Haberler

Kocamaz: "Bize Oy Verenleri Pişman Etmeden ve Başımızı Eğmeden Dolaşacağız"

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin’de özel idareler tarafından 50 yılda yapılmayan hizmetleri 3-5 yıla sığdıracaklarını belirterek, “Çünkü bize oy verenleri pişman etmeden ve başımızı eğmeden dolaşacağız” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin'de özel idareler tarafından 50 yılda yapılmayan hizmetleri 3-5 yıla sığdıracaklarını belirterek, "Çünkü bize oy verenleri pişman etmeden ve başımızı eğmeden dolaşacağız" dedi.

MHP Mersin İl Başkanlığı tarafından referandum öncesi bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya, MHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz'ın yanı sıra MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MHP Mersin İl Başkanı Atsız Afşin Yılmaz ve muhtarlar katıldı.

Başkan Kocamaz, toplantıda yaptığı konuşmada, Mersin'in artık merkezdeki 4 ilçeden ibaret olmadığını belirterek, Adana'dan Antalya'ya kadar olan geniş bir bölgeye hizmet vermenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Kocamaz, "30 Mart 2014 tarihinde MHP'nin adayı olarak da bize zor ve vebali ağır bir görev yüklediler. Devraldığımız belediyeyi yeniden masaya yatırmak istemeden, eskiye takılmadan önümüze bakmak istiyorum. Hedefe kilitlenerek Mersin'in eksikliklerini bir bir çözeceğiz. 15 yıl başka bir yönetim vardı, 3 yıldır da biz görev başındayız. Biz bir imar planı, anayasası olmayan bir şehri devralmışız. Ulaşımla ilgili bu kadar çok problem varken bir ulaşım master planının olmadığı bir büyükşehir devralmışız. Ama önümüze bakarak bunları bir bir çözeceğiz. Zaten 3 yıldır Mersin'in nasıl bir şantiyeye dönüştüğünü ve gösterdiğimiz gayretleri hepiniz biliyorsunuz. Özellikle kırsal kesimde yaşayan insanlarımıza hizmetler seri bir şekilde ulaşıyor. Özel idareler tarafından 50 yılda yapılmayan hizmetler 3-5 yıla sığdırılacak. Çünkü bize oy verenleri pişman etmeden ve başımızı eğmeden dolaşacağız. Biz bu ülkeye gönül vermiş Türk milliyetçileri, Türk ülkücüleriyiz. Başımızın açık olduğunu dünya alem biliyor" şeklinde konuştu.

Mersinlilerin uyanıp, MHP'lilerin Mersin'e verdiği hizmetleri gördüğünü savunan Kocamaz, "Bizim kimseye veremeyeceğimiz bir hesabımız yok. Alnımız açık, başımız dik geziyoruz. En çoğunu da 15 Temmuz'da Sayın Genel Başkanımız yaşadı. Ama bugün önce ülkem sonra partim sonra ben anlayışı hala Sayın Genel Başkanımızın öncülüğünde, Milliyetçi Hareket Partimizde hakim durumda. 16 Nisan'da alınacak kararların memleketimize huzur, kardeşlik ve barış getirmesini temenni ediyorum" diye konuştu. - MERSİN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Burhanettin Kocamaz Oktay Öztürk Baki Şimşek Mersin Politika Haberler

Her detayı mide bulandırıyor! Sapık baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı

Her detayı mide bulandırıyor! Sapık baba, 15 yaşındaki kızını istismar ederken suçüstü yakalandı

Adana'da damat dehşeti! 4 kişiyi silahla öldürüp bebeğini de alarak kaçtı

Adana'da damat dehşeti! 4 kişiyi silahla öldürüp bebeğini de alarak kaçtı

Güldür Güldür oyuncusu Rüştü Onur Atilla, 10 yıllık eşinden boşandı

Güldür Güldür oyuncusu Rüştü Onur Atilla, 10 yıllık eşinden boşandı

Diyarbakır ve Mardin'deki anız yangınında hayatını kaybedenlerin sayısı 14'e yükseldi

Diyarbakır ve Mardin'deki anız yangınında hayatını kaybedenlerin sayısı 14'e yükseldi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title