ERKAN ÖZERMAN HABERLERİ

Erkan Özerman haber, Erkan Özerman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Özerman

Erkan Özerman

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1938

Erkan Özerman Kimdir ?

Erkan Özerman 1938 yılında İstanbul'da doğdu. Prodüktör, organizatör, sanatçı menajeri. Galatasaray Lisesi ve Université Paris VIII Sosyoloji Fakültesi, Paris Siyasal Okulu'ndan mezun olmuştuır. Çeşitli gazetelerde sinema ve tiyatro eleştirmenliği, magazin yazarlığı yapmıştır. Ayrıca Ankara Radyosu'nda eğlence programları direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erkan Özerman - 07.07.2021
Best Model Of Turkey elemelerinden şaşırtan fotoğraflar
1988 yılından Organizatör Erkan Özerman'ın koordinatörlüğünde gerçekleşen Best Model Of Turkey yarışması bugüne kadar birçok ünlü ismi sanat dünyasına kazandırdı.
Erkan Özerman - 08.05.2019
"SERENAD"I İlk Kez Salon İKSVde Seslendirdi!
7 Mayıs Salı akşamı Salon İKSV'de gerçekleşen özel konserde Bağcan, albümünde yer alan Fazıl Say, Serter Bağcan ve Savaş Bağcan imzalı besteleri seslendirirken barkovizyondaki görüntüler eşliğinde müzik hayatının yolculuğunu konuklarla paylaştı. Serenad Bağcan'ı, başta babası Savaş Bağcan ve annesi Süheyla Bağcan olmak üzere halası Selda Bağcan, amcaları Serter Bağcan ile Sezer Bağcan, kız kardeşi Sonat Bağcan, kızı Beybin Başerdem ve Halil Ergün, İpek Açar, Barbaros Şansal, Erkan Özerman, Serap Aksoy, İpek Erdem, Mehmet Bayramoğlu gibi ünlü isimler de bu özel gecede yalnız bırakmadı.
Erkan Özerman - 05.03.2018
Muazzez Abacı "Sezen'imin Şarkıları"Nı D&r'da İmzaladı
Usta sanatçı sanat hayatının 50'nci yılına özel hazırlanan "Sezen'imin Şarkıları" adlı albümde söz ve bestesi Sezen Aksu'ya ait olan 10 eseri seslendirdi. Yaklaşık 2 yıllık bir çalışmanın ürünü olan albümde, 'Sarı Odalar', 'Tutuklu', 'Gidiyorum', 'İkinci Bahar', 'Seni Kimler Aldı', 'Yazık Şu Geçen Zamana', 'Hata' gibi sevilen parçalar yer aldı. Sanatçı; 'Perişanım Şimdi'de Sezen Aksu, 'Geri Dön'de Serkan Kaya, 'Herşeyi Yak'ta ise Ferman Akgül ile düet yaptı. D&R Kanyon'da düzenlenen imza gününe Abacı'nın sevenleri katıldı. Prodüktör ve organizatör Erkan Özerman da Abacı'yı bu özel günde yalnız bırakmadı.
Erkan Özerman - 05.03.2018
Muazzez Abacı "Sezen'imin Şarkıları"Nı D&r'da İmzaladı
Usta sanatçı sanat hayatının 50'nci yılına özel hazırlanan "Sezen'imin Şarkıları" adlı albümde söz ve bestesi Sezen Aksu'ya ait olan 10 eseri seslendirdi. Yaklaşık 2 yıllık bir çalışmanın ürünü olan albümde, 'Sarı Odalar',  'Tutuklu', 'Gidiyorum', 'İkinci Bahar', 'Seni Kimler Aldı', 'Yazık Şu Geçen Zamana', 'Hata' gibi sevilen parçalar yer aldı. Sanatçı; 'Perişanım Şimdi'de Sezen Aksu, 'Geri Dön'de Serkan Kaya, 'Herşeyi Yak'ta ise Ferman Akgül ile düet yaptı. D&R Kanyon'da düzenlenen imza gününe Abacı'nın sevenleri katıldı. Prodüktör ve organizatör Erkan Özerman da Abacı'yı bu özel günde yalnız bırakmadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Özerman Haberleri | Erkan Özerman Kimdir - Haberler - Erkan Özerman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Özerman kimdir, hayatı ve biyografisi. Mehmet Akif Alakurt'tan şok eden Erkan Özerman itirafı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 00:00:35. #1.16#

title