Haberler

Euro Truck Simulator 2'ye iki yeni römork ekleniyor

Güncelleme:

SCS Software'in geliştiriciliğini yaptığı tır simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator 2'nin Krone Trailers Pack DLC'sine 1.45 güncellemesi ile iki adet yeni römork, yeni Profi Liner Building, Profi Liner Trailer ekleniyor.

Krone Paper Liner perde römorku ve Krone'nin güncellenmiş Profi Liner Yapı Malzemesi damla tarafı römorku, sürücülerin tohum torbaları, gübre, bitki substratı, dış mekan yer karoları, çatı kiremitleri ve tuğlalar gibi malları taşımasına olanak tanır. Ayrıca, Boxliner için, taşıma için iki istiflenmiş boxliner şasisinden oluşan yeni bir yük pazarı kargosu ekleniyor.

EURO TRUCK SIMILATOR 2'YE YENİ DORSE EKLENİYOR

"Her iki römork da orijinal Krone boya işleri, yan etekler, palet kutuları, lastik mağazaları ve tamponlar dahil olmak üzere isteğe bağlı aksesuarlarla birlikte gelir. Bu güncelleme ayrıca sevimli ayı ve kamyon oyuncakları da dahil olmak üzere kabininiz için beş yeni Krone aksesuarı içeriyor. ama hepsi bu kadar değil!

Euro Truck Simulator 2'ye iki yeni römork ekleniyor

Ayrıca, Euro Truck Simulator 2'de sanal olarak Krone üretim tesisinin ayrıntılı bir temsilini sunmak için Krone'deki fantastik ekiple yakın bir şekilde çalıştık. Yılda yaklaşık 30.000 araç birimi üreten bu fabrika, bir faaliyet merkezidir ve sürekli lojistik ihtiyacı vardır. Krone Trailers Pack DLC'sine sahip olan sürücüler, fabrikaya ve fabrikadan parça teslim etme ve aynı zamanda hattan yuvarlandıkları üretim tesisindeki Krone Treyler Noktasından yepyeni römorklar teslim etme fırsatına sahip olacaklar!"

Geçtiğimiz günlerde sevilen simülasyon oyunu oyuncuları şoka uğratmıştı. Fiyatında yüzde 275 artış yaşanan ETS2'nin ve DLC'lerinin yeni fiyatı oyuncuları üzdü. Ayrıca ETS2'ye gelmesi beklenen Hearts of Russia DLC'si . Heart of Russia DLC'si yerine geliştirildiği duyuruldu.


Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Devlet hastanesinin tuvaletine gizli kamera yerleştirmişti! Evinde ölü bulundu

Devlet hastanesinin tuvaletine gizli kamera yerleştirmişti! Evinde ölü bulundu

Bakmadan Geçme

20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Almanya Macaristan maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Almanya Macaristan maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Almanya Macaristan maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Almanya Macaristan maçı ne oldu? 19-20 Haziran Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? 19-20 Haziran hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? EURO 2024 C Grubu Puan Durumu! C Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 C Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 B Grubu Puan Durumu! B Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 B Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 A Grubu Puan Durumu! A Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 A Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? Almanya Macaristan maçı CANLI izle! (EURO 2024) Almanya Macaristan EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Hırvatistan Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hırvatistan Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Nedim Bajrami hangi takımda, nerede oynuyor? Arnavutluk Milli Takım oyuncusu Nedim Bajrami kimdir?
Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title