A Milli Futbol Takımı'nda Ahmet Oğuz Sakatlandı

A Milli Futbol Takımı'nda Milli futbolcu Ahmet Oğuz, 5'e 2 top kapma çalışması sırasında sakatlanarak saha kenarına geldi.

A Milli Futbol Takımı, Dünya Kupası elemelerinde Hırvatistan ile oynayacağı maçın antrenmanlarına devam ediyor. Zagreb'e 30 kilometre uzaklıktaki Zapresic Stadı'nda, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda Terim ve futbolcuların neşeli oldukları gözlendi.

Isınma hareketleri ile başlayan antrenman 5'e 2 top kapma ve pas çalışması ile devam etti.

AHMET OĞUZ SAKATLANDI

Milli futbolcu Ahmet Oğuz, 5'e 2 top kapma çalışması sırasında sakatlanarak saha kenarına geldi. Sağ ayağından sakatlanan Ahmet'e sağlık ekibi müdahale etti.

Fatih Terim, saha kenarında tedavisi yapılan Ahmet'in yanına gelerek, durumu hakkında bilgi aldı.

Büyük bölümü basın mensuplarına açık olan antrenmanda Terim, futbolcular ve teknik ekip, basın mensuplarıyla fotoğraf çektirdi.

SON ANTRENMAN BU AKŞAM

A Milli Futbol Takımı, Hırvatistan maçının oynanacağı Maksimir Stadı'nda, bu akşam yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak.

İlk 15 dakikası basın mensuplarına açık olacak antrenman öncesinde ise Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve bir milli futbolcunun katılacağı basın toplantısı düzenlenecek.

Kaynak; A Spor

Kaynak: Haberler.Com