AYTEKİN ŞENLİKOĞLU HABERLERİ

Aytekin Şenlikoğlu haber, Aytekin Şenlikoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aytekin Şenlikoğlu

Aytekin Şenlikoğlu

Aytekin Şenlikoğlu Kimdir ?

Giresun Abacıbükü İlkokulundan ve daha sonra 1990 yılında da Giresun İmam Hatip lisesinden mezun oldu. 1990 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı. 1995 yılında yatay geçiş yaptığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1996 yılında Avukatlık stajını tamamladı. 1997 yılında serbest avukat olarak Giresun’da çalışmaya başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aytekin Şenlikoğlu - 20.09.2021
Beledi·ye i·ki·nci· yöresel pazari bulancak duraği mevki·i·ne yapiyor
Üreticilerin ürünlerinin değerlendirilmesi ve ev ekonomisine katkıda bulunması açısından yöresel ürünler pazarı projelerini önemsediklerini vurgulayan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: "Giresun'umuzun çok güzel ürünleri var.
Aytekin Şenlikoğlu - 20.09.2021
Kale'de ki· restaurantin yildizi yükseli·yor
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bu sosyal tesisi ticari amaçla değil, şehrimizin yöresel tatlarının tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla hizmete açtıklarını belirterek: "Belediye olarak şehrimizin her yönüyle tanıtımını yapmaya devam edeceğiz.
Aytekin Şenlikoğlu - 17.09.2021
Başkan şenli·koğlu'nun gazi·ler günü mesaji
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Atatürk'ün Giresun'a gelişi ve Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Aytekin Şenlikoğlu - 16.09.2021
Sokak hayvanlarina hastane konforunda tedavi· ve bakim yapiliyor
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada: "Sokak hayvanlarımız barınağımıza getirilerek bakım, tedavi ve kısırlaştırma işlemleri yapılıyor.
Aytekin Şenlikoğlu - 15.09.2021
Teyyaredüzü'nde yol geni·şletme çalişmasi
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, genişletme çalışmalarının tamamlanmasının ardından genişletme yapılan bölgelerde asfalt çalışması yapılacağını belirterek, vatandaşların mutluluğu için tüm ekipleriyle sahada olmayı sürdürdüklerinin altını çizdi.
Aytekin Şenlikoğlu - 13.09.2021
Ahi·li·k haftasi nedeni·yle başkan şenli·koğlu'na teşekkür
Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında, Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ali Kara, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci ve yılın ahisi seçilen demirci ustası Turan Bal, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nu ziyaret etti.
Aytekin Şenlikoğlu - 10.09.2021
Giresun Belediyesi'nden geleneksel sünnet şöleni
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sosyal belediyecilik anlayışını ilke edinerek çalıştıklarını belirterek "Bu kapsamda düzenlediğimiz sünnet şöleni ile birlikte çocuklarımızın sevincine ortak olduk.
Aytekin Şenlikoğlu - 06.09.2021
Öğrenci·lerden başkan şenli·koğlu'na zi·yaret
Yeni eğitim öğretim döneminin başlaması ve İlköğretim Haftası nedeniyle Abdullah Bozbağ İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nu ziyaret etti.
Aytekin Şenlikoğlu - 03.09.2021
Yüz yüze eği·ti·m öncesi· okullar dezenfekte edi·li·yor
Bu doğrultuda, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun talimatıyla eğitim öğretim dönemi öncesinde ilk ve ortaokul ile liselerde ekipler ilaçlama çalışması gerçekleştiriyor.
Aytekin Şenlikoğlu - 31.08.2021
Başkan şenli·koğlu balikçilara bereketli· bi·r sezon di·ledi·
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, av yasağının kalkmasıyla birlikte, dört buçuk ay sonra yeniden denize açılacak olan balıkçılara kazasız, belasız ve bereketli bir sezon geçirmelerini diledi.
Aytekin Şenlikoğlu - 30.08.2021
Başkan şenli·koğlu'nun 30 ağustos mesaji
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Aytekin Şenlikoğlu - 27.08.2021
Giresun Valisi Enver Ünlü'den aşı çağrısı Açıklaması
Toplantıya, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Muhammet Sevinç, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, ilgili kurum amirleri, mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Aytekin Şenlikoğlu - 24.08.2021
Findik üreti·ci·leri·mi·zi· unutmadik
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sahil şeridinde fındık kurutan vatandaşları unutmadı.
Aytekin Şenlikoğlu - 23.08.2021
Son dakika haber... Giresun'da selde şehit olan 5'i jandarma 6 kişi anıldı
Yaşanan felaketin 1. yıl dönümünde Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ve ilgililerin katılımıyla 6 Şehitler Köprüsü'nde anma programı düzenlendi.
Aytekin Şenlikoğlu - 23.08.2021
Vali Ünlü "Onların Acılarını Hala Yüreğimizde Yaşıyoruz"
Giresun Valiliğince, 22 Ağustos Pazar günü saat 14. 00'de Tirebolu ilçesine bağlı Karaahmetli köyünde "6 Şehitler Köprüsü" üzerinde düzenlenen anma törenine; Vali Enver Ünlü, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Muhammet Sevinç, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, Tirebolu Kaymakamı Cevat Gün, Doğankent Kaymakamı Tuncay Karataş, Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden, Tirebolu Belediye Başkan Vekili Atilla Aydın, siyasi parti temsilcileri, il genel meclis üyeleri, selde kaybolan iş makinesi operatörü Ali Akbulut'un ailesi ve vatandaşlar katıldı.
Aytekin Şenlikoğlu - 20.08.2021
Araç fi·lomuzu güçlendi·ri·yoruz
Hizmet kalitesini artırmayı ana önceliği olarak gören Giresun Belediyesi, Başkan Aytekin Şenlikoğlu'nun girişimleri sonucunda Türkiye Belediyeler Birliği'nden hibe yoluyla şehre kazandırılan ekskavatör iş makinesini belediyenin araç filosuna ilave etti.
Aytekin Şenlikoğlu - 17.08.2021
Sinop'a 5 TIR Yardım Malzemesi Gönderildi
Giresun Valiliği önünden, 17 Ağustos Salı günü Vali Enver Ünlü ve Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu tarafından "Giresun Her Zaman Yanınızda" sloganıyla dualarla Sinop'a uğurlandı.
Aytekin Şenlikoğlu - 17.08.2021
Afet Bölgeleri Yardım Kampanyası Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Giresun Valiliği Toplantı Salonunda, 17 Ağustos Salı günü saat 14. 00'de Vali Enver Ünlü başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, ilgili birim amirleri ve STK temsilcileri katıldı.
Aytekin Şenlikoğlu - 13.08.2021
Eski Bakan Özhaseki'den Vali Ünlü'ye Ziyaret
Ziyarette; AK Parti Giresun Milletvekilleri Av. Kadir Aydın ve Av. Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu ve AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı'da hazır bulundu.
Aytekin Şenlikoğlu - 09.08.2021
Seyi·r terasi mi·safi·rleri·ni· bekli·yor
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, hem tarihi mekanları hem de turizm potansiyeli bulunan Giresun'umuzun bölgenin incisi olduğunu söyledi.
Aytekin Şenlikoğlu - 28.07.2021
Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu'ndan Giresunspor'a moral desteği Açıklaması
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresunspor'un Süper Lig'de bu sezon başarılı olacağına ve beklentilerin üzerinde bir derece yakalayacağına inandığını bildirdi.
Aytekin Şenlikoğlu - 26.07.2021
Başkan şenli·koğlu; "ri·ze ve artvi·n yaninizdayiz"
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada: "Geçtiğimiz yıl aynı afeti bizlerde yaşamıştık ve bölge illerimizden destek görmüştük.
Aytekin Şenlikoğlu - 20.07.2021
Beledi·yemi·zde bayramlaşma 12.30'da
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun da katılacağı Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı yapılacak.
Aytekin Şenlikoğlu - 15.07.2021
15 Temmuz Temalı Fotoğraf Sergisi Açıldı
Fotoğraf sergisinin açılış kurdelesini; Vali Enver Ünlü, eşi Sema Ünlü hanımefendi, Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu ve Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.
Aytekin Şenlikoğlu - 15.07.2021
15 Temmuz Şehidi İsmail Kefal, Kabri Başında Anıldı
15 Temmuz Şehidimiz İsmail Kefal, Vali Enver Ünlü ve Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu ile Giresun İl ve Tirebolu ilçe protokolünün de katılımıyla mezarı başında anıldı.
Aytekin Şenlikoğlu - 15.07.2021
Şehitlerimizin Anısına Oluşturulan Hatıra Ormanında Fidanların Bakımı Yapıldı
Vali Enver Ünlü, Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.
Aytekin Şenlikoğlu - 09.07.2021
"i·hti·yaç sahi·bi· vatandaşlarin yaninda olmak bi·zi·m asli· görevi·mi·zdi·r"
Giresun Belediye başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada: "Şehrimizde yaşayan yaşlı, engelli, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında olmak ve onlara her anlamda destek vermek bizim asli görevimizdir.
Aytekin Şenlikoğlu - 08.07.2021
Yöresel tatlariyla bi·rli·kte kale'de ki· sosyal tesi·s mi·safi·rleri·ni· bekli·yor
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sosyal tesisi ticari amaçla değil, şehrimizin yöresel tatlarının tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla hizmete açtıklarını belirterek: "Belediye olarak şehrimizin her yönüyle tanıtımını yapmaya devam edeceğiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aytekin Şenlikoğlu Haberleri | Aytekin Şenlikoğlu Kimdir - Haberler - Aytekin Şenlikoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aytekin Şenlikoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Beledi·ye i·ki·nci· yöresel pazari bulancak duraği mevki·i·ne yapiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 21:37:42. #1.13#

title