Haberi Paylaş

İsveçli gazetecinin sorduğu soruya sinirlenen Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, röportajı yarıda kesti

Dünya Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İsveçli gazeteci ile söyleşi yaptı. Ancak söyleşinin devamında İsveçli gazetecinin "Türkiye'nin uluslararası suçlular için bir sığınak olup olmadığı" sorusuna sinirlenen Kalın, röportajı yarıda kesti.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İsveç televizyonu SVT'de programa katıldı. Fakat program sırasında yaşananlar yayına damga vurdu.

"KOCA BİR ÜLKEYİ SUÇLAMANIZ KABUL EDİLEMEZ"

Mülakatı yapan gazetecinin Türkiye'nin ciddi suçlular için bir sığınak olup olmadığı yönündeki sorusuna sinirlenen Kalın suçlamaların temelsiz olduğunu belirterek, "Koca bir ülkeyi suçluyorsunuz. Bu kabul edilemez" ifadelerini kullandı.

İsveçli gazetecinin sorduğu soruya sinirlenen Cumhurbaşkanlığı sözcüsü kalın, röportajı yarıda kesti

Kalın, "Farklı bir ajandanız var. Türkiye'nin kokain trafiği için bir merkez olduğunu söyleyerek temelsiz suçlamalarda bulunuyorsunuz. Bunlar PKK sözleri, bunlar FETÖ sözleri. Bu dürüst gazetecilik değil" diye konuştu.

RÖPORTAJI YARIDA BIRAKTI

İsveçli gazetecinin Türkiye'de mafya ve uyuşturucu ticareti konulu sorularına devam etmesi üzerine soruları 'gülünç' olarak niteleyen Kalın, yayının kesilmesini isteyerek röportajı yarıda bıraktı.

Haberler.com - Dünya

İbrahim Kalın Dünya Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (16)

Erkan Can :

cevapla sayın Kalın biz de rahat edelim düşmanlar da kudursun,uluslarası bir statüde 75 milyon türk vatandaşını temsil ediyorsunuz

Erkan Can :

yahu adam sormuş cevabını ver kanıtlarını göster kimsenin kafasında soru işareti bırakma,tartışmadan yargılanmadan vs kacmak nedir ?

Sevda Gül :

Helal olsun böyle yürekli güzel dik duruslu insana!!!!!!!

Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title