Darıca Gençlerbirliği Haberleri

Darıca Gençlerbirliği haber, Darıca Gençlerbirliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Darıca Gençlerbirliği - 14.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 27. hafta; 2, 3 ve 4. gruplarda ise 31. hafta maçları oynandı.
Darıca Gençlerbirliği - 14.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Fatsa Belediyespor-Manisaspor: 2-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-1877 Alemdağspor: 3-1 Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor: 4-2 Ofspor-Diyarbekirspor: 1-1 Nevşehir Belediyespor-Payasspor: 2-0 Çankaya-Bucaspor 1928: 1-2 Antalya Kemerspor-Belediye Derincespor: 3-0 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Arnavutköy Belediyespor: 1-0 2. Grup Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor: 3-1 Tokatspor-Yomraspor: 0-2 Halide Edip Adıvarspor-Fethiyespor: 3-1 Belediye Kütahyaspor-Ceyhanspor: 6-1 İskenderun-Kahta 02: 1-1 Darıca Gençlerbirliği-Yozgatspor 1959: 0-2 Nazilli Belediyespor-Tekirdağspor: 5-2 Atlas Maden Çengelköyspor-Karaman Belediyespor: 0-0 3.
Darıca Gençlerbirliği - 13.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, 3. Lig'de müsabaka programı şöyle: 1. Grup 13.00 Fatsa Belediyespor-Manisaspor (Fatsa İlçe) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-1877 Alemdağspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.00 Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.00 Ofspor-Diyarbekirspor (Of İlçe) 15.00 Nevşehir Belediyespor-Payasspor (Nevşehir Gazi) 15.00 Çankaya-Bucaspor 1928 (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Antalya Kemerspor-Belediye Derincespor (Kemer İlçe) 15.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Arnavutköy Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 2. Grup 13.00 Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 15.00 Tokatspor-Yomraspor (Gaziosmanpaşa) 15.00 Halide Edip Adıvarspor-Fethiyespor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Belediye Kütahyaspor-Ceyhanspor (Dumlupınar) 15.00 İskenderun-Kahta 02 (İskenderun 5 Temmuz) 15.00 Darıca Gençlerbirliği-Yozgatspor 1959 (Darıca İlçe) 15.
Darıca Gençlerbirliği - 09.04.2021
Nazilli Belediyespor gurbette zincir kırdı
Misli.com 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta evindeki Darıca Gençlerbirliği galibiyetinden sonra deplasmanda küme düşmesi kesinleşen son sıradaki Yozgatspor 1959 FK'yı da 4-1 mağlup ederek Fethiyespor'u geçip averajla tekrar 2'nci sıraya yükselen Nazilli Belediyespor, dış sahadaki galibiyet özlemini...
Darıca Gençlerbirliği - 01.04.2021
Nazilli Belediyespor umutlu
MİSLİ.com 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta Darıca Gençlerbirliği'ni 1-0 yenerek zirve umutlarını sürdüren Nazilli Belediyespor'da Teknik Direktör Mesut Toros umutlu konuştu.
Darıca Gençlerbirliği - 31.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 25, 2 ve 3. gruplarda 29. hafta maçlarının ardından liderler değişmedi.
Darıca Gençlerbirliği - 31.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Gruplarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Manisaspor: 4-0 Kızılcabölükspor-Bucaspor 1928: 2-3 Nevşehir Belediyespor-1877 Alemdağspor: 2-1 Antalya Kemerspor-Ofspor: 0-2 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Diyarbekirspor: 0-1 Artvin Hopaspor-Payasspor: 4-0 Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor: 0-2 Çankaya-Arnavutköy Belediyespor: 2-3 2. Grup: Ağrı 1970-Tekirdağspor: 1-4 Tokatspor-Karaman Belediyespor: 1-2 Halide Edip Adıvarspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 0-2 Belediye Kütahyaspor-Yomraspor: 3-2 İskenderun-Fethiyespor: 1-0 Mardin Fosfatspor-Ceyhanspor: 2-1 Nazilli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: 1-0 Atlas Maden Çengelköyspor-Yozgatspor 1959: 3-0 3.
Darıca Gençlerbirliği - 31.03.2021
Son dakika haber | Nazilli Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği: 1-0
Son dakika haberi: STAT: İlçeHAKEMLER: Berkan Çetin (xx), Uğur Çakmak (xx), Vedat Güneş (xx)NAZİLLİ BELEDİYESPOR: Zekeriya (xxx) - Sinan (xx), Mehmet Ersavaş (xxx), Polat (xx), Sefa (xxx), Tamer (x) (Dk. 66 Hasan x), Selçuk (xx), Mehmet Akif (xx) (Dk. 90 Berkay), Mert (xxx), Ufukcan (x) (Dk.
Darıca Gençlerbirliği - 30.03.2021
Üçüncü Lig'de Ege takımları için zorlu gün
Ligde 2'nci Grup'ta haftalardır kötü gidişe engel olamayıp zirvenin gerisine düşen 45 puanla üçüncü sıradaki Nazilli Belediyespor, saat 14.00'te İlçe Stadı'nda Darıca Gençlerbirliği'ni yeni bir çıkış yapma hedefiyle ağırlayacak.
Darıca Gençlerbirliği - 30.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 1. Grup Yarın: 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Manisaspor (Yeşiltepe) 14.00 Kızılcabölükspor-Bucaspor 1928 (Kızılcabölük Semt) 14.00 Nevşehir Belediyespor-1877 Alemdağspor (Nevşehir Gazi) 14.00 Antalya Kemerspor-Ofspor (Kemer İlçe) 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Diyarbekirspor (Edirne 25 Kasım) 14.00 Artvin Hopaspor-Payasspor (Hopa İlçe) 14.00 Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor (Fatsa İlçe) 14.00 Çankaya-Arnavutköy Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 2. Grup: Yarın: 14.00 Ağrı 1970-Tekirdağspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Tokatspor-Karaman Belediyespor (Gaziosmanpaşa) 14.00 Halide Edip Adıvarspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Maltepe Hasan Polat) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Yomraspor (Dumlupınar) 14.00 İskenderun-Fethiyespor (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Mardin Fosfatspor-Ceyhanspor (Mardin 21 Kasım) 14.00 Nazilli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Nazilli İlçe) 14.
Darıca Gençlerbirliği - 25.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Futbolda Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 24. hafta, 2, 3 ve 4. gruplarda ise 28. hafta müsabakaları oynandı.
Darıca Gençlerbirliği - 25.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Liglerde alınan sonuçlar şöyle: 2. Grup Ceyhanspor-Kahta 02: 2-0 Fethiyespor-Mardin Fosfatspor: 1-2 Yomraspor-İskenderun: 2-0 Büyükçekmece Tepecikspor-Belediye Kütahyaspor: 3-1 Karaman Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor: 0-1 Tekirdağspor-Tokatspor: 0-0 Yozgatspor 1959-Ağrı 1970: 1-2 Darıca Gençlerbirliği-Atlas Maden Çengelköyspor: 0-0 3.
Darıca Gençlerbirliği - 23.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda tamamı saat 14.00'te başlayacak maçların programı şöyle: 1. Grup Yarın: 1877 Alemdağspor-Artvin Hopaspor (Alemdağ) Bucaspor 1928-Nevşehir Belediyespor (Yeni Buca) Manisaspor-Kızılcabölükspor (Manisa 19 Mayıs) Arnavutköy Belediyespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Bolluca) Belediye Derincespor-Çankaya (Belediye Derince) Diyarbekirspor-Fatsa Belediyespor (Diyarbakır) Ofspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Stadı henüz açıklanmadı) Payasspor-Antalya Kemerspor (Payas İlçe) 2. Grup 25 Mart Perşembe: Ceyhanspor-Kahta 02 Spor (Ceyhan İlçe) Fethiyespor-Mardin Fosfatspor (Fethiye İlçe) Yomraspor-İskenderun (Yomra) Büyükçekmece Tepecikspor-Belediye Kütahyaspor (Tepecik Şenol Güneş) Karaman Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Kemal Kaynaş) Tekirdağspor-Tokatspor (Namık Kemal) Yozgatspor 1959-Ağrı 1970 (Sorgun İlçe) Darıca Gençlerbirliği-Atlas Maden Çengelköyspor (Darıca İlçe) 3.
Darıca Gençlerbirliği - 22.03.2021
Nazilli Belediyespor galibiyeti unuttu
MİSLİ.com 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta 2-0 öne geçtiği deplasmanda düşme hattında yer alan Atlas Maden Çengelköyspor'la 2-2 berabere kalan Nazilli Belediyespor'un 3 puan hasreti 5 haftaya yükseldi. Son 5 maçta 3 beraberlik, 2 yenilgi alıp, Teknik Direktör Mesut Toros önderliğinde oynadığı 2 karşılaşmadan 1 puan çıkaran siyah-beyazlılar, zirvenin 9 puan gerisinde 45 puanla 3'üncü sırada yer alıyor. Son 6 maçında Play-Off hattındaki yerini garantilemeye çalışacak Nazilli ekibi, gelecek hafta ilk 5 yarışı veren Darıca Gençlerbirliği'ni konuk edecek.
Darıca Gençlerbirliği - 21.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Futbolda Misli.com 3. Lig 2, 3 ve 4. Grup'ta 27. hafta maçları oynandı.
Darıca Gençlerbirliği - 21.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 2, 3 ve 4. Grup'ta 27. hafta müsabakaları tamamlandı.
Darıca Gençlerbirliği - 17.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Futbolda Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 23'üncü, 2, 3 ve 4. Grup'ta ise 26. hafta maçları oynandı.
Darıca Gençlerbirliği - 17.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 4 grupta oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Belediye Derincespor: 0-0 Kızılcabölükspor-Arnavutköy Belediyespor: 0-0 Nevşehir Belediyespor-Manisaspor: 3-1 Artvin Hopaspor-Bucaspor 1928: 0-0 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Antalya Kemerspor: 3-2 Fatsa Belediyespor-Ofspor: 1-1 Çankaya-Diyarbekirspor: 0-3 1877 Alemdağspor-Payasspor: 4-1 2. Grup Fethiyespor-Ceyhanspor: 3-0 Yomraspor-Kahta 02: 0-0 Büyükçekmece Tepecikspor-Mardin Fosfatspor: 0-0 Karaman Belediyespor-İskenderun: 0-1 Tekirdağspor-Belediye Kütahyaspor: 3-4 Yozgatspor 1959-Halide Edip Adıvarspor: 0-1 Darıca Gençlerbirliği-Tokatspor: 2-0 Nazilli Belediyespor-Ağrı 1970: 1-2 3.
Darıca Gençlerbirliği - 16.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda yarın yapılacak maçların programı şöyle: 1. Grup 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Belediye Derincespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 Kızılcabölükspor-Arnavutköy Belediyespor (Denizli Atatürk) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Manisaspor (Nevşehir Gazi) 14.00 Artvin Hopaspor-Bucaspor 1928 (Hopa İlçe) 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Antalya Kemerspor (Edirne 25 Kasım) 14.00 Fatsa Belediyespor-Ofspor (Fatsa) 14.00 Çankaya-Diyarbekirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.00 1877 Alemdağspor-Payasspor (Alemdağ) 2. Grup: 14.00 Fethiyespor-Ceyhanspor (Fethiye İlçe) 14.00 Yomraspor-Kahta 02 (Yomra İlçe) 14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Mardin Fosfatspor (Tepecik Şenol Güneş) 14.00 Karaman Belediyespor-İskenderun (Kemal Kaynaş) 14.00 Tekirdağspor-Belediye Kütahyaspor (Namık Kemal) 14.00 Yozgatspor 1959-Halide Edip Adıvar (Sorgun) 14.00 Darıca Gençlerbirliği-Tokatspor (Darıca İlçe) 14.
Darıca Gençlerbirliği - 12.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig 2. Grup'ta görünüm
Misli.com 3. Lig 2. Grup'ta 25. hafta müsabakalarının ardından Belediye Kütahyaspor, 50 puanla liderliğini devam ettirdi.
Darıca Gençlerbirliği - 11.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 3. Lig'de üç grupta alınan sonuçlar: 1. Grup Manisaspor-Artvin Hopaspor: 0-4 Payasspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 1-2 Antalya Kemerspor-Fatsa Belediyespor: 0-1 Bucaspor 1928-1877 Alemdağspor: 2-0 Arnavutköy Belediyespor-Nevşehir Belediyespor: 2-1 Belediye Derincespor-Kızılcabölükspor: 0-2 Diyarbekirspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 3-3 Ofspor-Çankaya: 3-0 2. Grup İskenderun-Tekirdağspor: 3-0 Mardin Fosfatspor-Karaman Belediyespor: 1-0 Kahta 02-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-1 Ceyhanspor-Yomraspor: 1-1 Ağrı 1970-Atlas Maden Çengelköyspor: 1-0 Tokatspor-Nazilli Belediyespor: 1-1 Halide Edip Adıvarspor-Darıca Gençlerbirliği: 0-0 Not: Belediye Kütahyaspor-Yozgatspor 1959 karşılaşması yarın saat 14.
Darıca Gençlerbirliği - 09.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda maçların programı şöyle: 1. Grup 11 Mart Perşembe: 12.00 Manisaspor-Artvin Hopaspor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Payasspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Payas İlçe) 13.30 Antalya Kemerspor-Fatsa Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 14.00 Bucaspor 1928-1877 Alemdağspor (Yeni Buca) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Bolluca) 14.00 Belediye Derincespor-Kızılcabölükspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 14.00 Diyarbekirspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Diyarbakır) 14.00 Ofspor-Çankaya (Of İlçe) 2. Grup 11 Mart Perşembe: 14.00 İskenderun-Tekirdağspor (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Mardin Fosfatspor-Karaman Belediyespor (Mardin 21 Kasım) 14.00 Kahta 02-Büyükçekmece Tepecikspor (Kahta İlçe) 14.00 Ceyhanspor-Yomraspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Ağrı 1970-Atlas Maden Çengelköyspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Tokatspor-Nazilli Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa) 14.00 Halide Edip Adıvarspor-Darıca Gençlerbirliği (Maltepe Hasan Polat) 14.
Darıca Gençlerbirliği - 04.03.2021
Fethiyespor dondu kaldı
MİSLİ.com 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta geçen hafta iç sahadaki Büyükçekmece Tepecikspor beraberliği sonrası lider durumdayken Teknik Direktör Mesut Toros'la yollarını beklenmedik şekilde ayıran Fethiyespor, yeni teknik patronu Bahri Kaya yönetimindeki ilk maçta Yomraspor'a 2-0 yenilerek koltuktan indi. Grupta Toros yönetiminde son 8 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik aldıktan sonra yenilmezlik serisi biten Fethiye, 44 puanda kalıp koltuğunu 47 puana ulaşan Belediye Kütahyaspor'a kaptırdı. İkinci sıraya gerileyen Fethiye'den bir maçı da eksik olan Kütahya, Darıca Gençlerbirliği deplasmanındaki galibiyetle Muğla temsilcisine 3 puan fark attı.
Darıca Gençlerbirliği - 03.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 21. hafta, 2 ve 3. gruplarda ise 24. hafta maçları oynandı.
Darıca Gençlerbirliği - 03.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Ligde oynanan maçların sonuçları şöyle: 1. Grup: Bucaspor 1928-Payasspor: 3-0 Nevşehir Belediyespor-Belediye Derincespor: 0-1 Artvin Hopaspor-Arnavutköy Belediyespor: 1-1 1877 Alemdağspor-Manisaspor: 2-1 Fatsa Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 1-0 Çankaya-Antalya Kemerspor: 1-0 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Ofspor: 1-3 Kızılcabölükspor-Diyarbekirspor: 0-1 2. Grup: Yomraspor-Fethiyespor: 2-0 Büyükçekmece Tepecikspor-Ceyhanspor: 4-1 Karaman Belediyespor-Kahta 02: 1-1 Tekirdağspor-Mardin Fosfatspor: 1-1 Yozgatspor 1959-İskenderun: 0-4 Darıca Gençlerbirliği-Belediye Kütahyaspor: 0-1 Nazilli Belediyespor-Halide Edip Adıvar: 1-1 Atlas Maden Çengelköyspor-Tokatspor: 3-0 3.
Darıca Gençlerbirliği - 02.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda maçların programı şöyle: 1. Grup Yarın: 13.00 Bucaspor 1928-Payasspor (Yeni Buca) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Belediye Derincespor (Nevşehir Gazi) 14.00 Artvin Hopaspor-Arnavutköy Belediyespor (Hopa İlçe) 14.00 1877 Alemdağspor-Manisaspor (Alemdağ) 14.00 Fatsa Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Fatsa) 14.00 Çankaya-Antalya Kemerspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Ofspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 Kızılcabölükspor-Diyarbekirspor (Denizli Atatürk) 2. Grup Yarın: 14.00 Yomraspor-Fethiyespor (Yomra İlçe) 14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Ceyhanspor (Tepecik Şenol Güneş) 14.00 Karaman Belediyespor-Kahta 02 (Kemal Kaynaş) 14.00 Tekirdağspor-Mardin Fosfatspor (Namık Kemal) 14.00 Yozgatspor 1959-İskenderun (Sorgun) 14.00 Darıca Gençlerbirliği-Belediye Kütahyaspor (Darıca İlçe) 14.
Darıca Gençlerbirliği - 25.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 20. hafta 2, 3 ve ve 4. Grup'ta ise 23. hafta müsabakaları tamamlandı.
Darıca Gençlerbirliği - 25.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Liglerde alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Manisaspor-Bucaspor 1928: 0-1 Arnavutköy Belediyespor-1877 Alemdağspor: 4-1 Belediye Derincespor-Artvin Hopaspor: 1-1 Diyarbekirspor-Nevşehir Belediyespor: 1-0 Ofspor-Kızılcabölükspor: 0-0 Antalya Kemerspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 1-3 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Çankaya: 0-0 Payasspor-Fatsa Belediyespor: 2-0 2. Grup: Kahta 02-Tekirdağspor: 2-2 Ceyhanspor-Karaman Belediyespor: 1-1 Fethiyespor-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-1 Tokatspor-Ağrı 1970: 1-1 Halide Edip Adıvarspor-Çengelköy: 0-0 Belediye Kütahyaspor-Nazilli Belediyespor: 2-1 İskenderun-Darıca Gençlerbirliği: 0-0 Mardin Fosfatspor-Yozgatspor 1959: 1-1 3.
Darıca Gençlerbirliği - 24.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde tamamı 13.00'te başlayacak maçların programı şöyle: 1. Grup: Manisaspor-Bucaspor 1928 (Manisa 19 Mayıs) Arnavutköy Belediyespor-1877 Alemdağspor (Bolluca) Belediye Derincespor-Artvin Hopaspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) Diyarbekirspor-Nevşehir Belediyespor (Diyarbakır) Ofspor-Kızılcabölükspor (Of İlçe) Antalya Kemerspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Kemer İlçe) Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Çankaya (Edirne 25 Kasım) Payasspor-Fatsa Belediyespor (Payas İlçe) 2. Grup: Kahta 02-Tekirdağspor (Kahta İlçe) Ceyhanspor-Karaman Belediyespor (Ceyhan İlçe) Fethiyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Fethiye İlçe) Tokatspor-Ağrı 1970 (Tokat Gaziosmanpaşa) Halide Edip Adıvarspor-Çengelköy (Maltepe Hasan Polat) Belediye Kütahyaspor-Nazilli Belediyespor (Dumlupınar) İskenderun-Darıca Gençlerbirliği (İskenderun 5 Temmuz) Mardin Fosfatspor-Yozgatspor 1959 (Mardin 21 Kasım) 3.
Darıca Gençlerbirliği - 21.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig'de 2, 3 ve 4. Grup'ta 22. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Darıca Gençlerbirliği - 21.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 2, 3 ve 4. Grup'ta 22. hafta maçları yapıldı.
Darıca Gençlerbirliği - 18.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 19, 2. Grup, 3. Grup ve 4. Grup'ta 21. hafta maçları oynanırken, 2. Grup haricinde liderler koltuğunu korudu.
Darıca Gençlerbirliği - 17.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 19 maçları oynanırken, 2, 3 ve 4. Grup'ta 21. hafta maçları yapıldı.
Darıca Gençlerbirliği - 16.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 1. Grup: 12.00 Manisaspor-Payasspor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Çankaya-Fatsa Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.00 Bucaspor 1928-Arnavutköy Belediyespor (Yeni Buca) 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 1877 Alemdağspor-Belediye Derincespor (Alemdağ) 13.00 Artvin Hopaspor-Diyarbekirspor (Hopa İlçe) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Ofspor (Nevşehir Gazi) 13.00 Kızılcabölükspor-Antalya Kemerspor (Denizli Atatürk) 2. Grup: 13.00 Fethiyespor-Tekirdağspor (Fethiye İlçe) 13.00 Halide Edip Adıvarspor-Tokatspor (Maltepe Hasan Polat) 13.00 Mardin Fosfatspor-Nazilli Belediyespor (Mardin 21 Kasım) 13.00 Yomraspor-Karaman Belediyespor (Yomra İlçe) 13.00 Kahta 02-Darıca Gençlerbirliği (Kahta İlçe) 13.
Darıca Gençlerbirliği - 11.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 18, 2 ve 3. gruplarda ise 20. hafta maçları yapıldı.
Darıca Gençlerbirliği - 11.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 18, 2 ve 3. gruplarda ise 20. hafta maçları oynandı.
Darıca Gençlerbirliği - 09.02.2021
Galatasaray, Türkiye Kupası'nda Alanyaspor'u konuk edecek
Toplam 18 kezle organizasyonda en fazla şampiyonluk yaşayan takım unvanına sahip olan Galatasaray, kupaya bu sezon 5. turdan dahil oldu. Sarı-kırmızılı takım, Misli.com 3. Lig temsilcisi Darıca Gençlerbirliği'ni 1-0'lık skorla eleyerek son 16 turuna yükseldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Darıca Gençlerbirliği Haberleri | Darıca Gençlerbirliği Haber - Haberler - Darıca Gençlerbirliği haberleri, son dakika darıca gençlerbirliği haber ve gelişmeleri burada. 3. Lig: Darıca Gençlerbirliği: 0 Yozgatspor: 2.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 10:14:54. #1.16#

title