Eğitim Bir Sen'den Geleneksel Yıl Sonu Yemeği
Haberler » Yerel » Eğitim Bir Sen'den Geleneksel Yıl Sonu Yemeği - Haberler

Eğitim Bir Sen'den Geleneksel Yıl Sonu Yemeği

Samsun Bafra Eğitim Bir-Sen üyeleri geleneksel yıl sonu emeğinde bir raya geldi.

Eğitim Bir Sen'den Geleneksel Yıl Sonu Yemeği

Eğitim Bir-Sen üyeleri geleneksel yıl sonu emeğinde bir raya geldi.

Bafra Ali Kale Turistlik Tesisleri'nde düzenlenen yemeğe Kaymakam Ali Katırcı, Belediye Başkan Vekili İsmail Kurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Samsun Memur-Sen Başkanı Necdet Güneysu, Özel Öğretim Derneği Genel Başkanı Ahmet Akça ve sendika üyeleri katıldı.

Eğitim Bir-Sen Bafra Temsilcisi Hamdi Yıldız yapığı açılış konuşmasında, "Bizler, merhum Mehmet Akif İnan'ın 'Sendikal mücadelemiz Türkiye'nin geleceğini yeniden inşa etmek adına erdemliler hareketidir' sözleriyle belirlediği bir vizyon doğrultusunda çalışan erdemliler topluluğuyuz. Sorunlardan beslenen değil sorunları çözen, çözümün paydaşı olan sendikacılık yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Memur-Sen Samsun İl Temsilcisi Necdet Güneysu ise, "Kurucumuz Mehmet Akif İnan bundan 21 yıl önce bizlere bir emanet bırakmıştır. Bu emanet 'dir. Bizler hiçbir zaman üyelerimizden almış olduğumuz yetkiyi birilerine baskı aracı olarak kullanmadık, kullanmayacağız da. Hiçbir zaman gizli hesaplarımız olmadı. Eğitim Bir-Sen olarak arka sokakların değil meydanların sendikası olduk. Sizlerin gerek ekonomik haklarını gerek sosyal hakları bize vermiş olduğunuz emanetinizle son demine kadar savunduk ve mücadele ettik" diye konuştu. - SAMSUN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler