ALİ SABANCI HABERLERİ

Ali Sabancı haber, Ali Sabancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Sabancı

Ali Sabancı

Doğum Tarihi ... - ...

Ali Sabancı Kimdir ?

Ali İsmail Sabancı (d. 1969, Adana) Sabancı Ailesi'nin 3. kuşak üyesi, Türk işadamı. Ali Sabancı, 1969 yılında Adana'da Şevket Sabancı'nın üçüncü çocuğu ve en küçük oğlu olarak dünyaya geldi. 1987 ile 1991 yılları arasında Medford, Massachusetts, ABD'de bulunan Tufts Üniversitesi'nde ekonomi ve siyasal bilgiler alanında eğitim aldı. Morgan Stanley & Co. Inc.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ali Sabancı - 27.2.2020
KTSO Başkanlı Ilık, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Üst Kurulu'na seçildi
Ilık, açıklamasında şunlara yer verdi: "Türkiye'de girişimciliğin geliştirilmesi konusundaki çalışmaların politikalarına yön veren TOBB Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Üst Kurulu, Ali Sabancı'nın başkanlığında, Cihat Alagöz, Acun Ilıcalı, Nevzat Aydın, Gülden Yılmaz, Emre Kurttepeli, Göktekin Dinçerler, Derya Matraş, Murat Kolbaşı, Ozan Acar ve Sezai Hazır gibi Türkiye'nin ileri gelen genç girişimcilerinden oluşuyor.
Ali Sabancı - 8.2.2020
7 Şubat 2020 Haberleri
7 Şubat 2020 Manşet Haberleri.
Ali Sabancı - 7.2.2020
Pegasus Yönetim Kurulu başkanı Ali Sabancı kazada yaralananları ziyaret etti
Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan ile birlikte Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaşanan uçak kazasında yaralanan vatandaşları ziyaret etti.
Ali Sabancı - 7.2.2020
Bakan Turhan uçak kazasında yaralananları hastanede ziyaret etti
Bakan Turhan'a ziyaretlerinde, Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Nane ile diğer ilgililer eşlik etti.
Ali Sabancı - 7.2.2020
Bakan Cahit Turhan uçak kazasında yaralananları ziyaret etti
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaralanan ve Pendik'teki özel bir hastanede tedavi gören vatandaşları ziyaret etti. Bakan Turhan'a ziyaretinde,  Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Pegasus Havayolları Genel Müdürü Mehmet Tevfik Nane de eşlik etti.
Ali Sabancı - 7.2.2020
BAKAN CAHİT TURHAN UÇAK KAZASINDA YARALANANLARI ZİYARET ETTİ
-Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Kaza yeri incelemeleri yarın arkadaşlarımızın bize verdiği bilgiye göre tamamlanacak. Bundan sonra hazırlanacak olan raporlara göre kazanın oluş nedenleri bu raporda açıklanacak. Şu an bir şey söylemek mümkün değil. Uçağın enkazının kaldırılmasına Pazar günü başlanacak" Haber-Kamera: Semih ÇALIŞKAN - Harun UYANIK - Can EROK - İSTANBUL, -ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaralanan ve Pendik'teki özel bir hastanede tedavi gören vatandaşları ziyaret etti. Bakan Turhan'a ziyaretinde,  Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Pegasus Havayolları Genel Müdürü Mehmet Tevfik Nane de eşlik etti.
Ali Sabancı - 7.2.2020
PEGASUS YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ SABANCI KAZADA YARALANANLARI ZİYARET ETTİ
Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan ile birlikte Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaşanan uçak kazasında yaralanan vatandaşları ziyaret etti.
Ali Sabancı - 7.2.2020
Ulaştırma Bakanı Turhan uçağın enkazında incelemelerde bulundu
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, uçak kazasının yaşandığı alana geldi. Bakan Turhan bir süre uçağın enkazının bulunduğu yerde inceleme yaparak, görevlilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bakan Cahit Turhan'a, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Pegasus Havayolları Genel Müdürü Mehmet Tevfik Nane eşlik etti.
Ali Sabancı - 7.2.2020
ULAŞTIRMA BAKANI TURHAN UÇAĞIN ENKAZINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, uçak kazasının yaşandığı alana geldi. Bakan Turhan bir süre uçağın enkazının bulunduğu yerde inceleme yaparak, görevlilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bakan Cahit Turhan'a, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Pegasus Havayolları Genel Müdürü Mehmet Tevfik Nane eşlik etti.
Ali Sabancı - 22.11.2019
İnsan Yönetimi Kongresi
Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, "Şirketteki en önemli kaldıraç insan kaynağı ve bu kaynağı nasıl kullandığımızdır.
Ali Sabancı - 5.11.2019
PERYÖN Kongresi: Bugünün insanı ile geleceğin buluşması
PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Berna Öztınaz, İstanbul Lütfi Kırdar'da 21 – 22 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Kongre'nin katılımcılara, sürdürülebilir bir gelecek için iş yaşamındaki değişim ve dönüşüme yönelik önemli kazanımlar sunacağını söyledi ve ekledi: "İnsan kaynakları alanı yeni jenerasyonların iş yaşamına dahil olması, dijital dönüşüm ve yapay zeka gibi unsurlarla hızlı bir farklılaşma sürecine girdi. İnsan kaynakları profesyonellerinin de bu yenilenmeye hızla adapte olması önem taşıyor. Değişimi tetikleyen en önemli konulardan biri de bilgiyi paylaşmak. PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, bu anlamda çok önemli bir platform. Tam 27 yıldır alanının en başarılı isimlerini konuk eden Kongremiz bu sene de "bugünün insanı" ile "geleceğin buluşması"na tanıklık edecek. Çok değerli konuşmacılar, değişen iş yapış biçimleri üzerinden geleceğe dair önemli öngörüler sunacak. Tüm profesyonelleri, bilginin geçit töreni içindeki bu deneyimi yaşamaya davet ediyoruz." Kongre, çok sayıda yerli ve yabancı konuşmacıyı ağırlayacak: Ahmet Hakan Arslan - İstanbul Sabiha Gökçen İnsan Kaynakları Direktörü, Akan Abdula - FutureBright Araştırma ve Stratejik Danışmanlık Şirketi Yönetici Ortağı, Ali Sabancı – Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı, Av.
Ali Sabancı - 30.9.2019
G3 Amasya Forumu
TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı da gençlerin iş yapmaya başlarken, bulundukları şehir ya da mezun oldukları okulların dezavantajlarına odaklanmamaları gerektiğini söyledi.
Ali Sabancı - 31.8.2019
Türkiye Vakfı Danışma Kurulu 7'nci kez toplandı
Türkiye Vodafone Vakfı açıklamasına göre, Türkiye'de toplumun gelişmesine ve yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunmak hedefiyle faaliyet gösteren Türkiye Vodafone Vakfı'nın 7'nci Danışma Kurulu Toplantısı, Vodafone Türkiye'nin "akıllı teknoloji merkezi" İTÜ Vodafone Future Lab'de yapıldı. Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Eğitim Reformu Girişimi Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ergüder, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, Türk Ekonomi Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Canevi, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sabancı, Vodafone Grubu Avrupa Bölgesi Üst Yöneticisi (CEO) Serpil Timuray ve Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı Hasan Süel'in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Türkiye Vodafone Vakfı'nın son bir yılı değerlendirildi.
Ali Sabancı - 24.4.2019
Deloitte "Türkiye'nin En İyi Yönetilen Şirketleri" Başvuruları
Programın bağımsız jürisinde de Ali Sabancı, Batu Aksoy, Ebru Özdemir, Hamdi Akın, Lucien Arkas, Umran İnan, Ümit Boyner ve Zeynep Bodur Okyay gibi iş ve akademi dünyasından liderler yer alıyor.
Ali Sabancı - 12.2.2019
50 Yıllık Tecrübeden Girişimcilik Dersi
Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği ve Okan'ın iş hayatındaki 50 yılını paylaştığı Girişimcilik Dersi'nde bugüne kadar Muhtar Kent, Ahmet Nazif Zorlu, Leyla Alaton, Ali Sabancı gibi Türkiye'nin ve dünyanın en önemli iş insanlarının yanı sıra Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da deneyimlerini aktardı.
Ali Sabancı - 22.12.2018
Pegasus, Türkiye'nin 3. Büyük Hizmet İhracatçısı Oldu
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen törende, şirket adına ödülü, Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden aldı.
Ali Sabancı - 8.12.2018
Verimlilik ve Teknoloji Fuarı
Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı da iş hayatında edindiği deneyimleri paylaştı.
Ali Sabancı - 29.11.2018
Türkiye'deki İşletmeler Facebook Üzerinden 15 Milyar Lira Katma Değer Yarattı
Küçük ve orta ölçekli işletmeleri ve önemli paydaşları bir araya getiren "Sınırları Aşan Türkiye" projesinin duyuru toplantısı, Facebook Küresel Pazarlama Çözümleri Başkan Yardımcısı Carolyn Everson ve Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş'ın yanı sıra TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve TOBB Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu'nun yaptığı açılış konuşmalarıyla başladı.
Ali Sabancı - 29.11.2018
Facebook, "Sınırları Aşan Türkiye" Projesini Başlattı
Facebook'un Türkiye'de başlattığı "Sınırları Aşan Türkiye" projesinin lansmanı TOBB Başkan Yardımcısı Ayhan Zetytinoğlu, Facebook Küresel Pazarlama Çözümleri Başkan Yardımcısı Carolyn Everson, Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Habitat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır'ın katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirildi.
Ali Sabancı - 27.11.2018
Geleceği Yazan Kadınlar" Projesi Tanıtım Toplantısı
Toplantıya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, eski bakanlardan ve Turkcell Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Koç ile farklı okullardan kız öğrenciler de katıldı.
Ali Sabancı - 8.11.2018
Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum
Forum kapsamında TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı'nın moderatörlüğünü yaptığı oturumda konuşan TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, yurt içinde ve yurt dışında birçok proje gerçekleştirdiklerini ve hava limanı işletmeciliği yaptıklarını belirterek, bir işi yaparken "uygulama" aşamasının en önemli kısım olduğunu kaydetti.
Ali Sabancı - 4.11.2018
G3 Forum, Girişimcileri ve Girişimci Adaylarını Buluşturacak
Yuvarlak masa toplantıları yapılacak Açılış konuşmalarını G3 Platform Başkanı Gülden Yılmaz, Habitat Kurucu Başkanı Sezai Hazır, İTO Başkanı Şekib Avdagiç, İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Kopuz ile Turkcell Müşteri Deneyimi ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serkan Öztürk'ün yapacağı G3 Forum, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun konuşmacı olacağı panel ile devam edecek. TAV İcra Kurulu Başkanı Mustafa Sani Şener, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı başta olmak üzere iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin ve başarılı girişimcilerin deneyimlerini aktaracağı oturumlar ile gün boyu devam edecek etkinlik kapsamında, girişimcilik ile ilgili tüm başlıklar mercek altına alınacak.
Ali Sabancı - 29.10.2018
İstanbul'daki Zirve İş Dünyasını Buluşturacak
Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER), 6. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesini bu yıl 2-3 Kasım 2018 tarihlerinde yapacak. Bu yıl "Aile Şirketlerinin Olumlu Etkileri: Sorumluluk, Esneklik, Yenilenme" temasıyla düzenlenecek zirve, İstanbul'da TAİDER Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Öğücü ve Sabancı Ailesi 3. nesil üyesi Ali Sabancı'nın açılış konuşmaları ile başlayacak.
Ali Sabancı - 9.9.2018
2023'e Doğru Türkiye Eğitim Sistemi "Bulma Konferansı"Na Büyük İlgi
Konferansa aralarında Esra Albayrak, iş insanı Ali Sabancı, Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Sabancı Haberleri | Ali Sabancı Kimdir - Haberler - Ali Sabancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Sabancı kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'de milyar dolarları yöneten isimlerin kullandığı makam araçları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.10.2020 21:54:27. #1.14#
title