"2485'ten geldim" diyen adamın anlattıkları tüyler ürpertti: 25 Aralık 2021'de hayatımız kökten değişecek - Haberler
Haberi Paylaş

"2485'ten geldim" diyen adamın anlattıkları tüyler ürpertti: 25 Aralık 2021'de hayatımız kökten değişecek

Sosyal medyada 'Thatonetimetraveler' adıyla tanınan ve gelecekten geldiğini iddia ederek söylemlerde bulunan adamın son açıklamaları tüyler ürpertti. 2485'ten geldiğini iddia eden zaman yolcusu, 25 Aralık'ta tüm insanlığın yaşamını derinden etkileyecek bir olay yaşanacağını öne sürdü. Zaman yolcusu ayrıca bugünün, yüzyıllar boyu unutulmayacağını iddia etti.

Sosyal medyada 'Thatonetimetraveler' kullanıcı adıyla çeşitli paylaşımlar yapan ve gelecekten geldiğini iddia eden adamın son çıkışı, herkesi hayretler içerisinde bıraktı. Zaman yolcusu, 25 Aralık'ta tüm insanların yaşamını kökten değiştirecek bir olay yaşanacağını ve bu olayın kendisinin zaman yolcusu olduğunu kanıtlayacağını dile getirdi.

"8 İNSAN GÜNEŞ'TEN ENERJİ ALACAK"

Zaman yolcusu, 20 Aralık'ta da 8 insanın Güneş dalgalarından süper güç alacağını iddia etti. Thatonetimetraveler'in iddiasına göre bu olaydan sadece 5 gün sonra tüm dünyanın kaderini değiştirecek bir olay daha yaşanacak. Ancak zaman yolcusu, bu olayın ne olduğunu anlatmadı.

'2485'ten geldim' diyen adamın anlattıkları tüyler ürpertti: 25 Aralık 2021'de hayatımız kökten değişecek

"YÜZ YILLARCA HATIRLANACAK"

Thatonetimetraveler, 25 Aralık'la ilgili tüyleri diken diken eden iddialarda bulunmaya devam etti. Thatonetimetraveler, "25 Aralık'ta tüm dünya şok olacak. Bugün, yüzyıllar boyu hatırlanacak. İşte o gün yüzde 100 gelecekten geldiğime inanacaksınız" ifadelerini kullandı.

'2485'ten geldim' diyen adamın anlattıkları tüyler ürpertti: 25 Aralık 2021'de hayatımız kökten değişecek

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Sosyal Medya, Yılbaşı, Aralık, Noel, Yaşam, Dünya, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (31)
Gülhan AYDINLI:25 Aralık geçti hicbir sey olmadı ?? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
arda Akyol:İnanmayin arkadaşlar sadece Hz Hızır aleyhisselam ve Allah C.c zamanda yolculuk yapabilir Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
mertcee27:Boş insanların boş teorileri. Bu yetenek varsa insanları faciadan kurtarmak için ne bekliyorsun mal. Ne zaman be olacağını biliyorsun madem, o halde çözümünüde söylese ya. Veya geçmişte insanların uğradığı vahim olayları engellese ya. Salgınlar savaşlar açlık kuraklık gibi. Gündem olmak için boş boş konuşuyor. Ama sorun bu değil, sorun bunun boş teorilerine inanan boş insanlar. Bu daha vahim. Beyin bedava, kullanmasını bilene. Cevap Yaz 3 15 Yayından Kaldır
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title