CHP Milletvekili Kazım Arslan son yolculuğuna uğurlandı
Haberler » Politika » CHP Milletvekili Kazım Arslan son yolculuğuna uğurlandı - Haberler

CHP Milletvekili Kazım Arslan son yolculuğuna uğurlandı

CHP Milletvekili Kazım Arslan son yolculuğuna uğurlandı -Cenaze namazına TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katıldıDENİZLİ - Antalya'da geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Kazım Arslan'ın cenazesi...

CHP son yolculuğuna uğurlandı

-Cenaze namazına TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katıldı

DENİZLİ - Antalya'da geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Denizli Milletvekili Kazım Arslan'ın cenazesi toprağa verildi. Cenaze namazına TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra çok sayıda siyasi ve vatandaş katıldı.

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, bayram tatili için ailesiyle birlikte gittiği Antalya'nın Aksu ilçesinde geçirdiği beyin kanaması sonrası hayatını kaybetti. Memleketi Denizli'ye getirilen Arslan için için, CHP il binasında bugün bir tören düzenlendi. Törenin ardından Arslan'ın cenazesi PAÜ Kampüsü Müftü Ahmet Hulusi Camisi'nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra çok sayıda siyasi ve vatandaş katıldı. Cenaze Namazını Denizli il Müftüsü Mehmet Aşık kıldırdı.

Hayatını kaybeden Kazım Arslan, kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlığı'na defnedildi.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: CHP Milletvekili Kazım Arslan son yolculuğuna uğurlandı

Manşet

Haberler