Haberler

Epic Games bu hafta 914 TL değerinde iki oyunu ücretsiz veriyor

Son Güncelleme:
Abone Ol

Her hafta kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta 914 TL değerinde iki oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Bu haftanın ücretsiz oyunları Model Builder ve Soulstice olarak belirlendi. Kullanıcılar, 5 Ekim tarihine kadar bu oyunları kütüphanelerine ekleyebilirler.

Popüler dijital video oyun dağıtım platformu ve video oyun geliştiriciliğin yapan Epic Games, kullanıcılarına 914 TL değerinde 2 adet ücretsiz oyun veriyor. Ücretsiz oyunları 5 Ekim tarihine kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

EPIC GAMES BU HAFTANIN ÜCRETSİZ OYUNLARI

Model Builder

Simülasyon oyunlarındaki en son trende katılın, yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve muhteşem görünümlü modeller yapın. İster deneyimli ister acemi olun, kreasyonlarınızı birleştirin, özelleştirin ve sergileyin. İnşa etmeye başlayın ve yaratıcı olun!

Epic Games bu hafta 914 TL değerinde iki oyunu ücretsiz veriyor

Soulstice

Fantastik bir dünyada geçen bu yüksek tempolu ve aksiyon dolu yetişkinliğe adım atma hikâyesinde azılı rakiplere ve baş düşmanlara karşı nefes kesici mücadeleler verirken gizemli sırlarla dolup taşan karanlık bir dünyayı keşfedebilir, farklı savaş sistemlerinde uzmanlaşabilir ve iki kız kardeşin ikili güçlerine hâkim olabilirsin.

Epic Games bu hafta 914 TL değerinde iki oyunu ücretsiz veriyor

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Epic Games Steam Gamegar Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? MasterChef kaptanlık düellosu kim kazandı (Tahmin oyunu)? 4 Aralık (Sergen / Kıvanç) Eren – Hasan düello kim kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title