Haberler

Prens Harry ve Meghan Markle'ın biyografileri Kraliyet ailesi web sitesinden silindi

Güncelleme:

Prens Harry ve Meghan Markle'ın bireysel biyografileri kraliyet ailesinin resmi web sitesinden silindi ve birleşik bir profil ile değiştirildi. Biyografi şimdi, kraliyet aile üyelerinin listesinin en altına yerleştirilmiş durumda. Çiftin, Sussex Dükü ve Düşesi olarak Kraliyet Ailesi'nin çalışan üyeleri olarak görevlerinden ayrıldığı belirtiliyor. Ayrıca, Markle'ın aktris olarak geçirdiği zaman ve Harry'nin başarıları da biyografide yer alıyor.

Prens Harry ve Meghan Markle'ın biyografileri kraliyet ailesi web sitesinden silindi

Prens Harry ve Meghan Markle'ın bireysel biyografileri silindi ve kraliyet ailesinin resmi web sitesinde birleşik bir profil ile değiştirildi.

Paylaşılan biyografi şimdi, kraliyet aile üyelerinin listesinin en altına yerleştirilmiş durumda ve direkt olarak itibarsızlaştırılmış Prens Andrew'un bir resminin hemen ardından geliyor.

"Ocak 2020'de duyurulduğu gibi, Sussex Dükü ve Düşesi Kraliyet Ailesi'nin çalışan üyeleri olarak görevlerinden ayrıldılar," şeklinde bir açıklama, doğrudan sayfalarına yönlendiren bir bağlantıya yol açıyor.

"Çift, 19 Mayıs 2018'de Windsor'daki St. George Şapeli'nde evlendi ve iki çocukları var: Sussex Prensi Archie ve Sussex Prensesi Lilibet." Web sitesi ardından Harry'nin başarılarını, silah altındaki 10 yılını ve 2006'da Lesotho Prensi Seeiso ile birlikte Sentebale vakfını kurma çabalarını listeledi.

Ayrıca, Dük'ün yaralı, yaralı ve hasta silahlı kuvvetler mensupları için küresel bir spor etkinliği olan Invictus Oyunları'nı oluşturmasını övüyor.

Markle'ın katkısı için, biyografide onun zamanını bir aktris olarak, özellikle de "Suits" dizisinde "yedi sezon boyunca, 100'den fazla bölüm tamamlayarak" geçirdiği belirtiliyor.

Ayrıca, onun kraliyet himayelerini detaylandırıyor ve insanların onun ve Harry'nin "güncel çalışmalarına" ilgi duyuyorlarsa, bilgilerin çiftin kendi resmi web sitesinde bulunabileceğini belirtiyor. Daha önce, Harry, 39, ve Markle, 42, her birinin kraliyet.uk sitesinde kendi biyografik paragrafları vardı.

Hayran blogu Gert's Royals, son değişikliği ilk fark edenler arasındaydı.

Daha önce bildirildiği gibi, ikili, Ocak 2020'de kıdemli kraliyet görevlerinden ayrıldı ve şu anda yaşadıkları California'ya taşındı. Mutluluklarını ve basının müdahalesini 2021'de Oprah Winfrey ile patlayıcı bir röportajda ve Harry'nin 2023'teki "Spare" adlı anı kitabında ayrıntılı olarak açıkladılar.

Kitapta, o zamanlar doğmamış olan oğulları Prens Archie'nin potansiyel cilt rengiyle ilgili iki adı konmamış kraliyet üyesinin sorgulandığını iddia etti.

Harry ayrıca, sarayın kendisi ve Markle'a yönelik negatif basın bombardımanını durdurmamakla suçladı.

Windsor Hanedanı için hareketli bir zaman oldu.

Kral Charles III bilinmeyen bir kanser için tedavi görürken, Kate Middleton, Ocak ayında "planlanmış karın ameliyatı"ndan iyileştikten sonra yoğun medya spekülasyonunun konusu oldu.

Prenses Middleton, geçen hafta sonu ilk kez kamuya açık olarak, Windsor'daki bir yiyecek tezgahında alışveriş yaparken fotoğraflandı.

Bu arada, Markle geçen hafta American Riveria Orchard adlı bir yaşam tarzı markasını tanıttı, bu marka masa gereçleri ve reçeller gibi diğer mutfak gereçleri satacak.

Prens Harry ve Meghan Markle'ın biyografileri Kraliyet ailesi web sitesinden silindi

Prens Harry ve Meghan Markle'ın biyografileri Kraliyet ailesi web sitesinden silindi

Prens Harry ve Meghan Markle'ın biyografileri Kraliyet ailesi web sitesinden silindi

Haberler.com / Abdullah Teymur - Dünya

Meghan Markle Prens Harry Ünlüler Magazin Dünya Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Daha 2 aylık evlilermiş! Eşini öldürmekle suçlanan jandarma komutanın ilk sözleri 'İntihar etti' olmuş

Daha 2 aylık evlilermiş! Eşini öldürmekle suçlanan jandarma komutanın ilk sözleri "İntihar etti" olmuş

Uyumak için girdiği otogar mescidinden cesedi çıktı

Uyumak için girdiği otogar mescidinden cesedi çıktı

Bakmadan Geçme

EURO 2024 B Grubu Puan Durumu! B Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 B Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 A Grubu Puan Durumu! A Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 A Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? Almanya Macaristan maçı CANLI izle! (EURO 2024) Almanya Macaristan EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Hırvatistan Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hırvatistan Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Nedim Bajrami hangi takımda, nerede oynuyor? Arnavutluk Milli Takım oyuncusu Nedim Bajrami kimdir? TRT 1 canlı maç izle! (4K) ALMANYA-MACARİSTAN CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Hırvatistan Arnavutluk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hırvatistan Arnavutluk maçı ne oldu? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Bursa su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Konya su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Antalya su kesintisi listesi! Hırvatistan Arnavutluk maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hırvatistan Arnavutluk EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 İzmir su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Ankara su kesintisi listesi! 20 Haziran Perşembe 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 20 Haziran burç yorumları nedir?
İsrail, 'topyekün savaş' mesajı verip namluları komşu ülkeye çevirdi

İsrail, "topyekün savaş" mesajı verip namluları komşu ülkeye çevirdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title