Altıntaş Esnaf Odası'nda Nadir Ertaş Yeniden Başkan

Altıntaş Esnaf Odası'nda Nadir Ertaş Yeniden Başkan

Altıntaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan genel kurulunda Ramazan Yurt ve mevcut başkan Nadir Ertaş’ın iki liste ile girdiği seçimlerde Ertaş, oyların çoğunluğunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Altıntaş Esnaf Odası'nda Nadir Ertaş Yeniden Başkan

Altıntaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın olağan genel kurulunda Ramazan Yurt ve mevcut başkan Nadir Ertaş'ın iki liste ile girdiği seçimlerde Ertaş, oyların çoğunluğunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Altıntaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda düzenlenen genel kurula, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit, oda başkanları ve üyeler katıldı.

Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Kütahya Esnaf Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit, her iki adaya da başarılar diledi. Genel Kurulların başkan ve yönetim kurullarının aklanma yeri olduğunu kaydeden Yiğit, Altıntaş esnafına odalarına sahip çıkmalarından dolayı teşekkür etti.

Kongrede mevcut başkan Nadir Ertaş'ın karşısına aday olarak çıkan Ramazan Yurt, kongrenin demokratik bir ortamda geçmesini arzuladıklarını ve amaçlarının Altıntaş esnafına daha iyi hizmet etmek olduğunu vurguladı.

Nadir Ertaş ise kendilerinin dört yıllık çalışma sürelerini aklayarak yeniden göreve layık gören oda üyelerine hizmet etmekten onur duyduğunu dile getirerek Altıntaş'a ve Altıntaş esnafına hizmet etmekten onur duyduklarını belirtti. Kongre sonrasında herkesin ortak hedefinin Altıntaş'ın gelişmesi yönünde olması gerektiğini söyleyen Ertaş, Esnafın sorunlarına gece gündüz demeden koştuklarını ve koşmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Ertaş, "Odamıza yapılan tüm işlemler yasalar çerçevesinde yasaların bizlere verdiği yetkilere dayanarak yapılmaktadır. Her zaman eleştirilere açık olduk her zamanda olacağız." dedi.

Nadir Ertaş başkanlığındaki yeni yönetimde, Fikret Öziyisan, Ömür Eldiven, Mehmet Sezer, Muhsin Türkaslan, Mehmet Ali Karaman ve Mustafa Özçam görev alırken Denetim Kurulu ise Ali Uşak, Serkan Öztürk ve Ramazan Kule'den oluştu (HD-EFE) - KÜTAHYA