Ahmet Taş Haberleri

Ahmet Taş haber, Ahmet Taş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Taş - 15.06.2021
Mazlumder'den AK Parti Kayseri İl Başkanı Çopuroğlu'na ziyaret
Mazlumder Kayseri Şube Başkanı Ahmet Taş, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'nu ziyaret etti.
Ahmet Taş - 18.05.2021
Kayseri'de STK'lerden İsrail'e tepki
Dernek binasında düzenlenen basın toplantısında grup adına açıklama yapan Ahmet Taş, Filistin, Kudüs ve Mescid-i Aksa'da 73 yıldan bu yana İsrail'in Müslümanlarına zulmetmeye devam ettiğini belirtti.
Ahmet Taş - 11.05.2021
Kayseri'de İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları protesto edildi
Grup adına basın açıklamasını okuyan Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Dernek Başkanı Ahmet Taş, Kudüs'ün İsrail devleti kuruldu kurulalı gün yüzü görmediğini belirtti.
Ahmet Taş - 08.05.2021
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Dernek Başkanı Taş'tan İsrail'in Mescid-i Aksa'daki saldırısını kınama
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Dernek Başkanı Ahmet Taş, İsrail polisinin Mescid-i Aksa'da ibadet edenlere yönelik saldırılarına tepki gösterdi.
Ahmet Taş - 29.04.2021
Gönüllü kültür kuruluşlarından KGC'ye ziyaret
Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, Dernek Başkanı Ahmet Taş başkanlığındaki heyetin, Veli Altınkaya'nın vefatı üzerine cemiyet başkanlığına seçilen Metin Kösedağ'ı ziyaret etti.
Ahmet Taş - 21.03.2021
Mazlum-Der Kayseri Şubesi'nde Ahmet Taş güven tazeledi
Mazlum-Der Kayseri Şubesi Başkanı Ahmet Taş, yeniden seçilerek güven tazeledi.
Ahmet Taş - 01.02.2021
Gönüllü Kültür Kuruluşlarından Kabe fotoğrafının yere serilmesine tepki
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet Taş, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'nde bazı gençlerin Kabe'nin posterlerini yerlere sermesinin toplum vicdanını derinden yaraladığını belirtti.
Ahmet Taş - 30.12.2020
Kayseri'de yeni yıl mesajları
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet Taş ise yeni yılın Türkiye'ye, insanlığa hayır, bereket, adalet, kardeşlik ve huzur getirmesini diledi.
Ahmet Taş - 07.11.2020
Kayseri'de Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneğinin yeni hizmet binası açıldı
Tarihi Kayseri Mahallesindeki yeni hizmet binasının açılışına AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet Taş ile STK temsilcileri katıldı.
Ahmet Taş - 20.10.2020
Kayseri'den kısa kısa
Gönüllü kuruluşlardan tebrik ziyaretleri Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları heyeti, Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü ile Kocasinan Müftüsüne "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu. Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Başkan Ahmet Taş ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Ali İhsan Kabakçı ile Kocasinan Müftülüğüne atanan Halil Uzun'u ziyaret ederek, "hayırlı olsun" dileklerini iletti.
Ahmet Taş - 29.09.2020
Son dakika! Mazlumder bazı davaların yeniden görülmesini talep etti
Son dakika gündem haberine göre Mazlumder Kayseri Şube Başkanı Ahmet Taş, geçmişteki bazı davaların yeniden görülmesini talep etti.
Ahmet Taş - 18.08.2020
Kayseri'den kısa kısa
Ahmet Taş'tan gündem değerlendirmesi Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet Taş, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Ahmet Taş - 09.08.2020
Kayseri'den kısa kısa
Dernekten yapılan yazılı açıklamada, şube başkanı Ahmet Taş ve beraberindeki heyetle birlikte ilk ziyaretini İncesu Milli Eğitim Müdürlüğüne gerçekleştirdi.
Ahmet Taş - 07.08.2020
Son dakika haber | Kayseri'deki STK'lar Kurban Bayramı'nda sevindirdi
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Başkanı Ahmet Taş, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye Diyanet Vakfı, İHH İnsani Yardım Derneği, Hasene Yardım Derneği, Yardım Eli İnsani Yardım Derneği, İyilik-Der İnsani Yardım Derneği, Veren-El Derneği gibi pek çok derneğin bayramda yardımlarda bulunduğunu belirtti.
Ahmet Taş - 05.08.2020
Son dakika... Özhaseki, Gönüllü Kültür Kuruluşu temsilcileriyle bayramlaştı
Mazlumder'den yapılan yazılı açıklamaya göre, özel bir lisenin düzenlediği bayramlaşma programına Özhaseki'nin yanı sıra Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet Taş, üyeler, okul idarecileri ve Mazlumder Genel Başkan Yardımcısı Osman Yurt katıldı.
Ahmet Taş - 02.07.2020
Sivas olaylarının 27. yılı
Mazlumder Kayseri Şube Başkanı Ahmet Taş, Sivas olaylarının 27. yılı dolayısıyla açıklama yaptı.
Ahmet Taş - 16.06.2020
Kayseri'de sivil toplum kuruluşlarından Ayasofya'nın ibadete açılması talebi
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Platformu Başkanı Ahmet Taş, Ayasofya'nın 89 yıldır müminleri beklediğini belirtti.
Ahmet Taş - 12.06.2020
MAZLUMDER'den Afgan Mülteciler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğine ziyaret
MAZLUMDER Şube Başkanı Ahmet Taş ve beraberindeki heyet, ziyarette Afgan Mülteciler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Zakira Frotan ile bir araya gelerek, Kayseri'de yaşayan resmi kayıtlı 3200, kayıtlı olmayanlarla sayıları daha fazla olan Afgan muhacirlerin vatandaşlık, eğitim, entegrasyon, istihdam ve hukuki durumlarını konuştu.
Ahmet Taş - 22.05.2020
Ahmet Taş: "Camilerde merkezi sistem inadına son verilsin"
İzmir'de gerçekleşen cami hoparlöründen müzik yayınına ilişkin açıklama yapan Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Başkanı ve Mazlumder Şube Başkanı Ahmet Taş, "Merkezi sistem inadına son verilsin" dedi.
Ahmet Taş - 29.04.2020
MAZLUMDER'den YPG/PKK'nın Afrin'deki terör saldırısına tepki
MAZLUMDER'den yapılan yazılı açıklamada, MAZLUMDER Kayseri Şube Başkanı Ahmet Taş, hain terör örgütü PKK/YPG'nin, Afrin'de ramazan gününde çocuk yetişkin demeden, masum insanları katlettiğini belirtti.
Ahmet Taş - 24.03.2020
Kayseri'de sağlık çalışanlarına destek
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Başkanı Ahmet Taş, her zaman sağlık çalışanlarının yanında olduklarını bildirdi.
Ahmet Taş - 22.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Görüntü Dökümü ---------------------------- Sahilden genel görüntü - Polis vatandaşlara kimlik sorması - 65 yaş üstü vatandaşların uyarılıp evlerine gönderilmesi - Bir vatandaş ile röp SÜRE: 02'11"      BOYUT: 244 MB Haber-Kamera: Mustafa ERCAN-Soner AYDINMERSİN, ============ Evden çıkmadı, ihtiyacı malzemeleri zabıta getirdi VAN'ın Erciş ilçesinde koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamnıda alınan karar doğrultusunda evden çıkamayan Ahmet Taş'ın (69), ihtiyaçlarını belediye zabıta ekipleri karşıladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Taş Haberleri | Ahmet Taş Kimdir - Haberler - Ahmet Taş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Taş kimdir, hayatı ve biyografisi. Mazlumder'den AK Parti Kayseri İl Başkanı Çopuroğlu'na ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 05:14:13. #1.16#

title