ESENYURT ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Esenyurt Üniversitesi Haberleri

Esenyurt Üniversitesi haber, Esenyurt Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Esenyurt Üniversitesi - 15.01.2021
Esenyurt'un ilk öğrenci evi "NCadde Ateş Corner" projesinde teslimler başladı
Güvenlik sistemi, yüksek hızda fiber internet bağlantısı ve resepsiyon hizmetinin de yer aldığı projede, her odada yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk ve özel eşyalar için bir de kasa yer alıyor. Gençlerin rahat ulaşımına imkan veren, üniversitelere ve iş merkezlerine yakın lokasyonda konumlandırılan 'NCadde Ateş Corner; Esenyurt Üniversitesi'nin yanında E5 karayolu ile TEM bağlantı yolunun paralelinde yer alıyor.
Esenyurt Üniversitesi - 26.11.2020
"Kadına yönelik şiddet dünya sorunu"
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Esenyurt Üniversitesi - 08.11.2020
Sütte yapılan hilelere dikkat: Tehlike saçıyor
Süt kalsiyum açısından vücudumuz için önemli bir kaynak. Her şeyin doğalını yiyerek vücudumuzun bağışıklığını artırmaya çalışıyoruz. Ancak sütü en doğal haliyle tüketmenin yarardan çok zarar getirebildiğini söyleyen İstanbul Esenyurt Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Doç.
Esenyurt Üniversitesi - 20.03.2020
RESTORANLAR VE GIDA İŞLETMELERİNDE EKSTRA ÖNLEMLER ÖNERİSİ
Konda Araştırma ve Danışmanlık'ın yaklaşık 2 yıl önce yaptığı 'Yeme İçme Değerleri ve Alışkanlıkları Araştırması'na göre Türkiye'de dışarıda yemek yeme oranının yüzde 65 olduğuna dikkat çeken İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Gıda Güvenliği Platformu Kurucusu Prof.
Esenyurt Üniversitesi - 08.01.2020
Prof. Dr. Sait Yılmaz: ABD savaş istiyor, İran hesaplı davranıyor
İran'ın Irak'taki ABD üslerine saldırmasını değerlendiren Esenyurt Üniversitesi'nden Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Uzmanı Prof.
Esenyurt Üniversitesi - 30.12.2019
Yılbaşında hindi keyfiniz bozulmasın!
Yeni yıl için geri sayım başladı. 2019 yılının son günlerini yaşarken yılbaşı gecesi sofraları için hindi satışları da arttı. Ne kadar adı Batı ülkeleri ile özdeşleşse de aslen bir Anadolu yemeği olan hindinin tüketilmesi sırasında çok dikkatli davranılması gerektiğini belirten İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Esenyurt Üniversitesi - 16.12.2019
Ne yediğini biliyor musun?
Gıda üretiminde yeni dönem başlıyor. Gıdada taklit ve tağşiş yapanlara uygulanan para cezası ve teşhir istenilen sonucu vermeyince Tarım ve Orman Bakanlığı daha sert tedbirler almak için düğmeye bastı. Yeni düzenlemeye göre hileli yöntemlerle ürün imal ederek piyasaya sürenlere hapis cezası yolda. İlk cezadan sonra 2 yıl içinde sahtekârlığı devam ettiren işletmecilere hapis ve faaliyetten men cezası verilecek. Neredeyse her gıdada hilenin yapılabildiğini anlatan Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Esenyurt Üniversitesi - 03.12.2019
Engelli milli sporculara da vakıf üniversitelerinde burs imkanı
Mutabakat metnine imza atan vakıf üniversiteleri şunlar: Acıbadem Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Bezmialem Vakıf Üniversitesi, Biruni Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Esenyurt Üniversitesi, İstanbul Gedik Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, İstanbul Medipol Üniversitesi, İstanbul Okan Üniversitesi, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Lokman Hekim Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, TED Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi ve Fenerbahçe Üniversitesi.
Esenyurt Üniversitesi - 28.11.2019
Akıllı telefon uygulaması ile restoranların hijyen ve kalite denetimi
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Birimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özer Ergün, bilinçli tüketicilerin hijyen standartları yüksek, güvenilir restoranları ve gıda işletmelerini kolayca bulabilmeleri için yeni bir akıllı telefon uygulamasını tüketicilerin kullanımına sundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Esenyurt Üniversitesi Haberleri | Esenyurt Üniversitesi Haber - Haberler - Esenyurt Üniversitesi haberleri, son dakika esenyurt üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Esenyurt'un ilk öğrenci evi NCadde Ateş Corner projesinde teslimler başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.1.2021 12:04:33. #1.15#
title