Ak Belediye Başkanları Hilvan'da Toplandılar

Ak Belediye Başkanları Hilvan'da Toplandılar

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde bir araya gelen AK Parti İlçe ve Belde Belediye Başkanları aylık istişare toplantısının 5.'sini gerçekleştirdi.

Ak Belediye Başkanları Hilvan'da Toplandılar
05.07.2012 16:42 | Son Güncelleme: 05.07.2012 16:42

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde bir araya gelen AK Parti İlçe ve Belde Belediye Başkanları aylık istişare toplantısının 5.'sini gerçekleştirdi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez koordinatörlüğünde Hilvan Belediyesinde gerçekleşen toplantıya Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Yaslıca Belediye Başkanı Mustafa Karaçizmeli, Yaylak Belediye Başkanı İbrahim Halil Göçer, Gürakar Belediye Başkanı Recep Küçükçay, Konuklu Belediyesine Belediye Başkanı Halef Yıldız, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Nihat Kılıç, İsa Kızıldemir, İl Yönetiminden Süleyman Elgün, Cemil Çadak ve Fatih Kahya katıldı. Hilvan'da yapılan AK Belediyeler istişare toplantısı ile ilgili açıklama yapan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, "İl Başkanlığımızın koordinatörlüğünde her ay bir belediyemizde AK Partili Belediye Başkanları olarak toplanıyoruz. Bugün Hilvan'da bir araya geldik. Belediye başkanları olarak projelerimizi paylaşıyoruz. Bir ay süre zarfında neler yaptık, onun değerlendirmesini yapıyoruz. Belediyecilik olarak eksikliklerimiz nelerdir, AK Belediyeler olarak, bilgi ve projelerimizi paylaşıyoruz. Eksikliklerimizi bu toplantılarda masaya yatırıyor çözüm üretmeye çalışıyoruz. Toplantılarımız çok faydalı oluyor" dedi.

AK Parti İl Başkanlığı yerel yönetimler birimi olarak ayda bir, bir belediyenin ev sahipliğinde AK Parti Belediye Başkanları olarak bir araya geldiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez ise, "AK Belediyeler olarak ayda bir belediyemizin ev sahipliğinde bir araya geliyoruz. Bu ay Hilvan'da toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Belediye Başkanlarımızla yaptıkları ve yapacakları hizmetler hakkında istişarede bulunuyoruz. Her ay AK Belediye Başkanlarımızla toplantımızı gerçekleştireceğiz. Bugün ev sahipliği Hilvan Belediyemiz yaptı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

AK Partili Belediye Başkanları, Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler. Daha sonra Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ın başkanlar onuruna verdiği yemeğe geçtiler. - ŞANLIURFA

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title