Haberi Paylaş
Everdream Valley, 30 Mayıs'ta çıkış yapacak

Everdream Valley, 30 Mayıs'ta çıkış yapacak

Gamegar Haberleri

Hayvan cenneti çiftlik macerası Everdream Valley, 30 Mayıs 2023'te PC, PS4 ve PS5'te çıkış yapmaya hazırlanırken Nintendo Switch sürümü Haziran 2023'te piyasaya sürülecek.

Oyun ilk olarak 30 Mayıs 2023'te PC, PS4 ve PS5'te yayınlanacak, Nintendo Switch sürümü ise Haziran 2023'te piyasaya sürülecek.

EVERDREAM VALLEY 30 MAYISTA ÇIKIŞ YAPACAK

Everdream Valley, biraz sihir içeren geniş bir çiftçilik macerasıdır. Gündüzleri vadideki özel köşenizi yenileyeceksiniz - çeşitli mahsuller yetiştirecek, bir sürü hayvana bakacak ve büyükbabanızın çiftliğini yeniden inşa etmeye yardımcı olacaksınız. Geceleri sihirli rüyalar, özel görevleri tamamlamak için çeşitli tarım arazisi yaratıklarını somutlaştırmanıza izin verir.

Oyun özellikleri:

Çiftliğe Hayat ve Çekicilik Getirin Bu küçük çiftliğin çok fazla ilgiye ihtiyacı var. Yetiştirilecek çok çeşitli meyve ve sebzeler ve yetiştirilecek geniş bir hayvan koleksiyonu. Ekinlerinizi koruyun, hayvanlarınızı mutlu edin ve çiftliğinizi onarmak ve genişletmek için kaynakları toplayın.

Bir Hayvan Cenneti Yaratın

Everdream Valley'de huzuru bozan çok az insan var, bu yüzden hayvanlar burada gelişiyor. Domuzlar, inekler, tavuklar, ördekler, keçiler, alpakalar… liste uzar gider. Her yaratık (vahşi ve evcil), çiftliğinizde benzersiz bir etkiye sahiptir. Everdream Valley tamamen hayvanlara bakmakla ilgilidir, bu yüzden en sevdiğiniz inek Bessie'yi asla hamburger köftesine dönüştürmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Fluffy Sidekicks'in En İyisi Yanında

her zaman güvenilir köpek arkadaşın olacak. 13 farklı tür arasından seçim yapın ve gütme, izleme, hazine bulma ve daha fazlası gibi konularda yardımcı olması için en iyi tomurcuğunuzu eğitin. Bir de kedi var. Onu kazan ve belki karşılığında senin için de bir şeyler yapar. Belki. bu Sihir Geceleri Ortaya Çıkar Geceleri vadinin büyüsü ortaya çıkıyor ve rüyalarınız, benzersiz mini oyunlar aracılığıyla çiftlikteki birçok hayvandan biri olmanızı sağlıyor. Her birinin kendi özel ödülü veya ertesi gün çiftliğinizde etkisi vardır.

Rahat Bir Macera Sandbox'ı

Vadideki yaz günleriniz sadece çiftliğe bakmaktan ibaret değil. Daha yapacak çok şey var! Geceleri kamp yaparak, ağaç ev inşa ederek, böcek yakalayıp toplayarak, balığa çıkarak, yeni kıyafetler alarak, yemek yaparak, fotoğraf çekerek, mobilya inşa ederek, hazine avına çıkarak geçirin. Her macera size çiftliğinizi daha da büyütmenize yardımcı olacak bir şeyler verir.

PlayStation 4 Playstation Steam Gamegar Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title