Asena Atalay: Parayı Sevmiyorum, Kendim İçin Bir İsteğim Yok

Asena Atalay: Parayı Sevmiyorum, Kendim İçin Bir İsteğim Yok

Hürriyet - Haberler | Magazin

Caner Erkin'e 450 bin liralık icra takibi açmasıyla 'paragöz' yorumları yapılan Asena Atalay, "Hiçbir zaman parayı sevmedim. Gerektiği kadar hayatımda oldu." açıklamasını yaptı.

Asena Atalay, geçen yıl boşandığı Caner Erkin ile çocukları için icra takibi ve velayet krizi yaşamasıyla magazin gündeminden düşmüyor. Caner Erkin'e başlattığı 450 bin liralık icra takibi, geçtiğimiz gün makheme tarafından durduruldu. 450 bin liralık icra takibi medyada oldukça ses getirmiş, Asena için 'paragöz' yorumu yapılmıştı. Asena, bu isteğinin 'çocuğun ihtiyaçları' olduğu açıklamasını yapmıştı. Son olarak Hürriyet gazetesine konuşulan Atalay, hem kendisine dair bilinmeyenlerden hem de iddialardan bahsetti.

İşte Asena Atalay'ın röportajı:

EN SEVDİĞİM FUTBOLCU 'ALEX'

En sevdiğin futbolcu?

- Lider futbolcuydu, Alex...

Beşiktaş'ta beğendiğin futbolcu var mı hiç, şu dönemde?

- Hiç tanımam ki... Futbolla hiç alakam yoktur!

"PARAYI SEVMİYORUM"

Parayı sever misin?

- Hiçbir zaman paraya bağlı, parayı çok seven biri olmadım. Gerektiği kadar hayatımızda oluyor, gidiyor.

Ama icra takibi haberleri nedeniyle şu an fazlasıyla para seven biri gibi gözüküyorsun. Bu seni rahatsız etmiyor mu?

- Özel hayatımla ya da hakkımda çıkan haberlerle alakalı konuşmamayı tercih ediyorum. Çok küçük bir hayatım var; eşim dostum, ailem... Mutluyuz. Ben çok genç yaşta evlenip bir şekilde bu dünyaya dahil oldum. Bu durumda ister istemez de insanlar sizin hakkınızda söz sahibi oluyor. Herkes çıkıp hakkınızda bir şeyler konuşuyor. Bense "Hayatım beni ilgilendirir" diyorum. Çıkıp açıklama yapma zorunluluğunda hissetmiyorum kendimi. Vicdanım çok rahat. Tekrar ediyorum; parayı sevmiyorum. O kadar netim. Kendim için hiçbir isteğim yok. Zaten bunlar olması gereken şeyler.


"OĞLUM NE FUTBOLCU NE DE OYUNCU OLSUN"

En çok neye gülersin?

- Kendime... Bir de oğlum Çınar'a çok gülerim. Aşırı komik bir çocuk. Bazen konuşmadan bile gülebiliyoruz. Göz göze geldiğimiz an, iki sevgili gibi birbirimize bakıp kopuyoruz.

Onun meslek seçimiyle ilgili bir planın var mı?

- Oyuncu falan olsun istemiyorum açıkçası. Futbolcu olmasını da istemem. Tabii Çınar ne istiyor, önemli olan o... Ama ben yurtdışında olması taraftarıyım. Yurtdışında eğitim alsın. İlkokul bitsin, gideceğiz inşallah.

"GÖĞÜSLERİMİ KÜÇÜLTECEĞİM"

Bu aralar seni sinirlendiren birileri var mı hayatında?

- Hayatımda yok!

Vücudunda en beğendiğin yer?

- Gözlerim. Kalpten bakarım çünkü. Anlatırım her şeyi gözlerimle...
Peki en beğenmediğin yer?

- En beğenmediğim demeyelim ama küçük bulup yaptırdığım... Şimdi de büyük bulduğum için küçülteceğim göğüslerimi. Çok küçük yaşta estetik olmuştum. Hiç memnun değilim. Sonradan pişman oldum.


"ERKEK MAÇO OLMALI"

Peki bir erkekte aradığın üç şey?

- Terbiye, sözünün eri olmak, kararlılık... Yani maço... Onun da sınırı olması gerek ama... Hani hem seveceksin hem korkacaksın tatlı tatlı.

"VAZGEÇMEDİĞİM BİR AŞKIM VAR..."

Kaç kere aşık oldun hayatında?

- İki.

Şu an yok mu hayatında biri?

- Yok.

Unutamadığın aşkın var mı?

- Unutamamaktan ziyade vazgeçip geçmemeye bakarım. Vazgeçmediğim bir aşkım var evet... Ama, bu onu unutamayacağım anlamına gelmiyor. Hayatımda olsa da olmasa da onu sevmeye devam edebilirim. Onu özlediğim zamanlarda da aslında onun yanındaki kendimi özlüyorum. Böylelikle içsel zenginliklerimi başkalarına bağlamamış oluyorum.

Biz tanımıyoruz sanırım beyefendiyi?

- Tanımıyorsunuz. Ünlü değil. Biliyor musun, ben erkek olsam sürekli aşık olurdum.
Nasıl yani?- Asla vazgeçmeyen bir aşık olurdum. Çapkın biri olmaktansa, bir kadına aşık olup ondan vazgeçmemek daha erkeksi. Haysiyetli, şerefli bir adam olurdum. ◊ Asena olarak nasıl bir aşıksın?- Aşk kadınıyım. Aşk dedin mi ben resmen kör.
Bekarlık mı yoksa evlilik mi desem?


"26'YIM AMA 36 SANIYORLAR"

Bekarlık mı yoksa evlilik mi desem?

- Ben 19'umda evlendim. Şu anda 26 yaşındayım ama 36 sanıyorlar. Çünkü annesin, evlenmişsin, boşanmışsın falan... O nedenle şu an "bekarlık" diyorum. Ama doğru adamla, aşık olduğum adamla ileride bir evlilik neden olmasın?

Erken evlendiğine pişman mısın?

- Yok hiç pişman değilim. Hiçbir şey için pişman değilim ki...

OĞLUNUN 'VELAYETİ' KONUSUNA SERT ÇIKTI: ORTADA BİR DAVA VAR

Oğlunun velayetini almaya çalışsalar ne yaparsın?

- Geçiniz.

Herhalde öyle bir şeye izin vermezsin, en azından onu söyle...

- Geçiniz. Hem özel hayatım olduğu hem de ortada bir dava olduğu için konuşmuyorum. Benim tarzım bu... Hoşlanmıyorum çok.

Hayatının bu döneminde affedeceğin birileri var mı?

- Hep vardır mutlaka. Beni de affedecek bir sürü insan vardır. Affedip, affedilip devam etmek lazım.


ALDATILSAM "MUTLULUKLAR" DER GiDERiM

Aldatılsan ne yaparsın?

- Aşka saygım sonsuz. Aldatılsam, "Mutluluklar" der giderim. Çirkinleşebilen bir tip değilim. Kavga edemiyorum ki. Zaten kavga ediyorsan aynı kulvarda değilsindir. Karşındaki zaten bir şey anlamaz. O zaman da yorulursun yani. Bu yüzden sevmediğimi düşünürler. Ama çok güzel severim.

"ŞÜKRAN'I UMURSAMIYORUM, GEÇ O SORUYU"

Eski eşinin yeni eşiyle görüşür müsün?

- Geç o soruyu.

Eski eşinin yeni eşi sana bir Sezen Aksu şarkısıyla sosyal medya üzerinden üstü kapalı bir mesaj gönderdi. Bundan haberin var mı?

- Magazin okumuyorum. Özellikle de benimle ilgili haberlerin çok yoğun olduğu dönemlerde... Orada neler döndüğü çok önemli olmuyor benim için. Küçük hayatımda gayet mutluyum.

Umursamıyorum diyorsun...

- Hem de hiç. Geçiniz.

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title