Ensar Vakfı Haberleri

Ensar Vakfı haber, Ensar Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ensar Vakfı - 19.11.2020
Zonguldak'tan kısa kısa
Ensar Vakfı Çaycuma Şubesince uzaktan eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrenciler için 45 tablet bağışlandı.
Ensar Vakfı - 31.10.2020
İzmir Valisi Köşger, depremzedelerin konaklayabilecekleri tesisleri açıkladı
Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı ve Ege Üniversitesi Kampüsü'nde iki çadır kent kurulacağını belirten Vali Köşger'in paylaştığı listedeki spor tesisleri ve yurtlar şöyle: "Bornova Jimnastik Salonu, Bornova Hüseyin Öğütcen Spor Salonu, Buca Spor Salonu, Karşıyaka Kapalı Tenis Kortları, Buca Yasin Börü Gençlik Merkezi, Yörük Ali Efe Yurdu, Bornova Erkek Yurdu, Gazi Umur Bey Yurdu, Ensar Vakfı Karabağlar Kız Öğrenci Yurdu, Ensar Vakfı Mehmet Eker Öğrenci Yurdu, TÜGVA Çamdibi Yurdu, TÜGVA Evka-3 Yurdu, TÜGVA Mevlana Yurdu, Mevlana Hasan Tahsin Yurdu.
Ensar Vakfı - 8.10.2020
AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları Başkanı Dönmez'den Çeviköz'ün açıklamalarına tepki
Basın açıklamasına, AK Parti Gençlik Kolları İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tarık Hatipler ve AK Parti Gençlik Kolları Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sercan Çelik ve AK Partililerin yanı sıra Ensar Vakfı Erzurum Şubesi ile İlim Yayma Cemiyeti Erzurum Şubesi üyeleri de katıldı.
Ensar Vakfı - 17.9.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
-Lüleburgaz'da Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunuldu Lüleburgaz'da Ensar Vakfı üyeleri, katıldığı televizyon programında imam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu.
Ensar Vakfı - 16.9.2020
Adıyaman'da Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu
Adıyaman Önder İmam Hatipliler Derneği ve Ensar Vakfı Adıyaman Şubesi Başkanlığı tarafından bir televizyon programında imam hatip mezunlarına hakaret eden Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
Ensar Vakfı - 14.9.2020
Kırklareli'nde Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunuldu
ÖNDER, İlim Yayma Cemiyeti, Ensar Vakfı ve Eğitime Destek Platformu temsilcileri, Kırklareli Adliyesi'ne giderek suç duyurusuna ilişkin dilekçelerini savcılığa teslim etti.
Ensar Vakfı - 12.9.2020
Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu
Ensar Vakfı ve İlim Yayma Cemiyeti, Erol Mütercimler hakkında imam hatip lisesi mezunları ile ilgili söylediği sözler nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
Ensar Vakfı - 12.9.2020
İHL mezunları Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu
Ensar Vakfı Kdz. Ereğli şubesi İmam hatip mezunlarına ve mensuplarına hakaret ettiği iddiasıyla Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu.
Ensar Vakfı - 11.9.2020
Mardin'de Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu
Suç duyurusunun ardından Mardin Adliyesi önünde toplanan grup adına açıklamayı okuyan Ensar Vakfı Mardin Şube Başkan Zeynel Tepe, imam hatip okullarının önemine değindi.
Ensar Vakfı - 10.9.2020
Lüleburgaz'da STK Platformu'ndan Erol Mütercimler'e tepki
Platformu adına Eğitim-Bir-Sen temsilcisi Mehmet Şanlıer, Ensar Vakfı Lüleburgaz Şubesi'nde düzenlediği toplantıda, Erol Mütercimler'in sarf ettiği sözleri şiddetle kınadıklarını belirtti.
Ensar Vakfı - 29.8.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Gökçen, makamında Ensar Vakfı Şube Başkanı Eyyup Sabri Erdem, Lüleburgaz İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mehmet Şanlıer, Gazi Mustafa Kemal İlkokulu Müdürü Erdinç Emiroğlu, Eğitime Destek Platformu Lüleburgaz Temsilcisi İsmail Bağlar'ı kabul etti.
Ensar Vakfı - 14.8.2020
Ensar Vakfı Manisa şubesi kurucusu Arif Çeler, son yolculuğuna uğurlandı
Geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitiren Ensar Vakfı Manisa şubesinin kurucusu Arif Çeler'in cenazesi toprağa verildi.
Ensar Vakfı - 20.7.2020
Son dakika güncel: Kırklareli'nden kısa kısa
Kaymakam Kaya, makamında, Lüleburgaz Kent Konseyi Başkanı Binnur Dinç, Ensar Vakfı Lüleburgaz Şube Başkanı Eyüp Sabri Erdem ve İYİ Parti ilçe yönetimini makamında kabul etti.
Ensar Vakfı - 26.6.2020
"Dini Yayımlar Çalıştayı" yapıldı
TBYM Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Muhammed Ağırakça moderatörlüğünde gerçekleştirilen 2. oturumda ise Erkam Yayınlarından Doğan Gökmen, "Günümüzde dini yayımcılıkta içerik sorunları", Marmara Üniversitesi İlahiyat Vakfı Yayınları temsilcisi ve TBYM Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Arslan "Dini yayımcılığın ders kitapları yayımcılığıyla kesişen noktasında yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri", Ensar Vakfı Yayınlarından Hüseyin Kader "Dini yayımcılıkta gelişen ve değişen şartlar", Mana Yayınları yetkilisi Latif Kınataş da "Ülkemiz dini yayımcılığının uluslararası açılımı ve tercüme hareketleri" ile ilgili katılımcıları bilgilendirdi.
Ensar Vakfı - 21.6.2020
"15 Temmuz Şiir Yarışması"na başvurular başladı
15 Temmuz darbe girişiminin 4. yıl dönümünde Ensar Vakfı tarafından düzenlenen "15 Temmuz" temalı şiir yarışmasına başvurular başladı.
Ensar Vakfı - 5.6.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Kaymakam Kaya'ya ziyaret Ensar Vakfı Lüleburgaz Şubesi üyeleri, Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya'ya ziyaret etti.
Ensar Vakfı - 30.3.2020
Ensar Vakfı 5 yurdunu sağlık çalışanlarına tahsis etti
Ensar Vakfı, İstanbul, Konya ve Rize'de bulunan 5 öğrenci yurdunu sağlık çalışanlarının hizmetinde kullanılmak üzere tahsis etti.
Ensar Vakfı - 7.2.2020
STK'lardan 1948 Filistin İslami Hareketi lideri Şeyh Raid Salah'a destek
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği'nde düzenlenen basın toplantısına, Yeryüzü Adalet ve İnsan Hakları Derneği, Memur- Sen, Uluslararası Mülteci Hakları Derneği, Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD), Ensar Vakfı, Deniz Feneri, İnsan ve Medeniyet Hareketi, Mazlumder ve Hukukçular Derneği destek verdi.
Ensar Vakfı - 7.2.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, radyo programında soruları yanıtladı: (2)
Kızılay Başkanının böyle bir para kazanmadıkları yönündeki ifadesinin hatırlatılması üzerine Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: "Yaşıyorlar. Bunlar gazetelerde yayınlandı. Aldıkları aylıklar yayınlandı. Kızılay Başkanından şunu isteyelim o zaman. Kızılay'ın bütün hesaplarını kamuoyuna açsın. Kimler büyük ölçüde bağış yaptı, Kızılay bu bağışları kimlere bağışladı. Bağış alan bir kurum başka bir yere bağış mı verir? Kızılay üzerinden vergi kaçırıyorlar. Ben yardım kuruluşu değil miyim Kızılay olarak. Bana yardım yapıldıktan sonra bunu kendi amaçlarım doğrultusunda harcayacağım. Ben bu parayı alıyorum başka bir yere harcıyorum. Niçin? Siyasi iktidar öyle talimat vermiş. Bu aslında rüşvet mekanizmasının bir başka yoludur. Ensar Vakfı, Manhattan'da yurt yapacak TURKEN Vakfı'na parayı vermiş.
Ensar Vakfı - 6.2.2020
Sözcü Kalın: "Rejimin yapacağı her hatanın çok ağır sonuçları olacaktır"
"Burada bir vergi kaçırılması veya usulsüzlük söz konusu değil" "Başkent Gaz'ın Kızılay üzerinden Ensar Vakfı'na aktardığı 7 milyon 925 bin dolarlık bağış gündemde.
Ensar Vakfı - 4.2.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu: (3)
Başkentgaz'ın Ensar Vakfı'na aktarılmak üzere Kızılay'a yatırdığı bağışla ilgili değerlendirmelerinin sorulması üzerine Çelik, şunları söyledi: "Bağışçı ile Kızılay arasındaki bir mesele.
Ensar Vakfı - 4.2.2020
Akşener: Gök kubbeyi, Mehmet'imizi toprağa düşüren alçakların başına yıkın
'ELAZIĞ'A HARCAMAYA GEREK DUYMAMIŞLAR' Meral Akşener, Elazığ depreminin ardından halkın 'Deprem paralarını ne yaptınız?' diye sorduğunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da 'Harcanması gereken yere harcadık' diye yanıt verdiğini kaydederek, şunları söyledi:   "Gereken yerin neresi olduğu belli değil. Ama belli ki Elazığ'a harcamaya gerek duymamışlar. Bakın size, cep telefonuma gelen bir mesajın bir bölümünü okuyayım. 'Elazığ'da şu ana kadar incelenen 14 bin binadan 1800'ü için yıkım kararı çıktı. 78 bin incelenecek'. Allah aşkına, bu kadar mı emanet yaşıyoruz? Şimdi düşünün; 10 bin binanın yıkılma ihtimali olan bir kentteki çaresizliği düşünün. Ülkeyi ve o kenti yönetenlerin sorumluluğunu düşünün sonra da benim kardeşim, 'Deprem için toplanan paraları ne yaptınız?' diye sorunca gördüğü muameleyi düşünün." BaşkentGaz'ın Türk Kızılayı üzerinden Ensar Vakfı'na bağışta bulunması ile ilgili tartışmaları da değerlendiren Akşener,  "Biz Kızılay'ı her felakette ısıtan battaniye biliriz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ensar Vakfı Haberleri | Ensar Vakfı Haber - Haberler - Ensar Vakfı haberleri, son dakika ensar vakfı haber ve gelişmeleri burada. (Altay Tankı'nın üretimi) Birisi bize herhangi bir ambargo koyacaksa biz buna önceden olduğu gibi üzülen bir taraf değiliz as
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 09:26:09. #1.15#
title