Cumanız Mübarek Olsun! 3 Aralık Hayırlı Cumalar Sözleri ve Mesajları! Sevdiklerinize En Güzel Cuma Mesajları, Cuma Duaları ve Cuma Sözleri... - Haberler
Haberi Paylaş

Cumanız Mübarek Olsun! 3 Aralık Hayırlı Cumalar Sözleri ve Mesajları! Sevdiklerinize En Güzel Cuma Mesajları, Cuma Duaları ve Cuma Sözleri...

Cumanız Mübarek Olsun! 3 Aralık Hayırlı Cumalar Sözleri ve Mesajları! Sevdiklerinize En Güzel Cuma Mesajları, Cuma Duaları ve Cuma Sözleri...
Haberler.com - Haberler | Gündem

Herkese hayırlı Cumalar dileriz... Nice hayırlı Cumalara... Bugün sevdiklerimize, akrabamıza, dostlarımıza, ailemize Hayırlı Cumalar mesajları göndermeliyiz. Sevdiklerimiz bizden güzel mesajlar ve sözler bekliyor... Sizler için tek tıkla kopyalayıp gönderebileceğiniz en güzel Cuma mesajlarını derledik. Haberimizden en güzel Hayırlı Cumalar mesajlarına ve sözlerine ulaşabilirsiniz... Sağlıcakla kalın...

Cuma sözleri ve mesajları! Bu mübarek Cuma gününde bol bol dua etmeli, sevdiklerimizi sevindirmeliyiz. Allah (c.c.) dua edin kabul edeyim buyurmuştur. Bizlere de bu mübarek Cuma gününde dua etmek düşüyor... Peki, en güzel dualı mesajlar nelerdir? Cuma sözleri nelerdir? En güzel hayırlı cumalar mesajları, hayırlı cumalar sözleri, cuma sözleri, cuma duaları. Hepsi haberimizde...

- Ey Büyük Rabbim! Dinimizden dolayı bizi yok etmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri o büyük İslam dininin yolundan ayırma…. Hayırlı Cumalar

- Allah'ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

- Mü'minler gerçekten kurtuluşa ermişlerdir. Onlar ki, namazlarında derin saygı içindedirler. Onlar ki, faydasız işlerden ve boş sözlerden yüz çevirirler. Onlar ki, zekatı öderler. Onlar ki, ırzlarını korurlar. (Mü'minûn, 23/1-5) Hayırlı cumalar.

- Rabbim nefsimize CELALİYLE, kalbimize CEMALİYLE, hayatımıza HİKMETİYLE, hatalarımıza RAHMETİYLE, mahşerde MUHAMMED'İYLE yardım etsin İnşallah. Hayırlı Cumalar

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN! Hayırlı Cumalar Sözleri! Sevdiklerinize Cuma Mesajı Göndermeyi Unutmayın...

- Ya Rabbi, mü'ninlerin ve mazlumların hamisi ordumuzu ve kahraman askerimizi düşmanlarımıza karşı koru ve muzaffer eyle.

- Allah'ım beni senin sevginle, Seni sevenlerin sevgisiyle ve Sana yaklaştıracak davranışların sevgisiyle rızıklandır. (Hadis-i Şerif) Cumamız mübarek olsun.

- Allah'ım! Bana kendi sevgisini ve senin yanında sevgisi bana fayda verecek kimsenin sevgisini ver. (Tirmizî, Deavât,73.) Cumanız mübarek olsun…

- "Günlerinizin en faziletlisi cuma günüdür. Bu sebeple o gün bana çokça salâtü selâm getiriniz; zira sizin salâtü selamlarınız bana sunulur."

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN! Hayırlı Cumalar Sözleri! Sevdiklerinize Cuma Mesajı Göndermeyi Unutmayın...

- "O Rab ki, yeri sizin için bir döşek, göğü de (kubbemsi) bir tavan yaptı. Gökten su indirerek onunla, size besin olsun diye (yerden) çeşitli ürünler çıkardı. Artık bunu bile bile Allah'a şirk koşmayın. (Bakara -22.)" CUMA GÜNÜNÜZ MUBAREK OLSUN... Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

- "Şüphesiz (bilsinler) ki O Allah, bizzat rızkı veren kuvvet ve kudret sahibidir. Hiç kuşkusuz o zulmedenlere de, (geçmiş) arkadaşlarının (azaptaki ) payı gibi bir pay vardır. Şimdi gelmesi için acele etmesinler. " (Zariyat ~58,59) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun. Dua eder, Dua beklerim.

- Allah'ım! Günahlarımın hepsini küçüğünü ve büyüğünü ilkini ve sonunu gizlisini ve aşikârını bağışla. (Hadis-i Şerif/Müslim) Hayırlı cumalar.

- Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN! Hayırlı Cumalar Sözleri! Sevdiklerinize Cuma Mesajı Göndermeyi Unutmayın...

- "Ey Allah'ım! Ey Rabbimiz! Bize dünyada iyilik, güzellik ve nimet ver, ahirette de iyilik, güzellik ve nimet ver ve bizi ateş azabından koru." (Buhârî, "De'avat", 55) Hayırlı cumalar Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

- Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Cumanız Mübarek olsun!

- Allahım benim dualarımı, bana dua edenlerin duasını, benden dua bekleyenlerin duasını ve ümmeti Muhammedin dualarını kabul eyle. Selam ve Dua ile hayırlı cumalar. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

- Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Cuma günün mübarek olsun.

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN! Hayırlı Cumalar Sözleri! Sevdiklerinize Cuma Mesajı Göndermeyi Unutmayın...

- Allah'ım! Geçmiş ve gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur. (Buhârî, Tevhîd, 35) Hayırlı cumalar. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

- Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun...

- Allahım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere Merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. Hayırlı Nurlu Cumalar… Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

- Nasıl yaşarsan öyle ölürsün. Öyle bir yaşaki Rabbim, kulum senden razıyım desin…Hayırlı Cumalar!

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN! Hayırlı Cumalar Sözleri! Sevdiklerinize Cuma Mesajı Göndermeyi Unutmayın...

- Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.

- Allahümme salli ve alâ seyyidinâ Muhammed ve alâ âli seyyidinâ Muhammed Hayırlı Cumalar...

- Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun.

- Cuma günleri, duanın kabul oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabul etsin inşallah.

- Allah'ın ettiğim duaları kabul eyle. Bu dünyada senden başka kimsem yok...

- Rabbimiz! Bize katından rahmet gönder ve bize içinde bulunduğumuz durumdan bir çıkış yolu göster (Kehf 18/10) Amin Ya Rabbel'Alemin. Dualarımız kabul cumamız mübarek olsun!

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN! Hayırlı Cumalar Sözleri! Sevdiklerinize Cuma Mesajı Göndermeyi Unutmayın...

- Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. Selam ve DUA ile… Hayırlı Cumalar.

- Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur'an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

- Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

...CÜMLETEN HERKESE HAYIRLI CUMALAR DİLERİZ...

Diyanet'in Cuma duasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haberler.com - Gündem

cuma mesajları, Dini, Gündem, Yaşam, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title