Çocuk Eğitim Merkezi Projesi Final Yaptı

Çocuk Eğitim Merkezi Projesi Final Yaptı

23.03.2015 10:19 | Son Güncelleme: 23.03.2015 10:19
Çocuk Eğitim Merkezi Projesi Final Yaptı

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Tarafından Desteklenen Erzurum Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Ve Gençlik Spor Kulübü Tarafından Yürütülen ‘’Çocuk Eğitim Merkezi Projesi’’ Final YaptıProje Koordinatörlüğünü Metin Günay’ın yaptığı İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Spor Kulübü tarafından yürütülen ‘’Çocuk Eğitim Merkezi Projesi’’ final yaptı.

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Tarafından Desteklenen Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Spor Kulübü Tarafından Yürütülen "Çocuk Eğitim Merkezi Projesi" Final Yaptı

Proje Koordinatörlüğünü Metin Günay'ın yaptığı İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Spor Kulübü tarafından yürütülen "Çocuk Eğitim Merkezi Projesi" final yaptı. Devlet Tiyatroları Salonu'nda gerçekleşen final gecesi davetlilerni büyüledi. 100 Çocuk bir çok sanatsal ve kültürel faaliyetlerle gösterilerini ailelerine ve misafirlere sergileyerek, yoğun alkış aldı. Palandöken Gençlik Merkezinde organize edilen ve yaklaşık altı aydır, evlerinden servislerle gençlik merkezine taşınan çocuklar burada çeşitli sosyal faaliyetlerde kendilerini geliştirmeyi başardı. Daha önce de gösteri yapan ve alkış alan öğrenciler Devlet Tiyatroları Salonu'ndaki final gecesinde performansları ile tam not aldı. Erzurum GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil, Spor Şube Müdürü Güngör Şenses, Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Köksal Kaçmaz ile İl Müftü Vekili Celal Büyük'ün de izlediği gösteriler ayakta alkışlandı.

EĞİTİMİN MAYASI SEVGİ VE ŞEFKATTİR

Gecede halk oyunları, tiyatro, Çocuk korosu, gitar, bağlama gibi alanda çocuklar rollerini sergilerken kendilerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil tebrik etti. "Eğitimin mayası sevgi ve şefkattir" diyen Taşkesenligil, şunları kaydetti. "Eğitim sevgiyi öğretmeli ve sevgiyle yapılmalıdır. Özellikle çocuklar için sevgi çok önemlidir. Çocukların sevgiye daha çok ihtiyacı vardır. Onlar sevgiyle büyür ve sevgiyle eğitilirler. Çocuk sevgi gördüğü kişiye bağlanır, onu dinler, onun gibi yaşamaya çalışır. Sevgi çocuktaki yönelişlerin geliştirilmesini sağlayan kaynak durumundadır."

Taşkesenligil, Gençlik Merkezi Tesis Amiri Metin Günay ile Gençlik Liderlerine ve eğitmenlerine teşekkür etti. Final gösterisinin sonunda öğrencilere katılım belgesi verildi. - ERZURUM

Çocuk Eğitim Merkezi Projesi Final Yaptı
Çocuk Eğitim Merkezi Projesi Final Yaptı
Çocuk Eğitim Merkezi Projesi Final Yaptı
Çocuk Eğitim Merkezi Projesi Final Yaptı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title