filmi oyuncuları kim? Bana Masal Anlatma filmi konusu nedir? Bana Masal Anlatma özeti! Bana Masal Anlatma filmi ne zaman, nerede çekildi?
  Benzin ve motorine yapılacak zamlar ertelendi

  Benzin ve motorine yapılacak zamlar ertelendi

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title