Haberler

Avukat ve emekli icra müdürünü kafalarından vurarak öldüren şahsın ifadesi ortaya çıktı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Muğla'nın Bodrum ilçesinde avukatı ve emekli icra müdürünü kafalarından silahla vurarak öldüren şahsın ifadesi ortaya çıktı. Şahıs, avukatını davayı kaybettiği için, emekli icra müdürünü ise avukatla tanıştırdığı için öldürdüğünü söyledi.. Zanlının, avukatını ve icra müdürünü öldürmeden önce kendi otelinde yemeğe davet ettiği, yolda yaşanan tartışmanın ardından olayın meydana geldiği öğrenildi.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde avukatı ve emekli icra müdürünü öldüren şahsın, avukatını davayı kaybettiği için, emekli icra müdürünü ise avukatla tanıştırdığı için öldürdüğü ortaya çıktı. Zanlının avukatını ve icra müdürünü öldürmeden önce kendi otelinde yemeğe davet ettiği, yolda yaşanan tartışmanın ardından silahla kafalarına sıkarak öldürdüğü öğrenildi.

Avukat ve emekli icra müdürünü kafalarından vurarak öldüren şahsın ifadesi ortaya çıktı

ARAÇ İÇERİSİNDE BAŞLARINDAN VURULMUŞ HALDE BULUNMUŞTU

Olay, dün akşam saatlerinde Turgutreis Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde meydana gelmişti. Cadde üzerinde bir araç içerisindeki 2 kişi başlarından silahla vurularak öldürülmüş, cinayeti işleyen G.Ö. jandarmaya giderek teslim olmuştu. İfadesi alınan G.Ö. adliyeye sevk edildi. Konuyu araştıran ekipler G.Ö.'nün yanı sıra bir kişinin daha cinayet mahallinde olduğunu tespit etti. Yapılan takip sonucu cinayet zanlısının yanında olan O.K. isimli şahıs Denizli'de gece saatlerinde yakalanarak Bodrum'a getirildi.

Avukat ve emekli icra müdürünü kafalarından vurarak öldüren şahsın ifadesi ortaya çıktıEmekli icra müdürü Özcan Çavdar

DAVAYI KAYBETTİĞİ İÇİN ÖLDÜRMÜŞ

Cinayet zanlısı G.Ö.'nün uzun yılardır Akyarlar Mahallesi'nde otel işletmeciliği yaptığı, otel sahibinin işletmeci G.Ö.'yü çıkarmak için adli süreç başlattığı, bunun üzerine G.Ö.'nün arkadaşı emekli icra müdürü Özcan Çavdar'dan avukat bulmasını istediği, G.Ö.'nün Çavdar aracılığı ile Denizli eski baro başkanı Av. Erdal Çam'a vekalet verdiği ortaya çıktı. 3 yıl süren davanın ardından davayı kaybeden G.Ö, avukatı ile tartışma yaşadı. Ardından Çavdar ve avukat Çam, G.Ö.'nün yanına giderek yaşanan süreci anlatmaya başladı. Turgutreis Mahallesi'nde bir kafeteryada buluşan G.Ö., O.K., Avukat Çam ve icra müdürü Çavdar bir şeyler içtikten sonra G.Ö., yemek yemeleri için Çam ve Çavdar'ı işletmesini yaptığı otele davet etti. Çam, Çavdar ve cinayet zanlısı G.Ö. aynı araca binerken, G.Ö.'nün arkadaşı O.K. ise arkadaki araçla öndeki aracı takip etmeye başladı.

Avukat ve emekli icra müdürünü kafalarından vurarak öldüren şahsın ifadesi ortaya çıktıAvukat Erdal Çam

DENİZLİ'DE YAKALANDI

İddiaya göre, Turgutreis Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinden geçerken Av. Çam ile G.Ö. yeniden tartışmaya başladı. G.Ö. yanında getirdiği silahla önce yolcu koltuğunda oturan arkadaşı Çavdar'ı kafasına sıkarak, daha sonra araçtan inerek avukatı Çam'ı da kafasından silahla tek el ateş ederek öldürdüğü öğrenildi. G.Ö. daha sonra arkalarındaki araçla gelen O.K.'nin aracına binerek Turgutreis'teki jandarma karakoluna teslim oldu. O.K.'nin ise daha sonra Denizli'ye gittiği tespit edildi. Olayı derinlemesine araştıran jandarma ekipleri, O.K'.yi gece yaptıkları operasyonla evinden alarak, Bodrum'daki jandarma ekiplerine teslim ettiği öğrenildi.

Avukat ve emekli icra müdürünü kafalarından vurarak öldüren şahsın ifadesi ortaya çıktıKatil zanlısı G.Ö.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Turgutreis Bodrum 3. Sayfa Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? MasterChef kaptanlık düellosu kim kazandı (Tahmin oyunu)? 4 Aralık (Sergen / Kıvanç) Eren – Hasan düello kim kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title