BAKİ ŞİMŞEK HABERLERİ

Baki Şimşek haber, Baki Şimşek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Baki Şimşek

Baki Şimşek

Doğum Yeri Mersin / Türkiye
Doğum Tarihi 17.12.1969

Baki Şimşek Kimdir ?

17 Aralık 1969 Tarsus Çakırlı köyü doğumludur. Baba adı Mithat, anne adı Emsal'dir. İlkokulu Çakırlı köyünde okudu. Ortaokulu Tarsus Cengiz Topel Lisesi’nde okudu. Liseyi Tarsus Endüstri Meslek Lisesi elektronik bölümünden mezun oldu. 1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Harita mühendisliğinden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Baki Şimşek - 20.04.2021
TBMM Genel Kurulunda lisanslı harita kadastro mühendisleri ve bürolarına ilişkin teklifin görüşmeleri tamamlandı
"Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne kadro tahsisi yapılmalı" MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, lisanslı harita kadastro mühendislik bürolarının (LİHKAB) kurulduğu yıldan bu yana serbest harita mühendisleri ile LİHKAB'lar arasında yıllardır süren uyuşmazlıklar olduğunu söyledi.
Baki Şimşek - 23.03.2021
Lisanslı harita kadastro mühendisleri ve bürolarına ilişkin teklifin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek ise teklif hazırlanmadan önce taraflarla saatler süren toplantılar yapıldığını ve görüşlerinin alındığını belirtti.
Baki Şimşek - 09.03.2021
TBMM Genel Kurulunda, ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifinin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı
İki projenin bu kapsama girdiğini görüyoruz. Bunlardan bir tanesi Aydın-Denizli Otoyolu Projesi diğeri de Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nin Nakkaş-Başakşehir kesimi olduğu anlaşılıyor. Tabii, komisyonda ısrarlı sorulara rağmen bir proje ismi verilmiyor. Halbuki projeler belli. Bu projeleri hangi şirketlerin aldığına ilişkin de yine komisyonda bilgi verilmiyor." MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, kanun teklifiyle kamu kurum ve kuruluşların ihtiyaçları ve vatandaşlardan gelen taleplerin karşılanması amacıyla çeşitli kanunlarda düzenlemelerin hayata geçirilmesinin amaçlandığını belirtti.
Baki Şimşek - 05.03.2021
MHP Mersin Milletvekili Şimşek'ten, Tarsus'a stat talebi
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Tarsus'a stadyum, spor salonu, öğrenci yurdu ve gençlik merkezi yapılmasını istedi.
Baki Şimşek - 03.03.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren "torba kanun teklifi" TBMM Bayındırlık Komisyonu'nda
"Bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet veriliyor" MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, CHP'li Yıldız ve Baltacı'yı kastederek, "Sanki bizim ihale mevzuatından ya da bu işlerin nasıl yapıldığından hiç bilgimiz yok gibi konuşuyorlar.
Baki Şimşek - 21.01.2021
MHP Mersin Milletvekili Şimşek doludan zarar gören mahalleleri ziyaret etti
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, geçen hafta dolu nedeniyle ekili tarım arazilerinde zarar oluşan bölgeleri ziyaret etti.
Baki Şimşek - 13.12.2020
Son dakika haberleri! TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
"Alt gelir grubundaki insanlarımıza sosyal yardımlara devam edilmeli" MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bütçesi üzerinde yaptığı konuşmada, Kovid-19 salgının pek çok alanda olumsuz etkilerini gösterdiğini dile getirerek, "Türkiye ekonomisi de bu süreçten şüphesiz etkilenmiştir.
Baki Şimşek - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, kamyoncu esnafı ve çiftçiye ucuz mazot verilmesini ve tarımsal sulamada kullanılan elektrik fiyatlarının indirilmesini istedi.
Baki Şimşek - 05.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, istihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi kapsamında yapılandırılan vergi borçlarına çiftçi borçlarının da eklenmesini istedi.
Baki Şimşek - 26.10.2020
MHP Mersin Milletvekili Şimşek'in Tarsus'daki incelemeleri
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'nde incelemelerde bulundu.
Baki Şimşek - 23.10.2020
MHP Tarsus İlçe Yönetimi gazetecilerle bir araya geldi
Toplantıya MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MHP Tarsus İlçe Başkanı Mehmet Çelik, yönetim kurulu üyeleri ile davetliler ve basın mensupları katıldı.
Baki Şimşek - 13.10.2020
MHP Mersin Milletvekili Şimşek'ten Tarsus Ziraat Odası'na ziyaret
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Tarsus Ziraat Odası'nı ziyaret etti.
Baki Şimşek - 06.10.2020
TBMM Genel Kurulu
Gaziantep sanayisinin başarısını gölgeleyecek ve yok sayacak her yanlış, bu büyük girişimci ruhu zedeleyecek ve şevkini kıracaktır. Olması gereken, üreten ve istihdam yaratan herkese hep birlikte şükranlarımızı sunmak olacaktır. Gaziantep'te kolay bulunmayan gözü kara girişimcilerimiz büyük bir başarı hikayesi yazarken bizler bu başarıya hep birlikte sahip çıkmalı ve destek olmalıyız." Genel Kurulda ayrıca, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, "pandeminin topluma etkileri"; MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek de "Mersin'in sorunları"yla ilgili gündemdışı konuşma yaptı.
Baki Şimşek - 06.09.2020
MHP Gülnar İlçe Başkanı Kadim, görevine yeniden seçildi
MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, kongrede yaptığı konuşmada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19), salgını nedeniyle dünyanın olduğu gibi Türkiye'nin de zor günlerden geçtiğini belirtti.
Baki Şimşek - 14.08.2020
Gülnar Cumhuriyet Başsavcısı Çatlı'ya ziyaret
MHP Mersin milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, Gülnar Cumhuriyet Başsavcısı Tugay Çatlı'yı ziyaret etti.
Baki Şimşek - 02.06.2020
MHP milletvekilleri narenciye üreticilerinin sorunlarını Meclise taşıdı
Kaşıkçı, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek ile Mecliste düzenlediği basın toplantısında, narenciye sektörünün, aşırı sıcak hava nedeniyle bugünlerde sıkıntılar yaşadığını söyledi.
Baki Şimşek - 14.04.2020
MHP Tokat Milletvekili Bulut: "Köylünün elinde biriken sütler, süt tozuna çevrilsin"
Toplantıya, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı ile MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Baki Şimşek Haberleri | Baki Şimşek Kimdir - Haberler - Baki Şimşek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Baki Şimşek kimdir, hayatı ve biyografisi. Yaylada halk pazarına konserli açılış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 15:10:26. #1.14#

title