Haberler

Yıllarca öz babasının istismarına uğrayan küçük kızdan dehşete düşüren video

Güncelleme:

14 yaşındaki bir kız çocuğu sosyal medyadan paylaştığı videoda babası tarafından yıllardır cinsel istismara uğradığını ve şiddet gördüğünü söyledi. Babasının kardeşiyle kendisini köpek kulübesine bağlayarak zincirle dövdüğünü öne süren çocuk, "Babam, duştan çıktığında cinsel organına dokunmamı ve dudağımdan öpmek istiyordu. Ben bunları reddedince de şiddet görüyordum. Ölmek istemiyorum" diyerek yardım çağrısı yaptı.

Sosyal medyada yayılan bir videoda 14 yaşındaki kız çocuğu, babasının kendisine cinsel istismar ve şiddet uyguladığını anlattı. S.Ö. isimli çocuk, "Sesimi duyun, ölmek istemiyorum" diyerek babasının sapkınlık derecesindeki hareketlerini açıklayıp kardeşiyle kendisini köpek kulübesine bağlayıp zincirle dövdüğünü öne sürdü.

"İSTEKLERİNİ REDDEDİNCE ŞİDDET GÖRÜYORDUM"

Babası H.Ö., tarafından iddiasına göre maruz kaldığı cinsel istismarı ve şiddeti anlatan S.Ö., "Annem, babam H.Ö.'dan sürekli şiddet görüyordu. 8 yıl önce ayrıldılar. Annem ve babam ayrıldıktan sonra kardeşim ve ben babamla kalıyorduk. Babam, duştan çıktığında cinsel organına dokunmamı ve dudağımdan öpmek istiyordu. Ben bunları reddedince de şiddet görüyordum. Babam kardeşimle beni köpek kulübesine bağlayıp, zincirle dövüyordu." ifadelerini kullanarak izleyenlerin adeta kanını dondurdu.

"BABAMIN ZORUYLA ANNEANNEMİN EVİNİ YAKTIK"

Gazeteci Eşref Larsen'in sosyal medya hesabından duyurduğu videoda yetkililerden yardım isteyen çocuk, "Ölmek istemiyorum, kardeşimi kurtarın" diyerek şöyle devam etti: "Anneannemin evini babamın zorlamasından dolayı yaktık. Dayımın evine silahla saldırmamızı istedi ve bunu zorla yaptırdı. Babam, annemin akrabalarının görüntülerini almamızı istiyordu, kardeşimle bunu yapmayı reddedince şiddet görüyorduk.

"KARDEŞİM HALA BABAMIN YANINDA"

Babamın yanından kaçıp kurtuldum ama kardeşim hala babamın yanında. Kardeşimle beraber 2 defa evden kaçıp yurda sığındık. İki defa bizi babama teslim ettiler. Kardeşim şu an babamın yanında olduğu için benim dediklerimi doğrulamayabilir ama benim sesim gerekli yerlere ulaştığında babam gerekli yere kavuştuğu zaman ve kardeşim de ondan kurtulduğu an benim dediklerimi doğrulayacaktır." dedi.

"ÖLMEK İSTEMİYORUM"

"Sesim gerekli yerlere ulaştığında tüm detayları anlatacağım." diyen S.Ö., "Babamı şikayet etmeme rağmen hiçbir işlem uygulanmadı. Lütfen sesimi duyun. Böyle bir baba cezasız kalmamalı. Kardeşim hala işkence çekiyor. Ölmek istemiyorum." ifadeleriyle yetkililere seslendi.

Kaynak: Haberler.com / 3.Sayfa

Sosyal Medya Çocuk Baba Hukuk 3.Sayfa Yaşam Haberler

ABD'den İsrail-Hizbullah gerilimiyle ilgili uyarı: Bölgesel savaşa dönüşebilir

ABD'den İsrail-Hizbullah gerilimiyle ilgili uyarı: Bölgesel savaşa dönüşebilir

Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı sona erdi: Yılın ikinci yarısında yıllık enflasyon hızla gerileyecek

Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı sona erdi: Yılın ikinci yarısında yıllık enflasyon hızla gerileyecek

15 kişinin can verdiği Diyarbakır-Mardin arasındaki yangının çıkış nedeni elektrik tellerindeki kıvılcımlar

15 kişinin can verdiği Diyarbakır-Mardin arasındaki yangının çıkış nedeni elektrik tellerindeki kıvılcımlar

Bakmadan Geçme

Sırbistan elendi mi, gruptan çıktı mı? Sırbistan kiminle eşleşti EURO 2024? Bu akşam kimin maçı var? (EURO 2024) Bugünkü EURO 2024 maçları Danimarka elendi mi, gruptan çıktı mı? Danimarka kiminle eşleşti EURO 2024? Slovenya elendi mi, gruptan çıktı mı? Slovenya kiminle eşleşti EURO 2024? İngiltere elendi mi, gruptan çıktı mı, İngiltere kiminle eşleşti EURO 2024? Fransa Polonya maçı CANLI izle! (EURO 2024) Fransa Polonya EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Çember: Sırlar Apartmanı filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çember: Sırlar Apartmanı filmi ne zaman, nerede çekildi? #129300 Hollanda Avusturya maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hollanda Avusturya EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT Spor canlı maç izle! FRANSA-POLONYA CANLI izle! TRT Spor HD kesintisiz şifresiz canlı yayın izleme linki! Iron Man filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Iron Man filmi ne zaman, nerede çekildi? 25-26 Haziran Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Küçük Esnaf filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Küçük Esnaf filmi ne zaman, nerede çekildi? Gülen Gözler filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Gülen Gözler filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 25-26 Haziran hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Avanak Abdi filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Avanak Abdi filmi ne zaman, nerede çekildi?
Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

500

Yorumlar (30)

Baba Yabgu:

Söylediklerinin ne kadarı doğru bilemiyorum ama bana pek inandırıcı gelmedi

232
459
yanıtYanıtla
Muhammed Çelik:

Neden bi kız çıkıp babası hakkında böyle bi iftirada bulunsun. Teknoloji bu denli ilerlemişken

yanıt0
yanıt0
Emir Güler:

BOYLE 8NSANLARA YAĞLI KAZIK ŞART

521
7
yanıtYanıtla
Mehmet Baysari:

Rabbim korusun. allahım çocuklarımızı herşeyden ve herkesten korusun. ama bu inandırıcı gelmedi. 14 yaşındaki çocuk başka birisinin yönlendirmesiyle bu yalanı söylüyor olabilir... Rabbim korusun doğru olması tüylerimi diken diken ediyor. bir baba olarak bunun yalan ve iftira olmasını temenni ediyorum. bunun doğruluğu gerçekten çok şüpheli... ayrıldığı eşi bu kız çocuğunu bu şekilde yönlendiriyor olabilir büyük ihtimalle.

yanıt172
yanıt32
Orhan Eren:

türkiye de hakimler savcılar iyi maaş almak icin çalışıyorlar, adalet dagıtmak için değil!

189
22
yanıtYanıtla
Abdulkadir özdoğan:

BİR DE KONUYU TERSTEN OKUYALIM. (UMARIM BÖYLE BİR SAPIKLIK SAPKINLIK YAŞANMAMISTIR.) NEDEN EMNİYETLE PAYLAŞILMIYOR DA SOSYAL MEDYADA PAYLASILIYOR BU DURUM.

138
15
yanıtYanıtla
Gamer Amca Tv:

reklam mı diyorsun

yanıt8
yanıt4
esra ceylan:

Aile bakanlığı diye bir kurum vardı eskiden gören duyan varmı?

118
17
yanıtYanıtla
Gamer Amca Tv:

bu duruma aile bakanlıgı değil diyanet bakıyor mumla dans edenlerin din konularında da

yanıt4
yanıt7
DEMOKRAT:

Onlar ikinciye kadar bekliyorlar. Bir kereden birşey olmaz diyorlar.

yanıt9
yanıt5
Tüm 30 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title