Hesap yüzünden darbedildiklerini söyleyen Ece Erken'e gittikleri mekandan jet yanıt: İddialar asılsız - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Hesap yüzünden darbedildiklerini söyleyen Ece Erken'e gittikleri mekandan jet yanıt: İddialar asılsız

Snob Magazin - Haberler | Magazin

Ünlü sunucu Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Yıldız Tilbe'nin sahne aldığı bir mekanda yemek yemiş ve gelen 20 bin TL'lik hesap üzerine sitem ettiklerini açıklamıştı. Bunun üzerine darbedildiklerini ifade eden Erken'in paylaşımının ardından bir süre sonra söz konusu mekandan da açıklama geldi. İki misafir arasında çıkan kavgaya büyümeden müdahale edildiğini söyleyen mekan yetkilileri, fahiş fiyat iddialarını da sert bir şekilde yalanladı.

Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum'da gittikleri mekanda kavgaya karışmış ve olayın basına yansımasından sonra sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Instagram'dan yaptığı paylaşımda ünlü sunucu, gelen 19 bin 250 bin TL'lik hesaba sitem ettikleri için darbedildiklerini söylemişti.

O gece Yıldız Tilbe'nin sahneye çıktığı Yalıkavak Mücver Restaurant ise olayın iki misafir arasında gerçekleştiğini belirtti.

MEKANDAN AÇIKLAMA GELDİ

Yalıkavak Mücver Restaurant yetkilileri yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

"Basın Mensuplarının Dikkatine; Dün akşam mekanımızda iki misafirimiz arasında bilinmeyen nedenlerle çıkan sözlü tartışma, üzücü bir arbede ve kavga ile sonuçlanmıştır. Olay daha fazla büyümeden arbedeye müdahale eden güvenlik ekibimiz, tatsız hadisenin taraflarını hızla mekan dışına almış, üzücü hadisenin büyümesine ivedilikle engel olmuştur. Tatsız kavganın mekan dışında da devam edebileceği endişemiz üzerine, Emniyet birimleri bizim tarafımızdan bilgilendirilmiş ve tedbir amaçlı mekana davet edilmiştir."

Ece Erken ve eşinin darp edildiği iddia edilen mekandan açıklama geldi: İddialar yalandır

"FAHİŞ FİYAT İDDİALARI YALANDIR"

Devam eden açıklamada ise "Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan polisimiz, olaya mümkün olan en kısa sürede müdahale ederek yaşanan tatsızlığın başka üzücü olaylara sebebiyet vermemesi için gereken her türlü hassasiyeti ve özveriyi göstermiştir. Tüm bunlara rağmen bazı sosyal medya hesaplarında, bazı internet sayfalarında ve bir takım merdiven altı haber sitelerinde kavganın "fahiş hesap" sebepli olduğu iddiaları bizleri bir kez daha üzüntüye sevk etmiştir. Bu iddia kesinlikle yalandır. Böylesine güdümlü ve mesnetsiz iddialarda bulunmak yerine arzu eden, merak eden herkesle yemekli galalardaki fiyat politikamızı bir kez daha paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bizim için bütün misafirlerimiz değerlidir, önemlidir ve eşsizdir... Sezon başından bu yana onlarca sahne performansına ev sahipliği yapan, yüzlerce müzikseveri ağırlamaktan gurur duyduğumuz mekanın bundan sonraki felsefesi de aynı olacaktır. Dün gece yaşanan tatsız hadise ve bugün çeşitli mecralarda ortaya atılan asılsız iddialar ile ilgili tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı ve hukuken konunun takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.

Ece Erken ve eşinin darp edildiği iddia edilen mekandan açıklama geldi: İddialar yalandır

Hesap yüzünden darbedildiklerini söyleyen Ece Erken'e gittikleri mekandan jet yanıt: İddialar asılsız
Snob Magazin - Magazin Haberleri
Yorumlar (3)
Aslı Can:En yakın arkadaşı barışmak istediği alisanin cenazesi olmuş o ise iki günde eğlenmeye gitmiş.olacak ismi bu.
pentakill lol:fahiş fiyatlar konusunda çok haklılar. 1 sezon boş geçti diye tatil yerlerinde fiyatlar çok abartılı. yalnız neden fotoğraf çekmediniz fiyat fişinin.
Sinan Yılmaz :Sayın Ece Erken'in çocuk gibi davranmayı bırakması gerek.
500
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haber: Hesap yüzünden darbedildiklerini söyleyen Ece Erken'e gittikleri mekandan jet yanıt: İddialar asılsız - Haberler Magazin
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.09.2021 16:04:18. #1.11#